Цикавенная• 26 октября 2023
Франківськ, де продається ZARA?
Хто з Івано-Франківська, може знаєте.
Продавала я проліт - чобітки дитячі zara на олх, хотіли їх купити, а потім подзвонили сказали, що поміряли десь в магазині і цей розмір їм малий. Я спитала де цей магазин, сказали, що в центрі, назву не пам´ятають. Я й не допитувала. А тепер хочу знати, може там і інші речі є, глянути вживу хочу.
Кошка Мурка• 26 октября 2023
є магазини Бембі (один на Мазепи,72, інший на Липках), там є дитяча Зара
Цикавенная
• 26 октября 2023
Може справді сток, бо я її спитала що за магазин, а вона наче не хотіла відповідати.
Дякую за підказки! Пошукаю на Липках)