Любительница• 25 октября 2023

Батькам не віддають борг 4000 доларів

Ситуація така - батьки проживають у невеликому містечку, знають одну сім’ю, де є дорослий син. Зателефонувала бабушка цього дорослого хлопця і попросила дати на тиждень 4000 доларів, так як внук попав в аварію в потрібно кошти віддати за авто. Батьки дали таку велику суму, так як думали що батьки цього дорослого сина знають про цю ситуацію і просто не мали часу їм зателефонувати. Тиждень пройшов, борг ніхто не вертає, батько телефонує батькам дорослого сина - вони кажуть, що у кого брав тому і кажи, ми нічого віддавати не будемо: хоча вони живуть всі разом - син, його батьки та його бабушка. Мама моя в шоці , плаче, їде до них - кажуть у нас грошей немає, що нам робити, батька саме поклали в лікарню на операцію, він там в шоці…… ось така ситуація, я просила їх написати заяву до поліції- наче погодилися, а потім передумали , кажуть що це не допоможе , розписки немає ….. обоє переживають дуже, це велика сума для них, ці кошти були відкладені на лікування батька мого - в нього рак, перша стадія….. от що за люди , така в мене злість , в голові лише погані думки , та не хочу ще гірше зробити. Порадьте щось …
Раздражевская• 25 октября 2023
Ответ дляЛюбительница
Вони проживають всі в одній хаті , знають що мій батько інвалід , хворіє на рак.
так якщо у них самих немає грошей, де вони візьмуть?
Як можна так давати гроші? ну беріть бабку за горло, це ж вона просила.
Радостина• 25 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
мой метод, когда не помогает полиция, пользовалась два раза 1. посредник продажи моей машины меня наеб.... я обратилась к ребятам из ’культурной’ федерации (общак держат) - через две недели мне вернули долг 50/50 + извинения . Второй случай мой подрядчик меня наеб.....обратилась, мне вернули долг 100% с него взяли мзду, и мне моральные страдания возместили в виде пару единиц крупной техники. Знаю плохо, но тогда мне могли помочь только они.
да,к сожалению только так,офиц.методов нет
Міряно-переміряно• 25 октября 2023
Ответ дляЛюбительница
Я не знаю про що вони думали , батько захотів допомогти , і сказав про це мамі, хоча вона і кричала на всю вулицю що нічого не дасть - а взяла та винесла….. не розумію того , та дивлюся зараз на них - дуже переживають , шкода їх.
Звісно, що шкода.
Не прохожу мимо• 25 октября 2023
На что рассчитывали родители, когда давали в долг бабушке ?
Зроблено у 80-х• 25 октября 2023
помню на днях тема была про родителей которые держат дома крупную суму и ставят ловушки аля ’кино один дома’
автор Любительница • 25 октября 2023
Ответ дляРадостина
я только не пойму почему они узнали ,что у вас есть деньги и поперли именно к вам...автор, если это конечно реальная ситуация...и у вашего отца рак, стресс может спровоцировать еще больше болезнь,ужасная ситуация
Також хвилююся за це, щоб не було стресу. Ну як дізналися - батьки люди економні, я допомагаю завжди.
Екатерина27• 25 октября 2023
1) позвонили вашим родителям потому, что точно знали, что деньги есть( спросите маму и папу зачем трепались об этом на все село)
2) денег вам никто не вернет.
3) забудьте и лечите папу.
Не прохожу мимо• 25 октября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну так а в чому вони винуваті? Що їхня маразмна бабуся попросила у ваших батьків гроші?
Я с Вами совершенно согласна.
Если бы родители хотели помочь сыну, позвонили бы сами и взяли долг на себя.
Болтушка Му• 25 октября 2023
Почему какие-то соседи знали что у них есть деньги? Это капец
наКоблучках• 25 октября 2023
Ответ дляЛюбительница
Дуже, дуже Вам співчуваю (( ситуація хрінова, бо зрозуміло що лікування потрібно негайно, така хвороба не вміє чекати (( може все ж таки є можливість звернутися в поліцію? Свідки є? Хоча нажаль треба констатувати факт, що дали добровільно, і терміни повернення не зафіксували на папері. Отже мабуть і спору або злочину немає
Не прохожу мимо• 25 октября 2023
Ответ дляРадостина
А кого прессовать, бабушку ?
Пасхальний тролік• 25 октября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
+1 Гірше точно не стане. Але їх будуть викликати, опитувати, бабку ту трусити. Може і знайдуться відразу гроші.

А як сидіти і нічого не робити, то точно ніхто не поверне.
Еще и шум на все село. А это бывает для местных хуже смерти. Так может и отдадут под прессингом. А если ничего не делать, то точно отморозятся.
Люблю ВалЄру• 25 октября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Вот точно, потрібен розголос
Гжегож Бженчишчикевич• 25 октября 2023
Ответ дляЛюбительница
то нашо гроші давав? ви там не в собі чи що?
йдіть в поліцію пишіть заяву про шахрайство
а перед цим йдіть до тих людей і скажіть як не віддадуть, то підете в поліцію і все село буде знати шо вони шахраї, всі в них пальцями будуть тикати
Електрохарчування• 25 октября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Може злякаються і віддадуть. Може це шахрайство взагалі і немає ніякої аварії, виманили гроші у пенсіонерів без наміру віддавати. Телефонні дзвінки зафіксовані, свідки є
А есть запись звонка, вы уверены?
Ну есть факт звонка, в такое то время, и что? Это ничего ведь не дает 🤷🏻‍♀️
Это как кто-то позвонит подруге допустим, поговорит с ней пару минут, а потом будет требовать вернуть якобы долг
Хотя бы нужна расписка, и то она ничего не даст, если не заверена, так только, расчёт на то что испугаются
А так... жалко конечно людей
Но это по сути опыт
Не прохожу мимо• 25 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Не они, а бабушка.
ТихоЯ• 25 октября 2023
Ответ дляЛюбительница
Так і є, хоча можу…..але не зараз.
Конечно не зараз!
У родителей не нашлось время перезвонить папе и маме ’пострадавшего’, не нашлось времени даже Вам позвонить. А вот достать, собрать и отнести собственноручно соседям 4000$ нашлось.
Гены пальцем не раздавишь.
автор Любительница • 25 октября 2023
Батьки вже всім сусідам розповіли за них, але це не вплинуло. Шкода і батьків, і себе…. Я постійно допомагаю їм - кошти, продукти в місяць на 6-8 000 грн, авто оновили їм - розуміємо що рак на дасть батьку довго жити, а вони не думаючи - винесли чужим людям таку суму, а зараз сидять дома аж сірі , плачуть …
БоХатая• 25 октября 2023
Вони всі заодно, це 100%
Непорядочні
Чорні на руку
Хай їм повернеться в стократ ті страждання, що доставили вам
Гжегож Бженчишчикевич• 25 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Не они, а бабушка.
а пальцями тикать будуть на всіх, одна шайка
ТихоЯ• 25 октября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Я бы написала в любом случае. А дальше пусть разбираются. Хуже от этого уже не будет. Может какие свидетели есть..
Могут не принять заявления. Основания для открытия уголовного дела?
Просто несвязные рассказы двух предпенсионного возраста людей?
Пасхальний тролік• 25 октября 2023
Ответ дляТихоЯ
Могут-не могут, а попытаться стоит
Щепотка_совести• 25 октября 2023
Ответ дляЛюбительница
автор, у вас братья/сестры есть? вы уверены, что родители говорят вам правду насчет ситуации, а не из вашего кармана решили помочь второй дочке или сыну?
ТихоЯ• 25 октября 2023
Ответ длянаКоблучках
Пробачте, а як так сталося, що знаючи про діагноз батька, вони так легко віддали кошти? Дуже жаль((
Ну а как люди в лотерею играют? Или влазят в кредиты сумасшедшие? Вот и тут так...
Сама вумна тутички• 25 октября 2023
не хрена себе занятые, некогда позвонить на 4 тыс баксов. ну штош
ТихоЯ• 25 октября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
ну что сказать .... у меня тоже как-то баксы выманили обманом , причем в государственной конторе
Руку. Что-то новенькое.
А как это происходило? Гипноз? Угрозы?))
Дуб береза• 25 октября 2023
Найдите выбивалу,раз по другому не понимают. Пускай хоть припугнут
автор Любительница • 25 октября 2023
Точно правда, я сама розмовляла з тим сином дорослим та його мамою, вони притрушені на всю голову .
Без Баяна• 25 октября 2023
Ответ дляЛюбительница
Зверніться до рєшал
Але спочатку краще до поліції
ТихоЯ• 25 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Телефон! Сестра! Дайте номер