Леопардові панчохи• 29 октября 2023

Наше контрнаступление может быть похоже на наземную операцию в Газе?

Или все же только точечное уничтожение
Star39• 29 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
І що ви хочеье сказати? Що ми не зможемо виграть цю війну? Максимум стримувать роками?
Я серйозно питаю. Давайте поговоримо без шапкозакидайств. люди ж продовжують вірити в кордони 91 року. Я ж починаю вірити що через рік чи два вони знов будуть під Києвом
Мало того, Зеля ездит по миру со своим планом урегулирования, который включает вывод всех войск РФ с Украины, включая Крым. Зачем он это делает, непонятно. Так он никогда не договорится
Nat-li• 29 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
«Власть захватілі радікали»
Це яким чином вони її захопили? Ви ж в курсі, що Фаріон у владі немає і велика частина слуг у побуті розмовляє російською?
То она не дочитала зрадоньку. Хотя думаю, что кацапам вливают ,что тетка чуть ли ни главный пост во власти имеет)
Чашечка кофе• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Послухали і що? Нашим рідним не повертатися додому,аби не ’драконити’Абдристовича і вас?
’Толкові’речі він говорить? Ви його біографією цікавилися?
Там після фрази ’женам этих воюющих послушать’ навіть не варто далі читати. І так зрозуміло
Дробот И.• 29 октября 2023
Ответ дляVinland
Уже не раз обсуждалось. Вы думаете сдачей Донбасса все остановится? Раше нужны и Николаев, и Одесса, Днепр, Харьков. А если этого добьются, то и Киев захочется и далее, далее. Где конец войны?
А коли зупинеться? Коли виб´єм їх з нашої території ціною життів скількох відсотків чоловічого населення? Навіть якщо відтіснити їх до кордонів війна не закінчиться.
Еленнн• 29 октября 2023
Ответ дляПенсіонер
Конгрес що каже?
Які зміни?
Які плани конгресу?
Які плани ’влади’ єрмак та компані?
Особисте моє враження,що ’влада ’,не розуміє що коїться.
ВРУ,КМУ,офіс бізнесменівсеріальщиків своє кіно крутять....
...
Еленнн• 29 октября 2023
Ответ дляOllka
Якого конгрессу? Ви про що?
У нас зброя лише та, шо дают ззовні. З чим йти?

І ви реально думаєте, що квартал війною керує? Точно?

Ну якщо не знаєте, хоч не пишіть дурниці. Або хоч волонтером підіть, щоб пару раз з´їздити та послухати, і побачити що на передку коїться
...якось так.

’всі все розуміють... ((.
’Тетяна Чорновол
Не пишу у фейс, бо кожну вільну хвилинку останні місяці вчуся новій справі -літати. Вчуся на бойових. Беру ноут з грою-симулятором на позиції, а також трохи відїзджаю від передка і літаю над полями.
Для мене важко, я ніколи не грала в забавки на компі, але постійні тренування і я злупаю цю скелю.
Чому ФПВ? Я навіть не думаю про демобілізацію, тому вчуся. На війні не будеш опановувати різну зброю і вчитися – ти труп.
Чому ФПВ? Тому що я можу їх купити сама, мені можуть купити друзі. Я більше не вірю, що держава мене забезпечить зброєю.
За майже два роки війни в забезпеченні ракетами «Стугни» протитанкістів нічого не змінилося. Тобто їх, як не було, так і не має.
Літом у нас була така історія – на позиції піхоти йшло 8 одиниць броні (різної і бмп, і БТР і танк), а у нас 3 ракети «Стугни». Двома спрацювали, одну притримали, щоб стріляти у випадку, коли ворожа «броня» вийде на наших. Не дійшла. Очевидно, взяли ми їх на понт. Москалі не знали, що ракет більше не має, розвернулися і втекли з півдороги…. По тим що відходили не стріляли. Адже ракету треба було лишити, щоб злякати наступну атаку. А вони були такі вразливі під час відходу. Ех, спалили би всіх…
Чому така біда з ракетами? А тому що виробництво цього року – 1 ракета на місяць на установку. У мене 2 установки – 2 ракети на місяць. Якщо мені потрапляє третя, це значить я в когось з колег забираю. Як так можна працювати?
А як збільшувати витробництво, якщо КБ «Луч» душать перевірками і кримінальними справами? Як збільшувати, коли замовленя і фінансування мале. Те, що коїться навколо КБ «Луч» демонструє, що МО «Стугни» не потрібні, ГШ «Стугни» не потрібні,... «Стугни» не потрібні.....
Нам на фронті потрібні, але я нажаль, ракети на відміну від ФПВ я купити не можу….
А ще зброя не розвивається. Нам, ПТРК, дуже потрібна більша дальність, такі ракети на 6 км в КБ «Луч» є. Проте МО і ГШ їх не замовляють.
Нам потрібні осколково-фугасні. Їх треба більше ніж кумулятивних. За два роки війни, це дійшло до МО і ГШ тільки зараз. А це означає, що ракети з’являться хтозна-коли. Те що потрібні термобаричні ні до кого зверху, ще не дійшло…
Ціна ракети, для нас, як ціна життя. Якось нас ворог накрив. Осколок відсік головку осколково-фугасної ракети. Зарядженої в Стугну. Останньої. Ми потім ці 30 кг пошкодженої ракети тягнули під обстрілом, щоб врятувати. Спали з нею в обнімку в окопі. Вивозили, щоб віддати на ремонт, адже найдорожча начинка в хвості. Вона вся ціла була… Думаєте нам її відремонтували? Відправили на утилізацію. Ніби-то вибухонебезпечна…А ми з нею спали, як з рідненькою бусінкою, пораненою. Так у нас такі відчуття до ракет. І впевнена її можна було ремонтувати…Просто кому треба возитися крім нас?
Я знаю, що якщо втрачу Стугну, нової не буде. Ви не уявляєте, як ми ризикуємо своїм життям заради життя установки. А ще нам тупо щастить у нас Стугна пережила потрапляння в радіусі 3 метрів: міномета, танка і сау…
Я так більше не можу, я розумію що вічно щастити не буде. Я вже не вірю, що держава забезпечить мене зброєю. Добре, що технологія ФПВ дає можливість мені забезпечувати себе автономно . Навіть суми моїх бойових за місяць мені вистачить купити 4 дрона. Це в 4 рази більше ніж 1 ракета Стугни, яку мені дає держава на одну установку. Тому це дає мені надію…
Отож, як не важко нам «чайникам», які ніколи не літали починати все з «нуля», але мусимо лупати цю скелю… Іншого виходу не має. А ще велика радість від того, що почало виходити. На початках, хотілося все кинути… А тепер залишилося трошки апаратуру підтягнути і на бойовий виліт.’
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Таке враження що порадницю’захопили’матрьошки.
zztop-b844• 29 октября 2023
Ответ дляVinland
А вам нужно все мужское население Украины перебить?
Vinland• 29 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
«Власть захватілі радікали»
Ей об этом в методичке забыли написать, теперь приходится выкручиваться
виктория7аас• 29 октября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Полно к нас мужиков ещё, есть кому воевать.
Удалено администрацией...
Snake_dreams• 29 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
«Власть захватілі радікали»
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Rabbit2012• 29 октября 2023
Вчера прочитала пост очень уважаемой мною военной. Расстроилась. Она всегда на позитиве, а сейчас заговорила про глухой угол и просто кровавую бойню, устроенную клоунадой в этом глухом углу.
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А Фаріон яке до влади має відношення?
Удалено администрацией...
cactus_• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляcactus_
Удалено администрацией...
То Одарки,Параски пишуть отаке про наших воїнів?
Vinland• 29 октября 2023
Ответ дляДробот И.
Мы немного о разном говорим. Я совсем не про границы 91.
lilu1990• 29 октября 2023
Ответ дляNat-li
А фарион нынче какой пост во власти занимает, напомните?
Фаріон дає привід кацапам і далі вважати що вони ведуть ’священну війну на захист російськомовних в Україні’. Краще б вона мовчала
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
А Арестовичу пельку не варто студити?
cactus_• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А що вони пишуть про нашіх воїнів? Якусь брехню?
Vinland• 29 октября 2023
Ответ дляzztop-b844
С чего такой вывод сделали?
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляcactus_
Ви галочку діалогу читали ?
spain2406• 29 октября 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
Сопоставили сразу, но границы закрыли в первый же день войны, поэтому уехать удалось не всем
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Кому краще і чому вона повинна мовчати?
lilu1990• 29 октября 2023
Ответ дляЕленнн
...якось так.

’всі все розуміють... ((.
’Тетяна Чорновол
Таня Чорновола теж певно іпсо

Зраду розганяє
cactus_• 29 октября 2023
Фаріон вільно почувається, бо за нею стоять певні сили у країні
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляRabbit2012
Якщо у країни яка вступає у війну немає свого озброєння і свого виробництва,якщо вона економічно залежить від інших держав,якщо з воєнних ресурсів у нас тількі люди,то глухий кут мав настати так чи інакше.І багато хто розумів це ще на початку
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
А нужно украинцам как мышам затихориться опять со своей мовой чтобы кацапьё не обидеть и ватноголовых?))))
Какие ранимые московиты )))
lilu1990• 29 октября 2023
Ответ дляRabbit2012
Напевно теж завербована іпсо.
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А Арестовичу пельку не варто студити?
А Арестович висловлювався проти україномовних і української мови?