месяцкие• 26 октября 2023

Якби ваш чоловік замахнувся на вас, але не вдарив? Це як?

Якщо коротко: зараз складне фінансове положення у родині, у чоловіка проблеми в бізнесі, живемо на мою зарплату, дитина маленька. Як у всіх зараз.

І емоції в обох нас на грані просто, сваримось, я злюсь на нього через деякі речі. І от сьогодні він мене підколов питанням, а через 5 хв я у відповідь теж так само зробила. Але його реакція була жести. Він вставив, замахнувся на мене рукою (немов вдарити хотів) і вийшов. Потім перепросив через годину. Але для мене це дуже образливо. Як би ви на таке відреагували?