СhanelKa• 25 октября 2023

Нова пошта. Після трагедії

Читали дописи в інсті ?
Люди бажають допомогти, вони навіть не беруть допомоги.
Пишуть, що все беруть на себе
Обіцяють підтримати родини загиблих, дітей до повноліття,
звичайно життя то не повернеш(
Але не соромно читати
4мама• 25 октября 2023
Ответ дляdiana2201
А видели им все пишут, почему сотрудники были не в убежище и они всем отвечали , потому что они не успели туда добежать . На самом деле нет никаких убежищ , естественно и Нп всегда работает в тревогу . Но я жду посылку и она без движения уже сутки стоит на терминале , позвонила на горячую линию узнать , так мне оператор 20 раз сказал , что из -за того , что постоянные тревоги и терминал и депо в тревоги не работает , поэтому посылки задерживаются . Видимо приказ свыше так говорить
У нас НП під час тривоги не працює. Максимум можуть дообслуговувати 2-3 клієнтів якщо вони були у приміщенні. І то - як яке відділення.

Remensa• 25 октября 2023
Ответ дляdiana2201
Ну,не знаю В Києві НП в тривогу не працює. А так, то правда. Нема куди бігти, особливо,коли це величезний термінал.
diana2201• 25 октября 2023
Ответ дляRemensa
У нас все работает , кроме наверное кинотеатров и банков
diana2201• 25 октября 2023
Ответ для4мама
У нас работает и всегда работали
Не работают отделения банков и кинотеатры
Alena99999• 25 октября 2023
У нп доставка посылки 70 грн за пакетик в 10см. И таких посылок отправляют в день миллионы. Посылки побольше 200 грн и выше. Мы за доставку раскладушки заплатили 900 грн. Так с чего бы им не помогать? Потом доставку за коробочки в 100 грамм поднимут до 100-150 грн и отобьют все расходы. Наивные полный. Лучше бы они честно просили людей о помощи, а не дурили людей. Стараюсь пользоваться другими службами
ArmUkraineNow• 25 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
Як при чому ? Люди на роботі загинули ..
Читала ці коментарі, що допоможуть.
Але сьогодні в тіктоці побачила, що скидуються однокласники на похорон, бо компанія сказала ’’потім’’.
Людей тільки шкода, життя не повернеш. 😭
diana2201• 25 октября 2023
Зашла в отделение приват, началась тревога , все посетители вышли, сотрудники закрылись и сидят в зале, убежища нет . Люди на улице возле
4мама• 25 октября 2023
Ответ дляdiana2201
У нас работает и всегда работали
В нас досі комендантська година і світловимкнення на вулицях. Тиловий регіон. У тривогу ні аптеки, ні супермаркети ні поштові служби не працюють. Приватні магазинчики працюють лише.
Allka- skakalka• 25 октября 2023
Ответ дляRemensa
Я слышала прилет ,сначала взрыв ,через секунд 10 только началась тревога .
В Харькове так всегда ,сначала прилет потом тревога .

inna5577• 25 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
Так, я саме про це
Автор, вы просто не понимаете, что такое нп, их владельцы входят в сотню самых богатых людей украины
diana2201• 25 октября 2023
Ответ для4мама
Комендантский у нас с 23 часов
Remensa• 25 октября 2023
Ответ дляdiana2201
Зачиняється все. Стоїш така на касі з купою товару, вже твоя черга і тут сирена. Касир касу закрила і пішла. І охорона бігає по ТЦ і просить покинути приміщення.
А укриття в нас тільки в школі і садочку. Ну, і під мостом, де трамвай ходить.
автор СhanelKa • 25 октября 2023
Ответ дляArmUkraineNow
Читала ці коментарі, що допоможуть.
В мене не має Тік току
Не можу нічого сказати
Колись був, то за два дні так засмітив голову, що видалила, заради себе
ArmUkraineNow• 25 октября 2023
Ответ дляJulli_kh
В Харькове нет смыла реагировать на тревоги. Если тревога - то 99%, что летит мимо. А если прилетает, то без тревоги, тревогу включают после. Зачем прятаться, если уже прилетело?
+ Суми
diana2201• 25 октября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Да, я тоже
Allka- skakalka• 25 октября 2023
Ответ дляArmUkraineNow
Читала ці коментарі, що допоможуть.
Да ,и на лечение сбор открыли ,моя сменщица знала одного парня ,родные открыли сбор ,у него пробита печень , кишечник и что-то с ногой .
diana2201• 25 октября 2023
Ответ дляRemensa
Вспомнила ещё Метро закрывается , но там и касса у них автоматически отключается , так что при всем желании покупку не совершишь
автор СhanelKa • 25 октября 2023
Ответ дляinna5577
І що? Що багаті?
Багаті не равно совісті
Донати і багаті збирають. Як їм треба
Remensa• 25 октября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
То, як в Ізраїлі, в містах,що близько до Гази. Там бігти кудись немає сенсу, бо не встигнеш. Просто падають на землю і чекають. Страшно це

ArmUkraineNow• 25 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
В мене не має Тік току
Не можу нічого сказати
У мене контент під мої зацікавленості.
Тому нічого не смітить.
Можу тижнями його не відкривати, це ж не обов´язково. Оповіщення від нього вимкнені.
nataangel• 25 октября 2023
Ответ дляAlena99999
О, любителі порахувати чужі статки підтягнулися. Ніхто нікого не змушує користуватися певними послугами, ба навіть в даному сегменті повно більш дешевих постачальників послуг. Але ж дехто колеться, плаче але продовжує відправляти раскладушкі по 900 грн.
nataangel• 25 октября 2023
Ответ дляdiana2201
Що ви пропонуєте?
alena2013• 25 октября 2023
Ответ дляArmUkraineNow
Читала ці коментарі, що допоможуть.
Сумму материальной помощи почему они не назвали конкретную, как например, помощь детям погибших? И вряд ли у многих были дети. Парням было от 21 до 31 года.
НП решила пропиариться.
Pole• 25 октября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
По 12 часов с 8-20 и с 20-8 . И после этой страшной трагедии ,люди будут боятся туда идти ,ведь прилёты туда были и раньше ,но менее ужасные .
Звісно, що будуть боятися. А якщо знову прилетить((( Це невиправданий ризик.
diana2201• 25 октября 2023
Ответ дляnataangel
Що ви пропонуєте?
Я пишу , что нет убежищ
svetlapanna• 25 октября 2023
Ответ дляnataangel
Так і має бути. Гидко, коли бізнеси пропонують скинутися або задонатити на щось. Епіцентр наприклад. Тьфу.
Я Епіцентр разом з іхніми керівниками чомусь терпіти не можу, при чому давно.. Як вони в ковід викручувались, як на окупованих територіях бізнес тримають, а до співробітників відносяться. як до скотиняк
nataangel• 25 октября 2023
Ответ дляdiana2201
Я пишу , что нет убежищ
Вам не повідомили, де найближче укриття?
svetlapanna• 25 октября 2023
Ответ дляdiana2201
Я Вам еще интереснее случай расскажу - моя подруга работает в одной ооочень крутойстроительной компании. Рядом бомбоубежище,при чем построенное для работников какого-то завода при Союзе. Это и противорадиационное укрытие, и убежеще, в общем -все. что нужно именно сегодня. не подвал хрущевки однозначно.
Так звучит тревога, их начальство сразу предупреждает- никаких убежищ, работать и еще раз работать, был такой момент, что что-то летело , о ли ракета, то ли шахед над городом днем, подруга в окно- а оно свистит перед глазами- начальство даже бровью не повело;- работайте и всё.
автор СhanelKa • 25 октября 2023
Ответ дляalena2013
НП решила пропиариться.
В одного з них народилась дитина два тижні тому
Full House• 25 октября 2023
Ответ длятортилья
Мені в понеділок зателефонували з НП і повідомили, що моя посилка невціліла, тому буде повна компенсація згідно заявленої вартості в накладній, а могли списати на форс-мажор. Реально НП великі молодці, як по відношенню до сімей постраждалих, так і до клієнтів.
Ми ж оплачуємо страховку кожної посилки, нова пошта ще й заробляє на страховці непогано. Тобто це не щось неймовірне, вони зробили, звичайна справа.