Не знаю як описати, що за посиланням. Прихильники Хамаса паралізували центр москви. От яка цікаво буде реакція матрьошок, що тут пасуться
Ответ дляsvetlapanna
Так а чому дивуватися?)) Кадирова син відмутузив руськава і отримав орден) Скоро буде алах акбар по всій раші
Там же продовження було. В одній із республік( мусульманських доречі) депутат висловився мол, що за справи такі?
Не знаю що з депутатом, але синку кадирова вже і там героя вчепили.
Отак от.
Inna_ya_krasivaya• 26 октября 2023
Ответ дляrybka21
А там далі ще цікавіше
Делегация террористов ХАМАС приехала с визитом в Москву
Делегацию возглавляет Абу Марзук.
Россию мало волнует, что 7 октября эти нелюди изнасиловали, расчленили и убили более 20 граждан РФ.
Делегацию возглавляет Абу Марзук.
это просто дно, кажется что рашка пробивала уже дно дна но она еще и еще
Mrs.Ochmonek• 26 октября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Московська інтелігенція в шоці.
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 27 октября 2023
Ответ для-Инга-
это вы так сострили? Актуальный юмор
Чорний гумор. І спростування міфу ’всім керують євреї’ - точно не в московії
Vlada-Maria• 27 октября 2023
Ответ дляОлимпиада80
На що вони напоролися? То одна вісь зла
значить, закоротило))))
Vlada-Maria• 27 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Якому шоці? Вона присмерті вже.
Ба більше, а там хіба ще є інтелігенція?
svetlapanna• 27 октября 2023
Ответ дляFilomena
Отак от.
Татарстана,так він вибачився привселюдно перед кадировим.