Угги в горошек• Изменено 26 октября 2023
Хочу сушильну машину
Найголовніше тому, що речі не тільки висушуються, а й пилососяться, набагато менше пилу сиплеться від попраних речей. Чи всі машинки справляються з цією функцією?
ПекельнаКрасуня• 27 октября 2023
Ответ дляДуша компанії
Ще спитаю: вона 50 см чи 45? В описанні 50 пишуть, а у відгуках 45...
вроде 50, потому как шире стиралки моей
Душа компанії• 27 октября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
вроде 50, потому как шире стиралки моей
Може у відгуках моделі сплутали...
Я на балконі хочу поставити, а туди дуже широку не вийде. 50 наче нормально. 45 було б ще краще)