Рассказница• 27 октября 2023

В якому магазині можна купити якісні срібні прикраси?

Порадьте, будь ласка.
Брала в декількох знаменитих мережах срібло, а потім на чистці виявлялось що то якийсь сплав.
Цього разу хочу взяти щось якісне.
Чу Ча• 27 октября 2023
Производители: КЮЗ, Элис, Хартов, Тимофеев, Нова Зірка, Ирида.
КонхфЭдкаТузик• 27 октября 2023
какая разница, в итоге десятка за грамм
allavalko• 27 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Оринго
автор Рассказница • 27 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
какая разница, в итоге десятка за грамм
Ну мені не хочеться знову купити аля родоване срібло, яке потемніє через рік і вже відновленню не підлягає, за ціною справжнього срібла
автор Рассказница • 27 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Дякую 😊
mandarin_anna• 27 октября 2023
Тільки Орінго, це люди, які роблять класні прикраси по адекватній ціні.
Гарантія на все життя, так, таке бувае. Класний сервіс. Обожнюю ці прикраси, вони кльові і не попсові ❤