Ух яка ж Я• Изменено 28 октября 2023
В чому підвох, коли платять гроші щоб підписуватися і ставити лайки?
Прийшло повідомлення в телеграм про заробіток крім основної роботи. Типу, скидають завдання, підписка на канали в ютубі, треба робити скрін і за це тобі нараховують 20 грн. Дівчата, в чому підвох?
Чемна панночка• 28 октября 2023
Може ж і не підвох. Просто хтось собі за відносно недорого накручує активність.
Ух яка ж Я
• 28 октября 2023
За пробне завдання скинули мені 100 грн на картку. Далі ще за 5 виконаних підписок скинули 100 грн. От думаю, де підвох? Чого боятися?
Ух яка ж Я
• 28 октября 2023
Ответ дляЧемна панночка
Та то ніби і не дешево для них…
Аноним Советчик• 28 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Та то ніби і не дешево для них…
Я теж хочу
Де можна таке пошукати, скажіть будь ласка
Не обижаюсь• 28 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Та то ніби і не дешево для них…
Думаю, потом нужно будет где-то вам заплатить… Не ведитесь
ИНЬэтовамниЯНЬ• 28 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Потом попросят что-то оплатить, в этом весь подвох.
Не обижаюсь• 28 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Та то ніби і не дешево для них…
Словом, работайте, потом нам расскажете, на каком этапе у вас деньги попросят
Кукусик• 28 октября 2023
І мені така ж пропозиція в вотсапі надійшла
Чомусь боюся погоджуватися розумію, що десь ’подвох’
Дівчата, розкажіть, в чому нюанс
Кукусик• 28 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Ну коли скажуть заплатить, можна ж не заплатить
Ух яка ж Я
• 28 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Ну поки не просять, але я скептик страшенний, не знаю чого боятися…. Сюкартку дала їм не кредитку, на якій кілька грн, щоб часом не списали гроші… от думаю запитаю, може ту вже хто займався таким)
Кукусик• 28 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
А як вони гроші спишуть? Ви ж тільки номер карти дали без строку дії і коду
ИНЬэтовамниЯНЬ• 28 октября 2023
Ответ дляКукусик
Дівчата, розкажіть, в чому нюанс
Потом просят что-то оплатить, на этом этапе я прощаюсь.
Ух яка ж Я
• 28 октября 2023
Ответ дляКукусик
Дівчата, розкажіть, в чому нюанс
От і я боюся)
Кукусик• 28 октября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У Вас така ситуація була?
Мені гроші не завадять, але боюся
Я теж боягузка
Мені гроші не завадять, але боюся
Я теж боягузка
АнтиТанкист• 28 октября 2023
Ответ дляКукусик
Дівчата, розкажіть, в чому нюанс
Я вчера создавала тему, потом сама нарыла, разводняк, почитайте
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3425788
Кукусик• 28 октября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
О, зараз
Дякую
Кукусик• 28 октября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Я теж розумію, що ’розвод’
Але як саме, не розумію
Не обижаюсь• 28 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Вы же понимаете, что кроме номера ничего не сообщать, если попросят заплатить за «более дорогое задание» - не платите. А так, выполняйте задания, пока платят
ИНЬэтовамниЯНЬ• 28 октября 2023
Ответ дляКукусик
У Вас така ситуація була?
Мені гроші не завадять, але боюся
Я теж боягузка
Мені гроші не завадять, але боюся
Я теж боягузка
Да, уже дважды писали в телеграмм. С разными заданиями и каждый раз одно и тоже.
АнтиТанкист• 28 октября 2023
Ответ дляКукусик
Я теж розумію, що ’розвод’
Але як саме, не розумію
Вначале вы просто лайкаете, потом они просят заплатить и возвращают больше, потом еще раз, а потом сливаются
АнтиТанкист• 28 октября 2023
Взагали можно делать их задания, но никуда не платит, я день делала, получила 450 грн на карту, потом так как я пропускала платные задания они перестали платить и все
Ух яка ж Я
• 28 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Ну поки так і роблю
ИНЬэтовамниЯНЬ• 28 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Ну поки так і роблю
Так они платить за пробное задание и потом ещё раз могут оплатить, а потом начинают присылать платные задания, вот тут и надо прощаться.
Ух яка ж Я
• 28 октября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую