НЛОша• Изменено 26 октября 2023

Святкування день народження

Питання - як не образити людей, які дуже хочуть відсвяткувати мій день народження, а я не хочу.
Ми з дитиною з Запорізької області, наразі, як багато хто, в іншій країні. Тут за рік дуже потоваришували з іншими українцями (2 сім´ї) і на новій роботі в мене просто чудові відносини з колегами.
Проблема в чому - я вже дуже давно не святкую свій день народження, взагалі. Тільки дитини. Не хочу, зовсім. Мені це не цікаво, перед д.н. завжди депресія, немає настрою. Вечеря вдвох з сином - ідеально. В Україні всі звикли і не ображалися. Але нові друзі та водночас нові колеги вже дістали питаннями - ну що, ну як будемо святкувати. Я кажу - ніяк, вибачте, але продовжують наполягати - та нічого, то пішли просто по келиху в кафе вип´ємо і все таке. Ось якось люди не хочуть зрозуміти ’ні’. Боюсь, що образяться врешті-решт.

Що робити? Змусити себе відсвяткувати з усіма, щоб зберегти гарні відносити? Чи наполягати- вибачте, ні, але вони не зрозуміють. Усі нові друзі святкували і мене запрошували, і з колегами завжди у відділку святкували десь в кафе або навіть вдома.
Результат:
вже голосів: 41
20 (48.78%) Ні
18 (43.9%) Святкувати
3 (7.32%) Свій варіант
Бавовнятко• 26 октября 2023
Я така сама як ви, не люблю день народження і не хочу святкувати. Але кожного разу коли подруги наполягали і все ж змушували мене хоча б мінімально відсвяткувати (витягували в кафе чи в караоке) - я потім була їм вдячна. Стан перманентної депресії це прикольно, але життя треба жити!

автор НЛОша • 26 октября 2023
Ответ дляБавовнятко
В мене немає перманентної депресії. Була взимку, але я пролікувалась. По життю я дуже активна людина, постійно навчаюсь, нові проекти по роботі, завжди багато подорожували з дитиною.
Вам телефонограмма• 26 октября 2023
ни под кого не подстраиваться- делать так- как хотите. и точка.
Нетутешня• 26 октября 2023
Сказать ещё раз! Можете отметить за меня! Я не участвую извините!!!
english book• 26 октября 2023
То покладіть вибір на друзів. Зайдіть в кафе, яке вони запропонують, по келиху,поговорили і розійшлися.
Идеальная оптимистка• 26 октября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Есть один минус в этой позиции: если Вы не будете ни под кого подставиваться то и под вас тоже перестанут, а иногда это очень важно и нужно.
Вам телефонограмма• 26 октября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
это не тот случай- это личное

автор НЛОша • 26 октября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так, я це розумію, тому і вагаюсь. З одного боку, цей мій день, а з іншого - це лише 1 день, а є ще 364 дні в році жити з людьми
Идеальная оптимистка• 26 октября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
это не тот случай- это личное
Как по мне именно тот, обидно проявлять к человеку знаки внимания и быть отвергнутым.
автор НЛОша • 26 октября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так,є такий момент
Идеальная оптимистка• 26 октября 2023
Ответ дляНЛОша
Вот и подумайте хорошенько.
Как по мне это повод провести день вместе с теми кто в вас заинтересован и вам интересен это классно и круто, что у вас есть такая возможность.
Бибер-анонимер• 26 октября 2023
Я також вже давно не святкую, в цей день з сином і чоловіком їздимо в якісь цікаві місця в подорож, ви також можете поїхати з дитиною.
автор НЛОша • 26 октября 2023
Я з дитинства терпіти не можу д н. В юності намагалась святкувати, але все через силу. Останній раз коли святкувала років 10 тому я просто ридала годину, настільки не хотіла нікого бачити і посміхатись.
Просто так люблю з друзями зустрічатись, без приводу
Вам телефонограмма• 26 октября 2023
Ответ дляНЛОша
то есть наступить себе на горло опять и снова)),тогда к чему эта тема?
автор НЛОша • 26 октября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Вот и подумайте хорошенько.
Для мене це буде пекло, не знаю як змусити себе. Занадто багато морально сил витрачено за останні 1.5 роки.
автор НЛОша • 26 октября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Тема, щоб послухати думки інших. Бо в мене бардак в голові
english book• 26 октября 2023
Ответ дляНЛОша
Так,є такий момент
Скажіть друзям так, як ви нам тут написали. Я думаю вони зрозуміють, і максимум обмежиться символічним келихом в кафе, по дорозі з роботи.
руки_Крюги• 26 октября 2023
Можливо є сенс спробувати відсвяткувати свій день народження? Можливо вам сподобається радіти своєму святу 🤷‍♀️
Від чого у вас напередодні псується настрій та депресія? Ви ж розумієте, що це погано, що не має так бути?
руки_Крюги• 26 октября 2023
Ответ дляНЛОша
Так, це ваш день. А ще це ваші друзі, ваші колеги і вони теж частина вашого життя.

пані Солоха• 26 октября 2023
Не празднуйте. Я свой день рождения не люблю, но по другой причине, и не праздную. Странные у вас коллеги и друзья, извините. Не представляю, чтобы я своей подруге заявляла: я так хочу отпраздновать твой ДР в кафе!
При том, что все траты лягут на вас? Люди просто хотят погулять за ваш счёт, вот и всё.
На работу я на свой ДР покупаю торт, этого достаточно я считаю.
До этого я тоже пару раз прогибалась, о чём очень жалею. Сидишь в ресторане, смотришь, как другие празднуют твой ДР, и хочешь лишь быстрее сбежать.
автор НЛОша • 26 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Ну мені вже 40+ і так було завжди. Після того, як на роботі колись приходили привітати без запрошення, почала брати на ці дні або відпустку, або за свій рахунок. Ніколи в житті не отримувала задоволення від цього свята, можливо, лише в ранньому дитинстві.
Всюди влазю• 26 октября 2023
Ответ дляНЛОша
Я постаралась максимально донести до людей своє ставлення до святкування. Якщо вони адекватні - то зрозуміють.
Як компроміс - символічний тортик + пляшка шампанського. Виставитись у колективі.
Хто хоче ’продовження банкету’ - то вже без вас.
Насправді більшість людей ненавидять ці виставляння.
Але з такою ж категоричністю відмовляйтесь і від подарунків.
автор НЛОша • 26 октября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Мені не потрібні подарунки
руки_Крюги• 26 октября 2023
Ответ дляНЛОша
То ви згодні наступні 40+ років в очікуванні свого дня народження депресувати? Можливо саме через те, що ви відмовляєте собі у радощах та задоволенні у свій день народження ви й маєте пригнічений настрій. Вам шкода грошей, так?
автор НЛОша • 26 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Думаєте, варто просто зібрати волю в кулак та перетерпіти це?
Вам телефонограмма• 26 октября 2023
Ответ дляНЛОша
Вот опять вы за своё, слушать других)). А когда начнёте слушать себя. К дню рождения ваши сослуживцы не имеют никакого отношения. Это лично ваше.
автор НЛОша • 26 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Мені шкода грошей на те,від чого мені погано. Для святкування д.н. дитини або просто так пригостити подруг під настрій мені не шкода
автор НЛОша • 26 октября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую
руки_Крюги• 26 октября 2023
Ответ дляНЛОша
Не треба терпіти! Зберуться люди, які будуть радіти, що 40+ років тому народилась людина, яка поруч, з якою цікаво, з якою весело. Що в цьому поганого? Треба вміти отримувати задоволення. У вас початково неправильна позиція, ви рік за роком обманюєте себе, що ви не любите свій день народження. Давайте чесно: за що, чому, по який причині?
Сердючка• 26 октября 2023
Ответ дляНЛОша
Я зазвичай беру вихідний на ДН і просто їду кудись в сусіднє місто і сама гуляю. Теж дістають з святкуванням, але я хочу бути одна на свій ДН 🤷