Аль де Барановна• Изменено 27 октября 2023

Хто таке пам´ятає?

Вони чому припинили своє існування? Де зараз?
Аноним_1857• 27 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Я сам Х фактор не дивилася, лише нарізки музичні. Але цей момент спробую знайти. Це саме там де Юркеш з Діріжаблем виступали?
Юркеш тупо непослухав, все зробив по своєму, тому всі в шоці бо ніхто не знав, що він вичворить.
автор Аль де Барановна • 27 октября 2023
Ответ дляАноним_1857
Неймовірно виконав.
Піанобой виглядає тут не дуже, хоча і люблю його пісні, але як людина він здається так собі.
Аноним_1857• 27 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Неймовірно виконав.
А знаєте чому в кінці юркеш розбив гітару? Бо піанобой розбив ні з того гітару учаснику, це була відсилка що він б..дло
Chaterbox• 28 октября 2023
Ответ дляПліткарка
Ні, не памʼятаю таке.
Автор, а чому ви живете минулим? В мене є така колега, їй трохи за 50. По суті це ще молода жінка, але живе спогадами - старі пісні, старі фільми, старі корпоративи, старі співробітники, стара мода в одязі. Постійно «а ти памʼятаєш таке?” Ну звісно памʼятаю але згадала лише тому, що ти питаєш. Вона майже не цікавиться сучасним, бо воно все не таке і взагалі війна, їй принципово не подобаються всі молоді співробітники. Навіть сучасні жарти не розуміє
Ви теж така?
Це звичайне старіння мозку. Людина перестає насолоджуватися і розуміти нову музику
автор Аль де Барановна • 28 октября 2023
Ответ дляАноним_1857
https://youtu.be/S3AfDTuAhI0?si=e3papTesnZCJDkYh
мда

навіть якщо це було узгоджено попередньо, виглядає огидно