Как нефиг делать• 25 октября 2023
Тільки зараз зрозуміла супер бонус порадниці))))
Зараз я переживаю розставання
І весь час тягне написати хлопцю
І порадниця дуже класно допомагає вбити час і не зробити це, відволікає, я просто про це часом забуваю і почуваю себе добре)
Психотерапія на мінімалках)
І весь час тягне написати хлопцю
Психотерапія на мінімалках)
Синиця у спідниці• 25 октября 2023
Вот и правильно. Залезьте в какую-то срачную тему и вас точно засосет так, что вообще о нем забудете
Мастер Пис• 25 октября 2023
Це зловредний форум))). В мене купа роботи і пилюки нападало, а я тут розклалась, нічого не роблю і робити не хочу)))
13чудоСВЕТА• 25 октября 2023
Ответ дляinresta
я еще иногда в телеге срусь с москалями
Это к чему сюда? Автор пишет конкретно о Советчице, а вы тратите свое время попусту, там бесполезно(
ГоловнаЯ• 25 октября 2023
І у вас цей парад планет мимо не пройшов? Я також зі своїм розійшлася, трималась, щоб не вчинити розбірки, але емоції і пмс перемогли.
Не пишу. Те, що хотіла, вчора сказала.
Мания-Величия• 25 октября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Не пишу. Те, що хотіла, вчора сказала.
А что там с планетами творится? Потому что странное самочувствие последние дни, сегодня даже расплакалась в кафе, при том, что пмс давно прошел
ГоловнаЯ• 25 октября 2023
Ответ дляМания-Величия
Ой, страшне, що відбувається, затемнення різні з 14 по 28 жовтня, дуже емоційно підкошують. Я спочатку нервувала, потім плакала, потім не витримала і таке…
Меня не звали• 25 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Вы правы. С этими зомби вообще нехрен общаться. Всё равно, что с роботами. Только нервы себе испортить
Мания-Величия• 25 октября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Ясно. Я уже неделю на таблетках сижу. Хорошо, что скоро закончится
Кондуктор маршрутки• 25 октября 2023
Раджу ще в тік ток зайти, там є чоловіки психологи, які дуже чітко розкажуть, чому не варто писати і нав´язуватися чоловікам.
Я тут Живу• 26 октября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Дайте силку хоч на одного психолога 🙏
Чому не варто?