Добра всем!• 28 октября 2023

Правильний вибір майбутнього чоловіка

Підкажіть хто на своєму досвіді точно знає , по яких критеріях можна вибрати молодого хлопця/чоловіка 18-28? В такому віці найчастіше знайомляться , одружуються вперше . Чи можна з першого разу обрати такого, щоб через пару років спільного життя він оправдав очікування? До прикладу нічого особливого від нього - бажання і уміння заробляти стабільно і вкладувати це в потреби сімʼї? Стандартний набір : квартира/будинок , машина середня, бажання мати парочку дітей і утримувати їх. Чи це рандомна ситуація? І навіть з непоганими початковими даними може нічого з нього не вийти?( Питання зрад , тут не настільки важливо, цікавить більше суто чоловічі якості - бажання перемагати, будувати карʼєру , заробляти і тратити ( в тому числі на себе) . Чоловіки яким все треба і тим , яким нічого не треба, як це розпізнати в молодому віці ? Чи є якість вікові рамки, коли на неудачника уже треба забивати болт (40 років) чи раньше? Цікавить думка , бажано з досвіду)
5cmhybyna• 28 октября 2023
якшо заробляє від 5000$ в 20 і 10000$ в 30

Раздражевская• 28 октября 2023
Дивитись на його семью
5cmhybyna• 28 октября 2023
і забудьте про дітей. Діти - не потрібні. Чи ви хочете у війну рабів наплодити
Тумба-юмба• 28 октября 2023
Як-то кажуть, краще з мудрим загубити, ніж із дурнем знайти.
Орієнтуйтеся по відчуттях, щоб вам було легко, безпечно і затишно.
Щоб ставився з ніжністю і повагою.
Щоб був працьовитим і відповідальним
Говорю-балакаю• 28 октября 2023
Смотрите на его коммуникабельность, амбициозность, дипломатичность. Я эти пункты упустила и вроде во всём устраивает, но только нужно решить какие-то конфликтные ситуации он как страус голову прячет.
Бочка порохУ• 28 октября 2023
Слушать ногти прислушиваться к себе. И не мечтать, что все изменится к лучшему или вы сможете повлиять на это.
Я тут с краю постою• 28 октября 2023
Так по ньому ж видно...коли він для вас все робить..коли старається. Хоче і все для того робить щоб покращити умови життя...коли розіб*ється в лєпьошку, але заробить вам на пальто.чоботи і т.д. це все турбота. Коли ви хвора.то привезе ліки...щось полагодить. Дивитись тільки на дії а не на бовкання. Його велике бажання працювати, вчитись новому а не брати готове в батьків
Полюю на дрони• 28 октября 2023
Ну, я в 18 вышла замуж за голопопого студента 19 лет. В 24 он купил нам первую квартиру, а в 32 мы строили первый дом для нашей семьи. В общем, всё возможно, если у Вас будет не только потребительская позиция курочки-несушки.
Скользкая• 28 октября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Мой до 37 был идеальный. А потом кризис среднего возраста накрыл и жить с ним стало невозможно. Так что гарантий на всю жизнь нет никаких. Нужно в целом смотреть устраивает ли тебя человек и надеяться на лучшее.

Освічую темряву• 28 октября 2023
Зазвичай на останньому курсі ВУЗу вже все зрозуміло. В 18 точно не варто фантазувати яким хлопцем буде чоловік. І обовʼязково треба звертати увагу на його сімʼю і відносини всередині.
Освічую темряву• 28 октября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Вам дуже пощастило з чоловіком, як би Ви не віднекувались
ПриснитсяЖЕ• 28 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Вам да, не нужны
alisarich• 28 октября 2023
Высокий доход, авто, недвижимость, обеспечение семьи во всех направлениях. Я на это обращала внимание, ну и никаких дурных понятий что если женщина не работает, то должна заниматься домом, готовкой и детьми
Біток чи ефір?• 28 октября 2023
1. Подивіться на його сім´ю,
2. Зверніть увагу, як він до Вас відноситься.
Конотопська відьма• 28 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так и было, через 10 лет изменилось. Никто не может предсказать, как будет через 10-15 лет
Конотопська відьма• 28 октября 2023
Ответ дляСкользкая
Конечно нет, так смешно читать такие советы
Этожзвяздаяегообожаю• 28 октября 2023
’Нічого такого, щоб добре заробляв та все вкладав в сім´ю’
Бубль Гум)• 28 октября 2023
Я мужа встретила, когда ему 19 было, мне побольше) тогда у нас ничего не было. Сейчас есть все! Вместе мы с 2008
Сразу видео было, что человек далеко пойдет)
ПростоБелка• 28 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Вам платять за відповіді?

rebecca-f305• 28 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Саме так. Як ви праві!
Зараз на дієті• 28 октября 2023
Не згідна,що треба дивитися на сім´ю,,в мене в чоловіка батьки не дуже взагалі,,він з ними майже не спілкується, тільки по телефону,,пару раз на рік,вже давно живимо за кордоном.Він взагалі інша людина,ніж вони
Все возможно• 28 октября 2023
Ответ дляРаздражевская
Дивитись на його семью
Далеко не всі такі як батьки.. хіба це важливо зараз, всі стали дуже самостійні.
Раздражевская• 28 октября 2023
Ответ дляВсе возможно
Дуже часто всі повторюють свою модель сім´ї.
Було таке і буде
Яжбоматуся• 28 октября 2023
Ответ дляСкользкая
Просто у человека поменялись ориентиры, какой еще кризис
Булку Дай• 28 октября 2023
Если мужчина сын депутата, дипломата, крутого бизнесмена, можете смело выходить замуж за него. Деньги будут всегда