бибизяна• 26 октября 2023

Від недорогої косметики шкіра в гіршому стані?

Маю на увазі якщо вмиватись гарнієрами, нівеєю і подібним, а декоративка типу буржуа, лореаль
Залетна Я тут• 26 октября 2023
Ой, блиски для губ точно кращі у люксі.

Алина-1240• 26 октября 2023
Ну вообще то у концерна лореаль неплохое все(гарньер,лореаль,никс,ланком,и еще много всего их)
Квітка Миру• 26 октября 2023
Так, дешева рибка - погана юшка. Чудес не буває, все, що працює коштує грошей
На паровозе• 26 октября 2023
Якщо ваша шкіра має гарну генетику, то хоч нічим не вмивався - будете принцесою. А коли вона потребує хорошого зволоження чи очищення бо «тече» то тією дешевою лінією ви нічого не виправите. Але і проф косметика є не супер дорого.
Рекламама• 26 октября 2023
Не работает это так, нужно просто подобрать своё средство. У меня Ланком валяется, жалко выбросить,но от него были проблемы
Квітка Миру• 26 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
При умові, що добра генетика, то краще крем за 5 копійок, ніж жодного. Будь-який догляд кращий, ніж взагалі обходитися без догляду
Фиона Шрековна• 26 октября 2023
На умывалку и тоник я не трачусь-и гарньер, и кристина, и обаджи под настроение, на сыворотку, маску, пилинг и тд да. Тоже самое с декоративкой-пудра, тушь только качественные, помады все подряд

ПрипоРошенная• 26 октября 2023
Умывалка- это просто пав, если они не вызывают аллергию и не добивают микробиом, то все ок..декоративка тоже не имеет особого значения. А вот уходовые средства стоит подбирать по содержанию активов и это не про цену,а именно про состав. Да, пептиды, если они вам нужны, не могут быть дешёвыми. Но если речь идёт не о пептидах, а о других активах, то вполне можно подобрать оптимальное соотношение цена/ качество..
Квітка Миру• 26 октября 2023
Ответ дляРекламама
Я щодо кремів Ланком ні від кого не почула, що вони варті своїх грошей. Взагалі не працюють, не зрозуміло, хто їх купує
ПрипоРошенная• 26 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Их покупают те,кому важно создать пленку на коже, довольны ими в основном с истинно сухой кожей
Майструю крила• 26 октября 2023
Я колись уже писала. В мене проблемна шкіра, прямо дорогого нічого не було, але Крістіна, онмакабім, ренью і тому подібні засоби були. А найбільше допоміг корейський тонер, на днях брала на Розетці за 240 грн.
На паровозе• 26 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Від крему за 5 копійок можливо і гірше не буде, а можливо буде, якщо алергік.,Тут ще і вік треба враховувати. Можливо автору 20 років і ще не потрібна проф косметика.
Квітка Миру• 26 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
У мене суха шкіра, але Ланком взагалі не усуває почуття сухості. Тітка з сухою шкірою з Ланкома перейшла на бюджетний Ур´яж, каже більше ефекту
ПрипоРошенная• 26 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Нет крема который подходит всем. Каждый подбирает свой вариант, в основном по ощущениям. ну а те кто в теме- по составу
Квітка Миру• 26 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
Не думаю, що алергік готовий нанести на шкіру крем за 5 копійок. Я бачила дослідження в Австралії, було три групи: без крему, дешевий крем і дорогий крем. То дуже суттєва була різниця між тими, хто взагалі без крему і тими, що користуються кремом. А різниця між тими, що користуються дешевим і дорогим була, звичайно, на користь дорогих, суттєва, але не така драматична. Тому кремом варто користуватися, і якщо є можливість, то краще, звичайно, дорогим
На паровозе• 26 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Алергік ще не знає що він алергік 😆 вона ж з часом проявляється. Моя знайома вже не витримує. Купує креми достатньо дорогі +-100$ і з якогось разу починається кошмар.
Сама маю чуттєву шкіру і користувалася просто нівеєю десь до 35 років напевно. Зараз маю догляд, який значно покращив мені стан шкіри, але підібрати складно. На Холіленд фітолінію найлегшу теж була алергія (у віці 25-27 років), ледь спасли мою шкіру і перейшла на нівею 😆
Квітка Миру• 26 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
Ой, у мене в житті був період, коли все, чим могла користуватись це ленінградська туш і крем ’Чага’
Смурфетта• 26 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Мені сиворотка подобається, шкіра суха
Квітка Миру• 26 октября 2023
Ответ дляСмурфетта
Мені сиворотка подобається, шкіра суха
Я вже півтора року користуюся женефіке, дуже задоволена

На паровозе• 26 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Я не користувалась ленінградською (благо), тільки спостерігала як подруги туди плюють 😂 ще я не хотіла тоді мазати собі очі. Якось я пізно почала, в 19 років. Всі мої поруч вже були в косметиці.
Квітка Миру• 26 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
Уявіть, на неї не буває алергії, бо ти туди плюєш. Порадила подруга, яка має алергію, напевно, на все що можна уявити
На паровозе• 26 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Та жесть. Але всі її чомусь дуже нахвалювали.
Квітка Миру• 26 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
Ні, немає нічого кращого за ланкомівську туш
На паровозе• 26 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
В мене на мейбелін реакцій немає, як не дивно, а на інші є. Вже перестала експериментувати.
Пам’ятаю як купила собі крем під очі всіма хваленої тм Обаджі, як обпекло мені шкіру, був жах. Більше не експериментую.
Квітка Миру• 26 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
У мене з вдалих експериментів - Elemis