Сплюшка• 29 октября 2023
Що повинна мати жінка, щоб бути незалежною від чоловіка та батьків?
Щоб ніхто не командував та не казав, що робити.
Результат:
вже голосів:
320 (40.92%)
Роботу з хорошою зарплатою.
237 (30.31%)
Квартиру, де власник вона.
141 (18.03%)
Здоров´я.
55 (7.03%)
Інші джерела дохода, які?
29 (3.71%)
Інше, в коментарях.
Чумачечая Весна• 29 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
В мене своє житло, зайшла в шлюб з $30к, чоловік голий і босий, без водійського посвідчення в 36, думала піс.ою, дурне, повірила казочками про любоф. По факту з моєї квартири не могла вигнати. Реально не могла. Да, він окультурився при мені, купили 2 авто (бізнес я вигадала і вклала свої кошти), а його бидляче нутро і невміння спілкуватися з людьми не дозволяло йому працювати, його роботою було підштовхувати мене заробляти більше. Тому що може врятувати: свій дохід, своє житло і найголовніше батько, брат, син - який зможе приструнити чоловіка що втрачає грунт під ногами.
Я особисто з початку війни на стресі виїхала з дитиною, так він і розкошує в моєму житлі, на моїх авто, з моїм бізнесом що може прогодувати одного . А я будую нове життя в свої 45,без штанів
Капець
Ms. Iphone• 29 октября 2023
Ответ дляОце так цабе
Але ВЗАЖМОПОВАГА може раптово скінчитися. І чоловік почне щось хм казати. А ви зі своїм десятирічним декретами та символічно зарплатою що зробити? Підете назад до мами? Орендуєте квартиру квартиру? Який план?
У мене є однокімнатна в якій живе зараз свекруха .Так ,я туди поверталася коли був кризис ( дітям був 1 і 6 років). Зараз 26 років шлюбу ,купили саме житло ,спільне
Я ж кажу ,має бути повага у кожного з членів сім’ї.
Ms. Iphone• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Якщо хочуть протилежного, хтось повинен поступитесь, обох не вийде.
Має бути спільний компроміс.
Бесбардак• 29 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Має бути спільний компроміс.
Компромисс - это когда проигрывают все
Бесбардак• 29 октября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Це залежить від того яке питання, якщо він в цьому більше розбирається, то за ним звісно, а якщо я то за мною, і тут не виглядає, як командування, а сідаємо і ведемо розмову і приходимо до єдиного рішення
А если не приходите к единому решению?
А если каждый считает себя лучше в конкретном вопросе?
Бесбардак• 29 октября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
За чоловіком))
А вам як хотілося би?
Щоб він під каблуком сидів? І ваші команди виконував?
А вам як хотілося би?
Да. Это классика.
Сначала хотят мужика прогнуть (я главная), а потом спрашивают куда исчез секс
ДлинноНожка• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Мені інді примушують щось робити, кажучи саме про гроші та квартиру. Якщо менш заробляю та не власник квартири, треба робити, що хочуть від тебе.
Автор, у меня никогда не было своего жилья, но перестановку и ремонт мне никто никогда не мешал делать.
С мужем конечно всегда советовалась, мне хочется, чтобы ему тоже было комфортно и красиво.
ДлинноНожка• 29 октября 2023
Вы сами выбрали мужа, который Вами командует, в какой-то момент он начал командовать и Вас устроило, вы не разошлись.
Это как с пьянством, рукоприкладством и т.д. Если Вас что-то не устраивает в первый раз - вы перестаёте встречаться.
ГороховаЯ• 29 октября 2023
ответ на ваш вопрос, всю тему не читала
она должна иметь чувство собственного достоинства, ответственность и самостоятельность.
ну, и желание быть независимой.
тогда и цель будь достигнута.
ну, и желание быть независимой.
тогда и цель будь достигнута.
Брехушечка• 29 октября 2023
Работу иметь хорошооплачиваемую. Тогда и жилье будет и все остальное
Цікавий писочок• 29 октября 2023
Здоров´я і голову на плечах.
Джерела доходу - інвестиції, рахунок в банку. Але то швидко робиться, коли є дві перші речі.
Ну і не бути залежною психологічно, з цього все починається.
Я знаю дівчину, яка все життя тільки користувалася грошима свого чоловіка, але побудувала життя так, що зараз має і рахунок в банку і нерухомість на собі.
Ніколи не працювала, займалася творчістю і дитиною.
Чоловік не мільйонер, просто завжди все в дім.
Ось так.
Благоуханочка• 29 октября 2023
Власне житло і свій дохід який її забезпечує. Якщо є машина і вона може ще батькам допомогати то є +
Сплюшка
• 29 октября 2023
Ответ дляБесбардак
За тем, на ком выполнение и ответственность
Ось це не завжди. Часто кажуть щось зробити, те що потрібно іншому. Виконуєшь та відповідаєшь ти. Хоч це не твое бажання, а робишь для когось. Наприклад, дають завдання якісь документи оформити.
Бесбардак• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Если это входит в ваши обязанности и говорит руководитель - он в своём праве
Сплюшка
• 29 октября 2023
Ответ дляБесбардак
Ні, це не про роботу) Це про черги в конторах, в яких стояти треба. Я стою у чергах завжди, бо терпляча.
Оновлена версія• 29 октября 2023
Для меня наличие квартиры и работы -это база для уверенности. Я бы просто не смогла подчиняться кому-то и терпеть. Например моя знакомая терпит измены только потому что некуда ей идти. Для меня это страшный сон
Млинці зі смайликом• 29 октября 2023
Ответ дляБесбардак
А если не приходите к единому решению?
Ну в каждой сфере всеравно кто-то один разбирается лучше, если я даже не согласна, но он например в ведении бизнеса разбирается лучше, то я говорю - хорошо, делай как ты считаешь нужным, т.е. перебрасываю ответственность на него, а если в делах домашних или например в проблемах со здоровьем, то здесь я больше разбираюсь и он прислушивается ко мне
Не кую, не мелю• 29 октября 2023
я думаю, для этого женщина изначально должна выбросить ’эзотерическую’ макулатуру, потому что это мнение какого-то рандомного автора и просто взять за правило надеяться на себя, а не на родителей и уж тем более не на мужика, потому что более нестабильных понятий просто не существует. я однажды попала в эту яму финансовой зависимости от бывшего, хуже жопы в моей жизни не было.
Єдина Країна• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Читала в деякой езотеричної літературі, що жінка - взагалі несамостійна істота. Тому в дитинстві її повинен контролювати батько, потім чоловік, потім сини.
А якщо батька нема, або дочки в жінки?
Що скажете на це?
А якщо батька нема, або дочки в жінки?
Що скажете на це?
Скажу, що у Вас не вийде бути незалежною)
Єдина Країна• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Про компроміс не чули?
Бесбардак• 29 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Про компроміс не чули?
Мужчине нужен секс каждый день. Женщине раз в 2 недели.
С любопытством послушаю про компромисс.
Секс-Бомба• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Я про це і пишу. Не дозволити робити перестановку в квартирі - це не хамство? Якщо дочка хоче, батьки проти - остаточно слово за ними, бо хазяєва квартири вони?
Чушь какая то. Решают сообща, а не хозяин квартиры. У вас непонятно что в голове
Вопрос тогда по другому ставить, нужно писать одинокой, вместо независимой женщине.
Бесбардак• 29 октября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Плюсану.
Стремиться нужно не к богатству, а к самодостаточности
Лукава_Кiшка• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
А якщо батька нема, або дочки в жінки?
Що скажете на це?
А якщо батька нема, або дочки в жінки?
Що скажете на це?
Я достаточно самостоятельная. Отец умер, с мужем развелась.
Сама выгребала, еще и маме с братом помогала.
Да и сейчас вполне самостоятельная барышня, сыну помогаю по возможности ))) Хотя ему уже под 30 ))) Брата тоже часто выручала, но у нас это взаимно.
Лукава_Кiшка• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Блин, у меня как-то по молодости на другое хотелось деньги потратить, чем на ремонты в квартире
Перестановку в своей комнате делала, без согласования с родителями.
Но у меня там стол и диван был всего лишь )))
А к 20 годам я уже жила отдельно и вышла замуж.
Лукава_Кiшка• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
За ким останнє слово в прийнятті рішень?
ну у нас коллегиальное решение по важным вопросам.
последнее слово - за здравым смыслом и наилучшим для всех вариантом, который мы обсудили со всех сторон и решили, что именно он нам всем подходит. в непринципиальных вопросах муж говорит: а как ты хочешь? )))
Сплюшка
• 29 октября 2023
Ответ дляБесбардак
С любопытством послушаю про компромисс.
14 жінок таких?