ПрипоРошенная• Изменено 29 октября 2023

Як вибрати одіяло?

Дивлюся наші з чоловіком більш менш в нормальному стані, а дитячі позбивалися геть в комки, купували на ринку всім, в кого який наповнювач навіть не пам´ятаю, на дотик здається у чоловіка синтепон, у мене і у дітей не можу зрозуміти що то, що менше збивається?
чир• 29 октября 2023
Купите детям Руно Элит.
пані Солоха• 29 октября 2023
Овчина не сбивается
Бавовнятко• 29 октября 2023
В Юске покупала термоодеяло, ничего не сбивается.
Кусюче сонечко• 29 октября 2023
Не вредності заради, а просто для тих, хто хоче збільшити словарний запас: не одіяло, а ковдра.
чир• 29 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Словниковий запас
Кусюче сонечко• 29 октября 2023
Ответ длячир
Словниковий запас
Ок, дякую.
Краля-Галя• 29 октября 2023
Биллербек - овчина, Мирсон - пуховое. Все ок.
автор ПрипоРошенная • 29 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Дякую)
КрестьянинДиор• 29 октября 2023
Автор, я за Юск.
Зверніть увагу на 4 сезони
So_so• 29 октября 2023
Мне нравятся одеяла у Ода
https://textile-oda.com.ua/ua/g100135660-odeyala
Это если о бюджетных вариантах.
bagira25• 29 октября 2023
Мірсон пухове не раджу, тоненьке, лізе пір´я, ціна невиправдано висока. По пораді подруги купила Oda на синтепоні, теж не раджу,я люблю ковдру, щоб можна було в неї закутатись, а це якесь не гнучке. Подобається пухове з Юску (легеньке, шелестить), але ціна не для всіх прийнятна на жаль (
Мовчу, але хочу• 29 октября 2023
Биллербек и иглен шерсть - отлично.
автор ПрипоРошенная • 29 октября 2023
А під силіконізовим наповненням не відчуваєш себе наче в кульку? Завжди чомусь такі асоціації