Василина Семеніч• 29 октября 2023
Виплати ВПО
Підскажіть, оформлена з березня як переселенка, в вересні 8 числа оформлювала на новонароджену донечку і на моє змінили відразу картку, щоб приходило на одну окрему все впо.
До цього виплата була 18 серпня 2 тис на мене. І ось виходить прийшла виплата 17 жовтня 5тис(на мене і дитину) Це рахується ж як виплата за вересень?