палка-копалка• 27 октября 2023
Львів, таксі в комендантську годину
Цікавлять реальні відгуки, чи реально викликати таксі скажімо, о першій ночі? І якщо так, через яку службу? Дякую
палка-копалка
• 27 октября 2023
Ответ дляВ гости звали?
В цій темі ніхто не написав, що сам користувався вночі таксі
Позаземний розум• 27 октября 2023
я в комендантську їхала у франківську з вокзалу. не викликала, водії стояли там. коли їхали, домовились, що він наш дядько і приїхав забрати з автобусу, щоб не мерзли там до ранку)
палка-копалка
• 27 октября 2023
Ответ дляПозаземний розум
Дякую, мені навпаки, на потяг
куркулиха• 27 октября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Дякую, мені навпаки, на потяг
Мы договорились сразу с таксистом через знакомых
Но это был Харьков
Добрая свекровь• 27 октября 2023
Уклон їздить. Донька сьогодні буде їхати на потяг. І 2 тижні тому їхала вночі на потяг.