Леопардові панчохи• 29 октября 2023

Наше контрнаступление может быть похоже на наземную операцию в Газе?

Или все же только точечное уничтожение
А я с Рио-де-Житомира!• 29 октября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А сколько жизней бы спасли на нуле за деньги львовской свадьбы
Отож ,а мне стараются привить чувство вины ,за то что я не достаточно доначу ?! В то время как депутаты в ус не дуют ,а я с зарплаты 10 тыс грн должна разорваться ,а сейчас зима идёт ,отопление оплати попробуй !
Сами страну разворовали ,довели и до войны в том числе ,если б у нас была сильная армия рашка б носа не сунула сюда .
Бяки-козяки• 29 октября 2023
Ответ дляТётя Хрюша
У нас вже був позаблоковий статус. Результат всім відомий
Зараз кращий результат ніж був до цього?
Коренная киевлянка• 29 октября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Накриває, так.
Допомогти можемо.
Їм дуже потрібні коптери, планшети, рації і інше обладнання.

Це розходний матеріал. Той же мавік, який коштує більше 100 тис грн можуть збити через день, а може пару тижнів протриматись. А збирати на них дуже важко. Тепер люди вже не донатять як раніше. Ми маленькою волонтеркою раніше на той же мавік збирали два тижні, а тепер за три місяці назбирали 10%.
У людей війна закінчилась, вірніше вона десь там. Або ’не буду донатити, бо все вкрадуть’, а сама не буду збирати бо не знаю як. А знайти волонтерів, яким зможеш довіряти - це ж потрібно всиати, пошукати, с тут своїх справ вистачає, не до війни Це те, що я чую щодня.
Починають донатити коли біля дому прильот і посидять в коридорі ніч. Тоді движ трохи йде.

І люди не розуміють, що один мавік рятує дуже багато життів. Дуже. Але їх потрібно багато. Декілька на малий підрозділ. В ідеалі з запасом, а в них не те, що запасу немає - інколи жодного. От в прилітає. От і гинуть, або каліками лишаються.
Чому-чому держава не забезпечує цим, чому не виготовляється елементарне?????

Чому прості мають мало того що воювати (борг країні?),а ще й шукати чим, якщо не хоч померти??????

Доки такий підхід буде до наших воїнів???

Таке відчуття, що свої своїх же і топлять....... Вчора слухала військового і він це теж озвучує, у них просто падає морадьний дух!

Доки хлопців будуть виловлювати на вулицях і кидати з голими руками і ненавченими на 0??

А вже і про жінок вкиди роблять, прощупують
І хто тоді залишиться? Українці відстоють свою країну життями, якщо і жінок знищать, хто тоді буде тут жити? За кого тоді помирали ті всі люди?

Там зброя потрібна!
Додекаэдр• 29 октября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Отож, я нормально спілкуюся з російськомовними і нічого від них не вимагаю. Мені компліменти роблять за мою українську, знайомі, друзі, які знають, що я раніше я не говорила українською в побуті. Може, самі вони і не заговорять в побуті, але дітей стараються привчати до української. Репетиторів понаймали.
все що насаджується примусово викликає супротив, це ж природно.
Такі як арестович це прекрасно знають, тому і експлуатують це заради своєї вигоди.
Якщо цей персонаж набере достатню кількість голосів на виборах, то тоді дійсно виникає питання, заради чого зараз гинуть наші люди(
Не хочеться вірити, що заради того, чтоб такі як арестович, бойко і шуфричі знову підняли голови((
Бяки-козяки• 29 октября 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Якщо рф захоче ваше місто віддамо?
Якщо наша влада захоче вас і вашу родину на нуль, підите? Чи нехай інші йдуть?
Kidstaff Bot• 29 октября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
lilu1990• 29 октября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Я не знаю, що там експлуатує.арестович, але оці претензії типу ’говоріть українською бо закон’ можуть розшатувати суспільство. Я за м´яку українізацію. При тому що багато російськомовних знайомих зараз в зсу. Чому тоді до них нема таких претензій? Бо лицемірство це все
Charming• 29 октября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не думаю ничего ! Количество и только количество кратеров ,снарядов и ракет.
Смотрела интервью военного и как их ебут за потерянный дрон ,который им выдало государство ,вы даже не представляете !
Он говорит проще руки лишиться ,чем дрона ! ((
У коллеги сына контузило на запорожском направлении ,еле выбрались ,там всё побросали,каримат ,каска ,рюкзак с вещами .
Сами всё покупают ,неужели это не расходники ,которое должно выдаваться ,ведь на задании были ,не на гульках .
Сам себя собери ,укомплектуй и рискуй жизнью и здоровьем .
Я уже писала здесь у свёкров в селе собирали пацана 19 лет ,на броник ,каску ,флиски , ботинки ,месяц в учебке и 2 дня на фронте и погиб .
Справедливості заради, можу сказати, що в учєбці чоловіку видали абсолютно усе ( він, правда, в мене не вибагливий). Але на 3 день він втратив усе, в окоп прилетіло, пощастило, що сам живий лишився. От навзамін довелося купляти, ще й винен буде за те, що згоріло, йому ж держава видала - повинен віддати, якщо виживе. Там в самій структурі треба усе міняти, причому на кожній ланці, тому що совдеп в цьому плані дикий
Джеральдина.• 29 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Балаболы. Сначала всех зарядили розовым оптимизмом, до 91 и никак иначе, а теперь сольються потихоньку, как в Афганистане. А вы тут выгребайте, как можете и кем можете.
Ну в смысле зарядили, народ сам очень охотно на все повелся, винить нужно только самих себя
Джеральдина.• 29 октября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Бачу лише зміну власті в рашці. Тільки тоді війна припиниться. А поки будемо тягнути. Варіантів інших немає. У мене чоловік воює, ніхто не ниє, тяжко, складно, але ніхто не сцить і не ниє
Вы шутите? Смена власти в росии ничего не даст, политика всех последующих будет неизменной
Джеральдина.• 29 октября 2023
Ответ дляBejza
Да, сын моего мужа, мои братья в окопах и воюют, пока вы о русской власти мечтаете, есть еще вопросы, свекровь мою эвакуируют завтра из Херсона, все разрушено, а вы свои сепарские методички уже смените
Удалено администрацией...
Janna2525• 29 октября 2023
Ответ дляДжеральдина.
Удалено администрацией...
За собой следите
Пенсіонер• 29 октября 2023
Ответ дляБася-Мася
Эти Ф16 - чисто рекламный ход пополоскать людям мозги. Типа самолеты - это сразу перемога. Да чтоб они на ход военных действий повлияли, их надо дать 300-400 штук с ракетным запасов в 10 000 единиц, а дадут как обычно 30-40. Да, что-то они подобьют. А потом закончатся.
В узьких сильна РЕБ,та багато ’доброжелатєлжй у владі’
Snake_dreams• 29 октября 2023
Ответ дляБарвіночка
Нереально. Каждый хочет слышать то, что хочет.
Вроде бы, вся информация в свободном доступе, слушай, читай - но каждый будет вариться в своей капсуле и в рот заглядывать своим нескольким блоггерам.
Я по себе это замечаю - меня бить надо, чтобы какую-нибудь Фарион слушала. Воротит. Так и других, натрапят на канал Шелеста, а там одна зрада, людей затошнит и вернутся снова к Стерненке.
Удалено администрацией...
Джеральдина.• 29 октября 2023
Ответ дляJanna2525
За собой следите
Удалено администрацией...
Оксана-004e• 29 октября 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
Власти пофиг, они другим заняты
Snake_dreams• 29 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Удалено администрацией...
Оксана-004e• 29 октября 2023
Ответ дляДжеральдина.
Удалено администрацией...
Забыла с какого акка сама себя нахваливает
Snake_dreams• 29 октября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Не поможет. У них тоже пропаганда и многие сейчас считают войну священной, учитывая, что все высказывания их хозяина о притеснении русского языка оправдались
Vinland• 29 октября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
А тепер відосік про китайців і їх думка про Тайвань. Всі розумні, допоки не торкнеться ситуація їх країни. Яким ви бачите кінець війни? Домовлянням? Хто з ким? Які умови? Які гарантії?
Воот. Я тоже про это. Критиковать текущую ситуацию много ума не надо. Было бы удивительно, если бы у страны, на которую напали и которую регулярно разрушают обстрелами, было бы все прекрасно. НО!!! Кто-то видит правильный выход?
Nezinna• 29 октября 2023
Ответ дляCharming
А якщо горить,да й не один раз
Nat-li• 29 октября 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
А фарион нынче какой пост во власти занимает, напомните?
Дробот И.• 29 октября 2023
Ответ дляVinland
Ніхто не мод знати який вихід буде правильний. Треба зукати такий, який буде найвигідніший для нас. При якому залишиться людський ресурс , бо це найголовніше. А продовжувати заради міфічного володіння донбасом, який , нажаль де не український, це просто класти наших хлопців.
Чашечка кофе• 29 октября 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
А Фаріон яке до влади має відношення?
Janna2525• 29 октября 2023
Ответ дляОксана-004e
По себе судите?
Vinland• 29 октября 2023
Ответ дляДробот И.
Уже не раз обсуждалось. Вы думаете сдачей Донбасса все остановится? Раше нужны и Николаев, и Одесса, Днепр, Харьков. А если этого добьются, то и Киев захочется и далее, далее. Где конец войны?
Snake_dreams• 29 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А Фаріон яке до влади має відношення?
В том то и дело, что никакого. Тем более странно, что власти пропускают такие высказывания. Почему они бездействуют?
Чашечка кофе• 29 октября 2023
Ответ дляSnake_dreams
Вона такою була завжди. І немає сенсу реагувати на неї чим менше реакцій, тим скоріше її забудуть
PinkyPink• 29 октября 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
«Власть захватілі радікали»
Це яким чином вони її захопили? Ви ж в курсі, що Фаріон у владі немає і велика частина слуг у побуті розмовляє російською?
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
На что качает?
Он поднимает многие важные темы. Послевоенные. Например, о том, что нас ждет по возвращению воюющих. И хорошо бы женам этих воюющих послушать.
Он осуждает мовные срачи. Он говорит толковые вещи.
Послухали і що? Нашим рідним не повертатися додому,аби не ’драконити’Абдристовича і вас?
’Толкові’речі він говорить? Ви його біографією цікавилися?