Сплюшка• 29 октября 2023

Що повинна мати жінка, щоб бути незалежною від чоловіка та батьків?

Щоб ніхто не командував та не казав, що робити.
Результат:
вже голосів: 782
320 (40.92%) Роботу з хорошою зарплатою.
237 (30.31%) Квартиру, де власник вона.
141 (18.03%) Здоров´я.
55 (7.03%) Інші джерела дохода, які?
29 (3.71%) Інше, в коментарях.
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Багато в нас незалежних жінок?

ЖаннаНеАгузарова• 29 октября 2023
А чего вони взагалі командують?
Ви не працюєте?
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Читала в деякой езотеричної літературі, що жінка - взагалі несамостійна істота. Тому в дитинстві її повинен контролювати батько, потім чоловік, потім сини.
А якщо батька нема, або дочки в жінки?
Що скажете на це?
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А чего вони взагалі командують?
Ви не працюєте?
Чия квартира, той і головний. Хто більш заробляє, той і вирішує остаточно. Так?
постою_послушаю• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Багато в нас незалежних жінок?
Я и когда с родителями жила, и когда в декрете 10 лет сидела, никто мною не командовал и что мне делать не говорил.
Так что дело тут, похоже, не в квартирах и не в работах...
постою_послушаю• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Ні, не так
Olga076• 29 октября 2023
зарабатывать столько что бы можно было себя обеспечить, уметь решать свои проблемы)
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ви могли у квартирі батьків зробити ремонт або перестановку, не питаючі їх дозволу?
ЖаннаНеАгузарова• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Нет.
Это вам бы так хотелось? Командывать мужем и отцом?

ЖаннаНеАгузарова• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
🤣
То вы что-то странное пишете. Есть границы у людей,а это хамство какое то со стороны детей
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Нет.
Повинно бути навпаки? Хотілось би робити, що хочу, щоб не мог не дозволяти ніхто.
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
🤣
Я про це і пишу. Не дозволити робити перестановку в квартирі - це не хамство? Якщо дочка хоче, батьки проти - остаточно слово за ними, бо хазяєва квартири вони?
ЖаннаНеАгузарова• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
То робіть..
Голубая фишка• 29 октября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Я тоже считаю, что женщина должна иметь характер. И никто командовать не будет
ЖаннаНеАгузарова• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Ну,то вы у них живёте?
Ну,в своей комнате наверное можете делать ,что хотите,но не у родителей. Я так поняла вас изначально.
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Ответ дляГолубая фишка
Буде, бо характер є не тільки в неї.
Маючи якісь ричаги впливу, будуть командувати.
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну,то вы у них живёте?
Моя кімната - власність власника квартири також.
ЖаннаНеАгузарова• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Ну, то живите отдельно.
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну, то живите отдельно.
З чоловіком? Якщо квартира його та він заробляє більше, тоді рішення прийиає вже він.
А як жити, щоб ніхто не міг щось не дозволяти жінці або щось казати робити?

Млинці зі смайликом• 29 октября 2023
Нормального чоловіка
Млинці зі смайликом• 29 октября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Согласна на 100%
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нормального чоловіка
Чоловік - голова сім´ї, його треба слухатись жінці?
Оябунчик• 29 октября 2023
Хотя-бы 3 квартиры в городе-миллионнике.
И тогда плевать на всех, ты свободна.
Млинці зі смайликом• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Ніхто ні ким не повинен командувати, чоловік і жінка повинні жити в розумінні і взаємоповазі. Якісь у Вас неправильні установки сім´ї, якщо вважаєте, що хтось повинен командувати кимось
ЖаннаНеАгузарова• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Вам либо мужа менять, либо умень находить компромисс,либо все самой в этой жизни добиваться
Есть ещё вариант,ограбить банк
Но тогда придется сесть в тюрьму
А там тоже не покамандуешь;)
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
За ким останнє слово в прийнятті рішень?
Руда ліса• 29 октября 2023
У меня после развода осталась квартира, моя машина и алименты , которых хватает на базовые вещи.
Главное, это правильно выбирать мужчин в жизни
ЖаннаНеАгузарова• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
За чоловіком))
А вам як хотілося би?
Щоб він під каблуком сидів? І ваші команди виконував?
Млинці зі смайликом• 29 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Це залежить від того яке питання, якщо він в цьому більше розбирається, то за ним звісно, а якщо я то за мною, і тут не виглядає, як командування, а сідаємо і ведемо розмову і приходимо до єдиного рішення
автор Сплюшка • 29 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
Алименти - це ж тільки на дітей? Іх і на потреби дитини не вистачає.