Пластилин_Колец• 27 октября 2023

Девочки, кто недавно закончил ремонт новострой 1к

50 м2? Во сколько обошёлся? С кухней и без?
Завжди мало• 27 октября 2023
Ответ дляLike-995b
У вас комплекси?) де я написала про 100 тисяч ? І да, є люди які працюють дві - три години в день і є пасивний дохід
забула ще про пасивний дохід! це 10 тис грн з оренди квартири бабусі?
Ремонт своїми руками роблять або безробітні (у них багато часу), або люди з низькими доходами (коли грошей мало), тоді з’являються розкази про ’папа-кум-брат-сват з руками, все зробили самі, а штукатурку, то взагалі будь-який дурень може’

Like-995b• 27 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Считайте безработные делали )) шире вы не поразмыслите
кураГАЛЯ• 27 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Або люди які це вміють робити і їм подобається це робити.
Завжди мало• 27 октября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
можливо, але тоді вони це роблять рік, а то і більше
кураГАЛЯ• 27 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Так питання ж ціни, а не часу. Я розпочала ремонт в березні, наймаю робітників. Але грошей не багато, тому роботи роблять частками, поступово. По часу розтянуто, але ж ціна виходить прийнятна, ну так, приблизно в 200$ за квадрат.
Завжди мало• 27 октября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Мій комент був людині, яка сказала, що чоловік і тато ’з руками’ тому ремонт зробили швидко і дешево.
Я відповіла, що ’швидко, це лише, якщо чоловік ’з руками’ більше нічого окрім ремонта в житті не робить (на роботу не ходить).
І тут почалося, що ’не всі працюють по 8 годин 5 днів на тиждень’, ’що пасивний дохід дозволяє не працювати і своїми руками робити ремонт’ тощо
кураГАЛЯ• 27 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Це зрозуміло. Але ремонтні витрати це завжди дебати. Бо різноманіття матеріалів велике, майстри теж по різному свою роботу оцінюють. Хтось дизайнерів наймає, хтось творить на свій розсуд. І це все нормально. Хоч дехто не вірить що в десятку умовних можна зробити сучасний ремонт в однокімнатній квартирі в 50квадратів. Особисто я вірю і планую ще в менші кошти вкластись.
ЯблокоРаздора• 27 октября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Це не середнячок, це вже по багатому))
Та ні, по-багатому це вже міеле техніка і смег)
кураГАЛЯ• 27 октября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
І Gaggenau туди ж)). Все відносно. Друзі купили холодильник милле і духовку з мікрохвильовкою smeg, але брали все в стоку, цінник лояльний, в них 500$ за квадрат вийшло. У них однушка 67 кв.м.

ЯблокоРаздора• 27 октября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Кому що, я взагалі такого не розумію. Брати те що не тягнеш по стоках.
Це як оті понтові машини биті возять.
кураГАЛЯ• 27 октября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Це як оті понтові машини биті возять.
Я це зовсім не розцінюю як понти. Це якісна техніка, яка свої гроші відпрацює на 100%. Уявіть собі що є люди які зовсім не розуміються в брендах, вони живуть іншими проблемами. Холодильник взяли тільки тому що він їм сподобався по дизайну. На духовку звернули увагу тому що шукали комбі. І гадки не мали що це преміальна техніка. До речі в мене теж стокова духовка і я нею теж задоволена.
Ms. Искренность• 29 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Так и уточняйте сразу) что муж электрик/сантехник, маляр штукатур и т.д.
На это все надо тысячи у.е.
Муж it, папа-юрист , просто руки с того места растут. У меня тоже. Дорогие инструменты на прокат.
Ms. Искренность• 29 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Конечно может если там муж электрик сантехник маляр штукатур монтажник и т д.)
У нас была ’белая квартира’ после строителей. малярами были все, включая 12-летнего сына.
банковский работник я
Ms. Искренность• 29 октября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Мені так подобається коли пишуть 1 кімнатна)
В ній такий самий санвузол і кухня, що зжирають найбільшу частину бюджету. Кімнати то вже таке.
Питання не конкретне. Який ремонт, дешевий, середній? Десь 1000 буде за середнячок з технікою рівня бош.
согласна.... мы еще тайную комнату в кухне сделали, что сильно удешивило ( там бюджетная часть с мойкой , стелажи , стиральная с сушкой и хозяйство кота
Ms. Искренность• 29 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Все с руками, но не все ж электрики сантехники маляры штукатуры)
Пусть люди видят реально сколько что стоит.
За эти работы плюс столько сколько за материалы, может и дороже.
у нас все на ты. Умный дом муж сам делал.Я тоже могу икеевскую мебель собрать. Для нас это реально .
Ms. Искренность• 29 октября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Мы считали сейчас куму квартиру, 48 квадрат с 0. Муж мой с руками, дома сам все делал. Кум с расценками работники.юа и материалом эпицентр.
Вклинилась я по материалам.
На примере плитки, индия керамогранит, я брала на складе, сторговалась на 13$ за квадрат, 60х60. В юезде она же 25-30$. Смеси также, включая штукатурные. Ванну дешевле поставить, чем душ.кабину. техника то вобще разрыв цен шаленый.
Проводка у нас от застройщика, всего хватает. Кто то добавляет +++, что в $ идет космос. Ее дешевле делать по потолку, под натяжной. Стены под обои, что элементарно самим поклеить. Или же после машинной декоративку, тоже самим. Стяжка под ламинат посильна любому мужику, это не невилир под винил.
Гардеробную я сама проэктировала, муж собирал. Кухня дсп, а не акрил
Короче, в таком плане. Естественно не техника Милле и дизайнер с прорабом за 10
Мы тоже остатки покупали ..литл грин даже нашли на олкс. ’За сколько заберете’
Ms. Искренность• 29 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
і більше нічим в житті не зайнятий ))
бо якщо робити ремонт після основної роботи, то розтягнеться він на 1-2 роки

По темі:
43 кв, з усім, від стану ’після забудовника’ до ’картини на стіні і штори на вікнах’ - 36 тис уе
3 месяца до въезда, пахали , а удаленке
Смысл в доме эконом-класса что-то дорогое делать не было, чуть позже квартира под аренду пойдет .
Ms. Искренность• 29 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
или люди , которы не хотели кому-то 15 тыс за три месяца отдавать своих детей.