KROX@• 27 октября 2023

Подолог і манікюр

Напевно дурне питання.
Відкрився кабінет подолога біля мене, зайшла на сторінку в інстаграмі, є у них вкладка "манікюр", але фото з пошкодженими нігтями рук лише.
Не хочу здатись тупою, то ж запитаю вас під анонімом. Можуть там робити манікюр, просто чистку, чи не позоритись і не питати?
Юпитерная• 27 октября 2023
Лучше не рисковать, а не позориться..
дама_из_декрета• 27 октября 2023
Питайте, ви ж потенційний клієнт. Вони ж не благодійністю займаються, а працюють заради грошей
автор KROX@ • 27 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Я і з ногами до них піду, бо треба. Але зараз терміново треба чистку, завтра маю важливу подію, дитина прихворіла, а вони близенько.
Але думаю, чи таке вприниці буває.
дама_из_декрета• 27 октября 2023
Ответ дляKROX@
Але думаю, чи таке вприниці буває.
У нас подолог робить манікюр, правда, звичайний гігієнічний, без гель-лаку і художнього розпису
автор KROX@ • 27 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Так, мені це й треба. Пішла питати)
Невидимка• 27 октября 2023
Да, именно подолог сделает качественно гигиенический маникюр-педикюр
автор KROX@ • 27 октября 2023
Роблять, але все розписано на тиждень вперед.
дама_из_декрета• 27 октября 2023
Ответ дляKROX@
Ну от і в нас черга зазвичай на кілька тижнів
Алина-1240• 27 октября 2023
Спросите,что тут стыдного
Заюшка_хозяюшка• 27 октября 2023
Автор, а почему именно у подолога гигиенический маникюр? Почему не у мастера обычного?
автор KROX@ • 27 октября 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Бо подолог тут під боком, просто через зручність.
В нас новий район, радію, коли щось відкривається.
Заюшка_хозяюшка• 27 октября 2023
Ответ дляKROX@
Зрозуміло..