МЧСница• 26 октября 2023

Чи можна в 32 роки стати красивою, худою,доглянутою ?

Якщо ти жирна,запущена і стара.
А лише 6 років тому я була красунею... І щось пішло не так. Проблеми зі здоров´ям, проблеми з чоловіками, але це все дрібниці. Я сама стала багато їсти. Вже не їм багато. Але ще жирна. І стара на обличчі
автор МЧСница • 26 октября 2023
Але грошей на всякі процедури немає. Просто стати нормальною в домашніх умовах.
Огірок та Помідорчик• 26 октября 2023
Ну худою точно
Бавовнятко• 26 октября 2023
Ну яка стара в 32 роки? Мислення як ссср..
Kuzik9• 26 октября 2023
можно, но нащо
Вероятненько• 26 октября 2023
а откуда вес ? вы рожали ?
Не за Будка• 26 октября 2023
В 32 роки не може бути жінка стара, то ще дівчина
Мальчун-задирун• 26 октября 2023
А мудрою ?
автор МЧСница • 26 октября 2023
Почала лікувати щитовидну залозу, по гінекології,але вага поки не йде. І ще багато проблем. Але найбільша проблема це те,що я сама себе запустила. Може почати просто ходити,бо дуже болять коліна. У мене остеопороз.
Алина-1240• 26 октября 2023
Вы не можете никак в 32 быть старой
автор МЧСница • 26 октября 2023
Ответ дляБавовнятко
В мене дійсно старе обличчя.
Рожайтретьего• 26 октября 2023
оспади, можно и в 52 такой стать. Начните с питания и перестаньте заедать стресс
автор МЧСница • 26 октября 2023
Ответ дляВероятненько
а откуда вес ? вы рожали ?
Так. В 19 років. Там просто живіт висить і розтяжки сильні. А поправилася,бо жерла на стресі останні роки
Сусідка зверху• 26 октября 2023
Можно. Хорошая уходка и спорт. Я за пол года 10 кг сбросила. У меня правда и был вес 69 при росте 167. Сейчас вешу 58. И мне 41
Корсет_на_шурупах• 26 октября 2023
Ответ дляМЧСница
В мене дійсно старе обличчя.
Покажите, закройте глаза. Ну не может такого быть.
Как минимум похудеть вы можете, плюс обязательно спорт для упругости. Массаж лица и шеи. Это то что бесплатно.
Вероятненько• 26 октября 2023
Ответ дляМЧСница
ну у меня тоже живот не ушел ((
melisa-milena• 26 октября 2023
Я в 37 стала худою і автоматично доглянутою.
Змінила зачіску, гардероб, макіяж кожен день. Без процедур і спа салонів. У мене лише перукарня раз в місяць і все.....
Головне бажання, послідовність і стабільне виконання. Взагалі треба змінити назавжди спосіб життя і мислення: найголовніша моя проблема були жирні подруги зі шкідливими звичками і тупими розмовами))) я їх позбулася назавжди і все моє мислення змінилося ))))
автор МЧСница • 26 октября 2023
Ответ дляmelisa-milena
Дякую за мотивацію !
Смажена полуничка• 26 октября 2023
В первую очередь, найдите мотивацию и тогда сможете найти способ к улучшению
Менее Более• 26 октября 2023
Можна- схуднути, зробити зачіску, покраску ботокс. Все реально, вам всього 30+.
Дайте подумать• 26 октября 2023
ой а мені в 45 треба
що робити?
БеллаДонна• 26 октября 2023
Скажу непопулярну річ, але... Спробуйте роздобути грошенят. З грошима все вирішується швидко
Дайте подумать• 26 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
ага
як жерти перестати? сидіти весь день за компом замість зарядки?
лінуватися робити макіяж і прасувати одяг? ото гроші поможуть на пробіжку виходити щодня)
Хачапууури• 26 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
да я сбрасывала 30 кг 17000 евро, всеравно полгода
Фокус-Покус• 26 октября 2023
Така ж фігня, але така стала після вагітності
автор МЧСница • 26 октября 2023
Ответ дляДайте подумать
ага
Ну я ходжу на роботу кожного дня)
Макіяж теж роблю. Але все одно я виглядаю не дуже
Оце що мало рухаюся за межами роботи
В мене ніби висить обличчя
А те ,що товста,то сама винна
Невгамовна шахиня• 26 октября 2023
Можно, 32 - это еще молодость, начинайте сейчас
Звожу з розуму• 26 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Щоб менше їсти не нада більше грошей)
из_под_тишка• 26 октября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Может
БеллаДонна• 26 октября 2023
Ответ дляДайте подумать
ага
Піти до психотерапевта, як мінімум.
Знову скажу непопулярну річ, купити оземпік.
Для макіяжу і прасування одягу є спеціально обучені люди
Дайте подумать• 26 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Ну я ходжу на роботу кожного дня)
Оце що мало рухаюся за межами роботи
В мене ніби висить обличчя
А те ,що товста,то сама винна
так і я ходду на роботу, але без макіяжу, бо сплю довго
і заробляю непогано
але оте менше їсти більше рухатись ніяк не виходить
дорнмґчі, мені щдається я починаю краще виглядати в періоди коли не працюю