З царем в голові• 26 октября 2023
Допоможіть з розміром Некст.
Жіночий відділ. Кофти ідуть розмір в розмір. Якщо я ношу М, то брати теж М. І в деяких моделях розмірна сітка UK 10,12... як тут обрати розмір?
З царем в голові
• 26 октября 2023
Ответ дляПупс
Теж цікаво ) ніколи там нічого, крім дитячого, не купувала
Теж те саме
ЖаннаНеАгузарова• 26 октября 2023
Залежить, як ви любите, щоб на вас сидів одяг. Некст трохи більшемірить. У вашому випадку можна брати, як 10, так і 12 розмір. Тому що наша М посередині між британською 10 і 12. Я собі беру 10, чоловік у мене носить XL, то Некст беру йому L