ніколи такого не було• 29 октября 2023

Історія України, допоможіть

Прочитайте добірку понять. Визначте тему соціально-економічної історії, що її зміст розкриває добірка. Напишіть на визначену Вами тему відповідну довідкову статтю (у межах десяти речень), де використайте всі поняття із запропонованого переліку. (Відмінки понять можна змінювати, а також за потреби перетворювати іменники в інші частини мови.)Ціни, магнати, шляхта, привілеї, міщани, цехи, партачи, селянство, фільварки, статут.
Ацетилсалициловая кислота• 29 октября 2023
Взагалі з таким йдуть до репетитора

Коко Шанель• 29 октября 2023
Кто вам речення буде добирати? Возьмите сами составьте.
Гладиолус• 29 октября 2023
Заходжу в такі теми чисто порадіти що школу я вже закінчила 😅
Шкварочка• 29 октября 2023
Книжка хоч є в учня?
Видящие_помогите• 29 октября 2023
Это какой -то армагеддон.
Попробуйте с помощью gpt чата
Пожмаковна• 29 октября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Взагалі з таким йдуть до репетитора
навіщо?
Видящие_помогите• 29 октября 2023
Ответ дляПожмаковна
навіщо?
В написанном автором нет ни одного понятного или знакомого слова.
Шкварочка• 29 октября 2023
Автор, відкриваєте книжечку ( підозрюю, що за 8 клас), листаєте теми, знаходите ту, в якій використовують ці слова, читаєте її і стисло описуєте. Не дякуйте😊
Удачная• 29 октября 2023
Так з підручника все і візьміть

автор ніколи такого не було • 29 октября 2023
Так, історики, знайшла. Йдеться про становий поділ українського суспільства початку 16 століття. Історія України 8 клас. Дякую за увагу
Ответ дляПожмаковна
навіщо?
А навіщо це тут ?
Тут на шарік взяли і написали ?
Ответ дляШкварочка
Уже
Удачная• 29 октября 2023
Ответ дляШкварочка
Тим паче щось надзвичайного за межами підручника вчитель і не буде питати
Пожмаковна• 29 октября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Мені всі знайомі, я вже років 23 як школу закінчила.
Пугачиха• 29 октября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Вы за ребенка дз в 8 класе делаете?
Ответ дляУдачная
Так з підручника все і візьміть
Взяла. Це все з одного часового відрізку. Я думала, що це не пов´язані слова
Ответ дляПугачиха
Вы за ребенка дз в 8 класе делаете?
Ні, просто натякаю, в якому напрямку думати
Це олімпіада, не уроки
Видящие_помогите• 29 октября 2023
Ответ дляПугачиха
Вы за ребенка дз в 8 класе делаете?
А что такого ?

Пожмаковна• 29 октября 2023
Автор, це не особливо важке завдання. Дитина взагалі історію України вчить? Всі слова узагальніть в одну тему, мова йде про економіку за часів Польщі. Орієнтовно 14-17 століття. Потрібно просто написати розповідь застосувавши всі перечислені іменники, їх можна відміняти, змінювати, тобто вони не обов’язково повинні залишатися іменниками.

Ну тексти за Вас (за дитину) точно ніхто писати не буде.
Знову Я• 29 октября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Это какой -то армагеддон.
Попробуйте с помощью gpt чата
Розумна порада, до речі
Пожмаковна• 29 октября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Це олімпіада, не уроки
тю, ну тоді предмет він\вона знає, напише.
Inna_A• 29 октября 2023
Партія - це позацехові ремісники.
Inna_A• 29 октября 2023
Партачі - це позацехові ремісники.
У попередньому повідомленні тел виправив
Ответ дляInna_A
Партачі - це позацехові ремісники.
Дякую
Inna_A• 29 октября 2023
Фільварок - це багатогалузеве господарство, орієнтоване на виробництво збіжжя на продаж, де використовувалася праця селян.
Рятівник Малібу• 29 октября 2023
Ответ дляКоко Шанель
В смысле? Тут домохозяйки желают домашку за незнакомых анонимов, хоть как то поднимая чувство собственной необходимости. Это намного экономней, чем репетитор.