Весотехник• 27 октября 2023
Заработок на лайках в тик токе
Девочки, подскажите плиз, это развод?
Написали в Вацап :
Нашій компанії потрібно набрати велику кількість співробітників онлайн, просто поставивши лайк до відео TikTok. Ми співпрацюємо з інфлюенсерами та знаменитостями TikTok, які готові платити вам за підвищення своєї популярності. Отже, нам потрібна ваша допомога, і ми заплатимо вам за допомогу. Ви можете отримати покриття 800-3000 грн на день.
Оплачивать ничего не просят, за лайк 30 грн, в чем подвох?
Написали в Вацап :
Пампушечка• 27 октября 2023
Ухти, за 1/100 секунди 30 грн? А якщо помножити на 8 год роб день?
Вчора бачила відео з цього приводу. Там чоловік вирішив перевірити.
Заробили ви , наприклад, 300 гривень за два дні. Пише вам ’ роботодавець’, що ви така молодець, відправте нам 300 , а ми вам 500. Як заохочення.
Далі сума збільшується. Той чоловік дійшов до 800 гривень. Вони йому запропонували в замін 1000. Але він відмовився))).
В цьому й афера. Візьмуть у вас три тисячі і тютю
Весотехник
• 27 октября 2023
Ответ дляПампушечка
Не, там раз в пол часа выкидывают видео и иногда вот такие задания , типа вложи 500, получишь 650 и т.д до ста тысяч, но если не хочешь, то никто не заставляет
Весотехник
• 27 октября 2023
Ответ дляRemensa
Там типа по желанию, не хочешь - не вкладывай
Весотехник
• 27 октября 2023
Ответ дляRemensa
Ну, естественно , не заставляет. Но любителем халявных денег оччченно много.
тут согласна, сама подумывала)))
Цветочница• 28 октября 2023
Ответ дляВесотехник
интересно, а просто лайкать- мне ничем не чревато?
Рискнули?
Весотехник
• 28 октября 2023
Ответ дляЦветочница
Рискнули?
я нашла про этих мошенников сюжет
в итоге они мне перевели 450 грн за один день, но так как я им ничего не платила, то стала не интересна)
Цветочница• 28 октября 2023
Ответ дляВесотехник
я нашла про этих мошенников сюжет
Дякую Вам за посилання. Я теж повелася, але вчасно зупинилася. Зразу так соромно було зізнатися, що я лох і повелася. Мені теж перевели, я у плюсі. Дякую Вам за тему, може інші теж побачать.
Цветочница• 28 октября 2023
Ответ дляВесотехник
я нашла про этих мошенников сюжет
Мені вони досі пишуть. Я не відповідаю.
Ви їх в блок? Чи як треба діяти?
А то що засвітила дані картки. Не наберуть кредитора? Чим тепер чревата ця гра?
Ви їх в блок? Чи як треба діяти?
Весотехник
• 29 октября 2023
Ответ дляЦветочница
Мені вони досі пишуть. Я не відповідаю.
Ви їх в блок? Чи як треба діяти?
Я пожаловалась на группу, как на мошенников, заблокировала тех кто мне писал, перевела деньги на другую карту и все, хотя там и немного)
Цветочница• 29 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Спасибо огромное
, я тоже так сделаю.