МЧСница• 26 октября 2023
Чи можна в 32 роки стати красивою, худою,доглянутою ?
Якщо ти жирна,запущена і стара.
А лише 6 років тому я була красунею... І щось пішло не так. Проблеми зі здоров´ям, проблеми з чоловіками, але це все дрібниці. Я сама стала багато їсти. Вже не їм багато. Але ще жирна. І стара на обличчі
МЧСница
• 26 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Піти до психотерапевта, як мінімум.
Знову скажу непопулярну річ, купити оземпік.
Для макіяжу і прасування одягу є спеціально обучені люди
А що за оземпік?
БеллаДонна• 26 октября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Щоб менше їсти не нада більше грошей)
Від якості їжі багато чого залежить. Ну і чим менше ми їмо, тим якіснішою і вишуканішою має бути їжа. Можна з´їсти ложку ікри замість пачки чіпсів
Дайте подумать• 26 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Піти до психотерапевта, як мінімум.
дуже ті психотерапевти помагають)
щодо оземпіку
не хочеться на пожиттєву хімію присідати
а щодо ваших порад - то це можна отримати не просто роздобувши грошенят, а хіба ставши реальним олігархом
це не так вже й просто
щодо оземпіку
це не так вже й просто
МЧСница
• 26 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Чіпси я не люблю. І солодке теж. Але я нажираю іншим. Я можу весь день не їсти, а потім прибігли додому і їсти борщ , картоплю, котлети, хліб і тд (((
БеллаДонна• 26 октября 2023
Ответ дляДайте подумать
дуже ті психотерапевти помагають)
щодо оземпіку
це не так вже й просто
щодо оземпіку
це не так вже й просто
Так, спосіб не без недоліків, але дієвий
Дайте подумать• 26 октября 2023
Ответ дляМЧСница
А що за оземпік?
та цеж новомодні пілюлі чи тоуколи від жиру для богатих
один ввд 12 тисяч)
МЧСница
• 26 октября 2023
Ответ дляДайте подумать
один ввд 12 тисяч)
Аааа) ну це точно не для мене тоді ))
БеллаДонна• 26 октября 2023
Ответ дляМЧСница
То не допускайте голоду, їжте часто і потрошку
Невгамовна сила• 26 октября 2023
Нет, улучшить можно но будет разница с тем, если ты вы все время за собой смотрели
МЧСница
• 26 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Не встигаю,не хочу, не можу. Це моя провина. Я знаю. Треба все міняти. Мислення і харчування. Нехай бідненько,але не так жерти,як жерла я
Весела пiсенька• 26 октября 2023
В 32 - старая? Я фигню с вас))
это самый красивый, самый обалденный возраст!
Мюллерная• 26 октября 2023
Можливо, але має бути шалена мотивація. Смішно писати і мабуть зараз заклюють, але мене коли ходила до залу з тренером, дуже мотивувала кількість грошей, які я на це витрачала - оце я стільки витратила, а тепер заради 10-хвилинного задоволення від тістечка усе дарма? Вам теж треба якась додаткова мотивація (тої, що є, вочевидь замало, раз ви довели себе до такого стану). Можливо, знайти однодумців, з якими можна буде ділитися успіхами і взаємною підтримкою.
Невгамовна сила• 26 октября 2023
Ответ дляДайте подумать
дуже ті психотерапевти помагають)
щодо оземпіку
це не так вже й просто
щодо оземпіку
це не так вже й просто
Психотерапевт и оземпик надо олигархом быть?
ГугелП@лАмался• 26 октября 2023
32 рочки... Шо ви тут зі стареньких 40+ знущаєтеся?) Усе можливо, треба чарівний пендель
БеллаДонна• 26 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Спробуйте все-таки себе перевірити. Звичайно, це капець як складно. Якщо є можливість - підіть до психотерапевта
МЧСница
• 26 октября 2023
Ответ дляМюллерная
Я ходила в зал один місяць до війни ... Потім всі змінилося. Я скидала йому все що їм та п´ю. Він мене мотивував. Казав ,що за місяців 8-12 я стану просто лялькою. Але все змінилося.і я стала все зажирати
БеллаДонна• 26 октября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Отакі в людей уявлення
МЧСница
• 26 октября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Ні. У мене на роботі є 30+, 40+,50 +
Я найтовстіша. Багато хто дивується,що мені 32. Дівчата в 40 виглядають реально краще
І вони часто за рахунок мене самостверджуюттся((
Губка Боб• 26 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Ні. У мене на роботі є 30+, 40+,50 +
То скільки ж Ви важите?
МЧСница
• 26 октября 2023
Ответ дляГубка Боб
То скільки ж Ви важите?
Десь 80+
Але менше 90
Зріст 158
Але менше 90
Зріст 158
Зубная фея• 26 октября 2023
Диета плюс спорт, минус пиво и сигареты. И уход за собой. И не в таком возрасте вычухиваются))
Федорино Горе• 26 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Я схудла десь за півроку на 10 кг (72 кг було при 172 см, зараз 62) викинувши з раціону вуглеводи, хліб роблю як кекс на лляному, мигдальному борошні, бо дуже полюбляю бутєри зранку із сиром та ковбасою) Можна їсти жирне м’ясо з овочами, яйця, сири, масло, навіть майонез, але трохи. Не можна солодкі фрукти типу бананів і винограду, тоді вага йде швидше. А ще виключила перекуси, але якщо з’їш жирне м’ясо чи яйце і сир, то ситість довше, ніж коли порцію макаронів. На вихідних дозволяла собі «зриви» типу шаурма домашня , і якщо щось хотілося «заборонене» їла . Ну і будь яка активність, я захопилася балетом для дорослих. До речі із щитовидкою маю проблему гіпотеріоз та АІТ, мені 36 років, вірте в себе і все вийде!
Губка Боб• 26 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Десь 80+
Але менше 90
Зріст 158
Але менше 90
Зріст 158
Ну тоді просто перестати жерти, вибачте.... інших варіантів я не бачу.
Ну і пофарбуватись, підстригтись... взагалі правильно пишуть - головне бажання, мотивація. Ви впевнені, що воно Вам треба - змінюватись? Для чого? Просто спочатку треба зрозуміти для себе - навіщо, і тоді вже рухатися далі (або не рухатися)
МЧСница
• 26 октября 2023
Ответ дляГубка Боб
Я фарбуюся і стрижуся
Але це все не те...
Залетна Я тут• 26 октября 2023
Ответ дляKuzik9
можно, но нащо
Зачем становится красивой и ухоженной?
Дайте подумать• 26 октября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
людина для прасування одягу
людина для макіяжу щоденного
і ще з десяток потреб
так, звичайна людина такого не потягне
навіть з доходом 200 тисяч
людина для макіяжу щоденного
і ще з десяток потреб
так, звичайна людина такого не потягне
навіть з доходом 200 тисяч
ПробілНеПрацює• 26 октября 2023
Автор, треба похудати. Відразу красунею станете! Купіть курки, наваріть багато. Покладіть в пластикову тару. Стушкуйте 8аморожену суміш з овочів. Як ввечері зроботи прийдете їжте цю їжу. Слідкуйте, щоб була ппшна їжа завжди. На завтрак яйця. Хлі і цукор ні. Можна трохи горішків на десерт. Три місяці станете худішою.удачі
МЧСница
• 26 октября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Дякую !!!