ЯяяКакаджамбо• 28 октября 2023
Після стресу контролюєте дихання?...
Дівчата буває у вас таке ,що після сильного нервового перенапруження і тривоги ,контролюєте дихання-здається що в ямці шлунка тисне або не хватає повітря.Як спасаєтеся?Потім вже після цих думок голова крутиться і слабо(((
Голова колгоспу• 28 октября 2023
Ви б сходили до невролога, в мене так в дитини було, я думала посивію, призначили лікування, зараз набагато легше. І це я його не травмую новинами про війну, але коли вона навколо нас і скрізь, то стрес є, просто буває подія, коли він загострюється і відпувається виплиск.
Казала лікар, що за останній рік таких випадків дуже багато нажаль стало