Останній час тем російською мовою збільшилося на Кідстафі. Особливо ввечері. Теми різні-актуальні та пусті. Але все ж таки раніше тем російською було 3:1, 4:1, зараз більше 15:1
Як вважаєте, це свнсб боти нас розважають чи мені все це здається?
Чумачечая Весна• 26 октября 2023
Не знаю сколько вы здесь сидите лет, до 24 февраля тут было 95% тем на русском, а сейчас 50 на 50
Соната любви• 26 октября 2023
вам больше нечем заняться, как языковой срач устраивать.
если я на русском общалась, общаюсь и буду общаться.
мне без разницы кто и на каком языке говорит.
VivaForever• 26 октября 2023
Теж помітила що на початку війни всі старалися українською писати,зараз розслабилися.майте на увазі основний контингент 40 річні,і вони ці 40 років спілкувалися російською,тому за рік неможливо перестроїтися
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Вы наверное в Европе, вам там скучно?
я в Харкові:-)
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
genteestupida• 26 октября 2023
Ой я переживаю .. чтоб на немецком тем не было .. а то все патриоты оттуда
Ответ дляVivaForever
Так вам 40+, учитывая, что большинство ваших тем на русском?
genteestupida• 26 октября 2023
Ответ дляclernikol
Про раздаче барабанов , кому не хватило остаются тоже на русском ..
Kidstaff Bot• 26 октября 2023
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff