Кукусик• 28 октября 2023
интерсити пшемысль - киев. второй класс. как узнать где голова поезда?
девочки, подскажите пожалуйста кто в курсе.
хочу купить билеты чтобы ехать по направлению поезда.
кто часто ездит, какой вагон брать удобнее и какие места?
спасибо
месяцкие• 28 октября 2023
Теж пробувала це вирахувати, не вдалося. По факту взагалі не принципово , як їхати, спиною вперед ніякого дискомфорту не відчувається, тим більше на нічних. Головне в перших вагонах, щоб не чекати, поки вийдуть всі до Вас.
Якщо ж можливість то перший в пріорітеті.доречі на схемі можна зорієнтуватися, які обличчям вперед будуть.
месяцкие• 28 октября 2023
Не беріть 9й вагон, якщо у Вас близька стиковка далі. В нашому випадку потяг запізнився на 1.5 години, по приїзду випускають людей по одному вагону, починаючи з 1- го. Простояли ще майже годину, на стиковочнмй потяг неслися з чемоданами, прибігли з закриттям дверей. Хіба якщо час Вам не принципово , то можна сидіти в теплому потязі.
Кукусик
• 28 октября 2023
Ответ длямесяцкие
Я так зрозуміла що коли їдеш до Перемишля, то голова починається з першого вагону. А коли їдеш до Київа то з девʼятого? Чи я не права?
Ми будемо їхати щ Перемишля до Києва. Нам потрібно у Київ, то пересадки не буде ніякої. Тільки я не зрозуміла чому випускають з поїзда по черзі? Коли поіїзд прибуває на перон то відчиняються всі двері в один той самий час
месяцкие• 28 октября 2023
Ответ дляКукусик
Вибачте , неуважно прочитала, вирішила, що їхатимете в Перемишль. Якщо в Киів, то ніяких проблем, різниці ніякої з вагонами.