Kuziapetrovna• 26 октября 2023

А вы собаку сами дресировали или ктнолога нанимали?

Что ваша собака умеет?
ok1904• 26 октября 2023
Брат вчив, з військовим кінологом консультувався, тепер я Вчу по тихенькк. В мене хаскі вертлява,але вже слухняна, подорослішала треба ще навчити щось по типу бар´єр, щоб повертала вправо вліво під час бігу, вчити пришвидчуватися,зменшувати швидкісь. Велосипед мій тягне нормально, стоп знає, сидіти, лежати, до мене, ловити корм в приджку вміє
ok1904• 26 октября 2023
Брат ще вчив її команді ’голос’,але я в цій команді сенсу не бачу, так як собака сама по собі практично не гавкає, іноді рикає, але то іноді, коли в неї хтось хоче відібрати смачну кісточку.
В нас є ще амер.стафиня 10 річна, та вміє і знає багато, з нею можна ходити гуляти без поводка, якщо ’до ноги’, то поки не буде іншої команди, йтиме поряд як приклеєна, брат вчив.
Hanna-Hanna• 26 октября 2023
Займалися з кінологом, проходили загальний курс дресирування. У нас собака з вулиці, тому це гарно допомогло налагодити контакт
Ермолайчик• 26 октября 2023
Муж водил на дрессировку. Понимает команды, поведение изменилось полностью. Был просто неуправляемый щенок, а уже почти 10 лет член семьи. Но у меня лайка. Это сложная порода
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
нашій стафині 10років. Таке враження, що знає все, лиш говорити не може . Контролює все, все.
Коли ракети в нас збивали, вона будила і виводила домашніх з будинку. Якщо просто тривога, не реагує, але коли щось серйозне... то бігає, гавкає, біжить до дверей, хоче відкрити... Якось тричі за ніч піднімала всіх в будинку. Я тоді дзвонила мамі, що дві тривоги, мама: ніііі, Белла нас тричі будила
автор Kuziapetrovna • 26 октября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Во сколько месяцев повели?
Ермолайчик• 26 октября 2023
Ответ дляKuziapetrovna
Во сколько месяцев повели?
В 5 месяцев
Ермолайчик• 26 октября 2023
Ответ дляok1904
Наш Алтай також зразу гавкає за хвилини до вибухів( якщо спокійно сидить - значить просто тривога
Булочка13• 26 октября 2023
Стаф. Занимались с кинологом по стандартным командам и отработки поведения. Главное, чтобы собака начала понимать вас, а потом можно самостоятельно обучать.
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляБулочка13
Як на мене стаф найкраща порода собак. надійна , високоінтелектуальна.
JaSonechko• 26 октября 2023
Кинолог. И даже не один.
Что умеет?) Ну сидеть, лежать, стоять, голос и подобное - такому я и сама научила. Сейчас собака умеет не швыряться на машины и все, что с колесами, на людей, даже стремных, на поводочных собак, если они не хамят первыми. Понятно, что если это все для нас было предметом коррекции, то до работы с кинологом был треш.
Начали с 5 или 6 месяцев, уже не помню.
bespe4na_mavpa• 26 октября 2023
Ответ дляok1904
А я их боюсь до жути, всегда считала неадекватными( у свекров был питбуль, то никогда его не выпускали из кухни, если я приходила
Булочка13• 28 октября 2023
Ответ дляok1904
Полностью согласна, но, к сожалению, очень много негативных стереотипов связано с этой породой( но у нас это лучших друг детей
автор Kuziapetrovna • 28 октября 2023
Ответ дляok1904
А за немецкую овчарку что скажете?