Угги в горошек• Изменено 26 октября 2023

Хочу сушильну машину

Найголовніше тому, що речі не тільки висушуються, а й пилососяться, набагато менше пилу сиплеться від попраних речей. Чи всі машинки справляються з цією функцією?
Манка Я• 26 октября 2023
Сушильні - так, 2в1 - ні.
ПоЗиТиВнАя• 26 октября 2023
Ну, ось учора годину сушила, так і не висохло, щоб висохло, треба години 2-3 - уявляєте енерговитратність цієї зручності? я вже мовчу про те, що речі потягані і зістарені від того сушіння.
ПекельнаКрасуня• 26 октября 2023
Да. Все сушильные машины (отдельные от стиральных) выдувают пыль и шерсть с белья
ПекельнаКрасуня• 26 октября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
они очень экономичные. я сушу постоянно. Платежка за э/э за месяц не изменилась практически)
ПекельнаКрасуня• 26 октября 2023
это при том что у меня одна из самых недорогих сушилок.
я без нее жизни не представляю.
особенно в такую влажную погоду как сейчас
Губной рояль• 26 октября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А холодильник у вас работает круглые сутки))) и что?
personality• 26 октября 2023
А ще речі псуються швидше🤷‍♀️
Шалена красуня• 26 октября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В мене 40 зв все завжди сухе. Крім взуття, чомусь вимикається одразу і не сушить.
Шалена красуня• 26 октября 2023
І не розтягується нічого. Взагалі мені сушильна машина навіть більше подобається, ніж посудомийна. Раніше в сиру погоду висушити було великою проблемою.
personality• 26 октября 2023
Ответ дляШалена красуня
Лайфхак- киньте зі взуттям мокрий рушник. По перше не так гепатиме, по друге, вона вимикається, бо їй вологи не вистачає. Але майте на увазі, що взуттю гайки після сушилки
genteestupida• 26 октября 2023
А как без нее 🤷‍♀️где в сырое время люди сушат вещи ?
ПекельнаКрасуня• 26 октября 2023
Ответ дляpersonality
А ще речі псуються швидше🤷‍♀️
у меня вообще ничего не испортилось за два года
personality• 26 октября 2023
Ответ дляelegante
Над газовою плитою)), ви що недавно тут?😂
genteestupida• 26 октября 2023
Ответ дляpersonality
Нет . Но все не читаю , чтоб зашквар не получить 😹
Шалена красуня• 26 октября 2023
Ответ дляpersonality
Там є така підставка спеціальна для взуття, тому не гепає, як кину рушник, то він зверху на ту підставку впаде і все.
genteestupida• 26 октября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
О миа .. да включите ее после 23.00 на 2 часа и будет вам счастие
personality• 26 октября 2023
Ответ дляШалена красуня
Ого! Оце нано технології!! У мене нема такої підставки! Вона в комплекті йде? Чи окремо купували?
Свята• 26 октября 2023
Света стали с ней потреблять на 50 кВт больше. По новой цене это до 130 грн в месяц. Это мелочь за такое удовольствие
Шалена красуня• 26 октября 2023
Ответ дляpersonality
В комплекті. Кріпиться і взуття стоїть собі там.
Усміхайлик• 26 октября 2023
Ответ дляelegante
На лоджии, как и не в сырое.
genteestupida• 26 октября 2023
Ответ дляУсміхайлик
На лоджии, как и не в сырое.
Был балкон помню.. Как оно там пару дней кисло .. Потом в квартиру заносили .. не удобно
personality• 26 октября 2023
Ответ дляШалена красуня
Сорян не знала. Моїй 10 років, вона такого не вміє.
Душа компанії• 27 октября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
я без нее жизни не представляю.
Яка у вас? Є посилання?
Душа компанії• 27 октября 2023
Ответ дляelegante
А вікно відчинене було? В мене все сохне. Так, довше, ніж в суху погоду. Але до кімнати заношу практично сухе ввечері і лишаю на дивані до ранку. Вранці вже все зовсім сухе.
Але теж хочу сушку, через те, що вона ворс, шерсть збирає. Ну і часом щось терміново треба висушити.
ПекельнаКрасуня• 27 октября 2023
Ответ дляДуша компанії
Яка у вас? Є посилання?
https://comfy.ua/ua/sushil-naja-mashina-beko-df741...

такая. я ее 2 года назад за меньше 13 тыс вроде покупала.
ото цены выросли. капец
Душа компанії• 27 октября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня

ото цены выросли. капец
А там резервуар для води, чи треба виводити в каналізацію? Бо дивлюсь, що є шланг, але разом з тим є індикація заповненості резервуара...
ПекельнаКрасуня• 27 октября 2023
Ответ дляДуша компанії
можно подключить к канализации и бак есть для воды.
у меня стоит неподключенная
Душа компанії• 27 октября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
у меня стоит неподключенная
А бак дістається чи воду через шланг треба зливати? Бо в батьків дістається контейнер і я воду виливаю з нього в умивальник
ПекельнаКрасуня• 27 октября 2023
Ответ дляДуша компанії
достается)
Душа компанії• 27 октября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
достается)
Ще спитаю: вона 50 см чи 45? В описанні 50 пишуть, а у відгуках 45...