булоТАЙминуло• 26 октября 2023

Розлучення

Після 11 років сімейного життя подала на розлучення,чоловік зраджує вже давно,сексу у нас немає, останній рік живемо в різних кімнатах,а зараз взагалі окремо,є дитина 5 років,з рідних у мене сестра,яка давно живе в іншій країні,так от зараз відчуваю страх перед невідомістю.Живу в маленькому містечку,є своє житло,авто,дохід на двох з дитиною приблизно 30-35 тисяч,боюсь ,чи зможемо впоратись і прожити на мої кошти,хто був в схожій ситуації,дуже страшно перед невідомістю.
ХуАнита• 26 октября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ви думаєте це реально?
Ну если вы жили с мужем на 200 тыс на широкую ногу, тогда не, не реально
Морально будет важко
Дама_с_караваем• 26 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Я думала наоборот в малентьких городах все дешевле
С чего вдруг? Затраты на логистику выше. Крупные торговые сети отсутствуют
автор булоТАЙминуло • 26 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Морально будет важко
Та ні, останні місяці його доходу практично не було
ХуАнита• 26 октября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну тогда в чем вопрос?
Посчитайте сколько вы тратили последние месяцы без его дохода
Карамбулкул• 26 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
На что у вас цены космос? Я продукты и вещи везу из Киева в моё пгт, коммуналка в пгт дороже.
Интересно, какие продукты? Мясо по 300 грн кило или яблоки по 40?
Дама_с_караваем• 26 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Мясо по акции в ашане дешевле, скумбрия по 150, а я беру в супермаркете по 103 и так со всеми продуктами. Я да, весной яблоки в пгт дороже, они ж уже импортные
Дама_с_караваем• 26 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
У нас даже атб нет. Сравните цену в маленьких магазинчиках и супермаркете, поймете, почему дороже