Мудробаба• 25 октября 2023

Кашель вологий вранці , що дати

Соплів нема, цілий день ніс чистий.
Вранці встає і через 20 хв після сну мусить прокашлятись 2-4 рази.
Боюсь запустити , бо минулий рік як почав кашляти так вранці, то це тривало 2-3 місяці. Тоже було лише вранці.
Що можна дати, каже лоскоче горло і певно за ніч стікають соплі і тому кашель вранці.
Дитині 10 років
СпайдерВумен• 25 октября 2023
Пити побільше
Я погнала• 25 октября 2023
Якщо соплі, то соплі лікуйти. У нього ж не грудний кашель. А взагалі рідини побільше.
автор Мудробаба • 25 октября 2023
Ответ дляЯ погнала
Соплів в принципі немає,промиває носа, і нічого не видувається. Але кашель вранці вологий є, прокашлявся 2-3 рази і все цілий день нормально все. Коли кашляє каже дре горло.
Голодаю• 25 октября 2023
Ответ дляМудробаба
нежить та набряк слизової ви можете і не бачити, вона якраз на ранок оце стікає по задній стінці, а ніс в цей час може вільно дихати, тому промивайте навіть якщо вам здається ’що ніс чистий’
Снегопадка• 25 октября 2023
Чаю попити , нічого страшного нема, десь якийсь слиз по задній стінці стікає
Скіфська пектораль• 25 октября 2023
Ответ дляМудробаба
Промивайте перед сном і вранці носа. Потім пити. Як варіант можете перевіритися на алергію. У багатьох алергія на зовнішню плісняву, що проявляє себе саме осіню.
Попа как у Кардашьян• 25 октября 2023
Сольовим розчином у спреї промивати ніс, якщо дере горло, просто для пом´якшення цього симптому можна вживати ментолові льодяники. Навіть з супермаркету.
автор Мудробаба • 25 октября 2023
Ответ дляГолодаю
Дякую, а чим добре промивати в такій ситуації?
Як ухурделю• 25 октября 2023
Ответ дляМудробаба
може бути набряк аденоідів, тоді з носа нічого не видувається але по задній стінці затікає. сходіть до лора на огляд
Мрію про космос• 25 октября 2023
Больше пить
И массаж специальный, чтобы мокрота отходила
бЭйбА• 25 октября 2023
Води
РойЛеля• 25 октября 2023
Ответ дляМрію про космос
Больше пить
Все так. Дивіться відео дренажний масаж. Кладете собі на коліна і рухаєтесь до шиї легкими хлопковими рухами. Ще дути кульки, дути в трубочку в стакан з водою
Полонянка SexShop-а!• 25 октября 2023
Алергічне, можливо. Засоби в аптеці.
Теж, кожного дня, 2 год. після прокидання - і все, далі норм)
автор Мудробаба • 25 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Алергічне, можливо. Засоби в аптеці.
А що я аптеки для цього підходить? Дам наніч супрастин з ношпою, вдень кашлю немає зовсім. В запшикаю наніч носа ще. Пити вже підключила. Носа миє
Голодаю• 25 октября 2023
Ответ дляМудробаба
будь-яким сольовим розчином який маєте, той самий фізрозчин підійде
Не вмію заміряти• 25 октября 2023
Води