Форс мажор• Изменено 27 октября 2023
Ламінування вій і міжвійка разом. Можна?
Добрий вечір. Дівчата, моя майстер, яка робитиме мені міжвійку, сказала, що має бути проміжок між ламінуванням вій і міжбрівкою 7 чи то 14 днів.
Якщо я зроблю ламінування в переддень коли робитиму міжвійку, то що буде? Будуть проблеми? Хто ламінує війки? Очі чутливі після ламінування?
Форс мажор
• 27 октября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Міжбрівка пм?
Перепрошую... Міжвійка🤭так, пм
Форс мажор
• 27 октября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Вы никогда не делали межресничку?
Ніколи. Чому питаєте?
Та прям багіня• 28 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Ніколи. Чому питаєте?
Может будут использовать обезболивающее, а оно повлияет на ламинирование