Я пані прохана...• 29 октября 2023
Коли життя стало чорного кольору ніби виходу немає
Чи були у вас такі ситуації в життя, що вихід один закінчити все зараз вийти з вікна? Це не через дітей чи сімью , а навпаки, коли ти зробила по роботі таке, що тепер в тебе можуть відібрати все, і виходу немає. Ви якось змогли вибратись?
Я пані прохана...
• 29 октября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Що ви зробили? Вас можуть посадити чи що?
Не посадити, але майно відібрати можуть все!
булоТАЙминуло• 29 октября 2023
Было такое. Безвыходь. Обратилась к психитру, подобрали препарат, через пару месяцев жизнь начала приходить в норму.
САМ_ТАКОЙ• 29 октября 2023
Ппц. Пів країни таких, у кого майно раша відібрала і живуть якось люди. Не вішаються.
Белочкой зови• 29 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Не уявляю яким чином можуть відібрати майно. І до чого тут робота.
Да Щас же• 29 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну, мы из-за войны остались без ничего. Дом разбит, имущество разворовано! Но есть мы- одна семья! Мы- живые, здоровые, любим друг друга и поддерживаем. Это самое главное!
Стрекоза любви• 29 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Подумайте про те, що у вас в будь-якому випадку є сімʼя. Як їм буде без вас? Бо ж якщо вас раптом не стане, то «все заберуть» і у них. Будь ласка, не заставляйте страждати вашу сімʼю. Майно і гроші це вагомі речі, але є більш значущі.
12 галюцинаций• 29 октября 2023
Если психологический/психически вы ещё держитесь и от вас нужны какие-то действия, то просто делайте их, то что нужно делать конкретно сейчас - адвокат, суд, разговор, ну не знаю какая у вас ситуация. Если сдалась психика, то шуруйте за антидепрессантами к психиатру
Катастрофа• 29 октября 2023
Так живу.
З народження..
На днях сказала чоловіку, що хочу спокою.
Сміявся довго:’ ти ж подохнеш від нормального життя ’...
А мені?
Сміятися?
Плакати?
З народження..
А мені?
Сміятися?
Плакати?
Алекс-1022• 29 октября 2023
Нет такого прям не было
Было что как будто бы все внутри умерло. Просто продолжаешь жить каждый день
Намакушка• 29 октября 2023
Делайте, что должны и будь ,что будет.
Успокоиться - это первая задача.
Катастрофа• 29 октября 2023
Сьогодні без авто.
Попила вчора.
Добиралася додому.
З волонтерами.
Верх їхнбого авто- ніби сито.
Я не знайшла слів щось запитати.
Просто побажала їм Миру і сказала, що буду молитися...
Попила вчора.
Добиралася додому.
З волонтерами.
Верх їхнбого авто- ніби сито.
Я не знайшла слів щось запитати.
Маруська Му• 29 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Не було.Виходу не має лише з могили.
У нас на работе говорят,что выхода нет ,когда уже на кладбище лопату от земли обтрушивают
Я пані прохана...
• 29 октября 2023
Ответ дляНамакушка
Делайте, что должны и будь ,что будет.
Успокоиться - это первая задача.
Є варіант зізнатись і попасти в борги на пів життя, тоді душа буде чиста,виплатити і забути, а є боротись адже я їх не брала, тоді треба погодити з чоловіком, що треба війна, треба суди і ТД (
Я пані прохана...
• 29 октября 2023
Ответ дляKuziapetrovna
Это выход для вас? А как же вашей семье быть после этого?
Мене не буде і боргу не буде
Домашка• 29 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Зізнатися в чому?
Що ви чогось не брали?
Катастрофа• 29 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Мене не буде і боргу не буде
Ні.
Помиляєтесь.
Борг передається- як спадок
Помиляєтесь.
Борг передається- як спадок
Я пані прохана...
• 29 октября 2023
Ответ дляНе служанка
Ви посадова особа? Якісь документи підписали?
Я відкрила бізнес не розібравшись влізла в ліміти , де я просто не вміло рахувала і тепер мене оштрафують на такі кошти які я ніколи не потягну
Стебель березы• 29 октября 2023
Были.перед началом войны узнала о неврологическом заболевании,отвернулись друзья,мужчина насмехался,попутно обзывая никому не нужной уродкой.выкарабкалась,назначили лечение
Катастрофа• 29 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Сума?
Давайте прямо.
Попри злі коментарі, тут є багато адекватних
Давайте прямо.
Я пані прохана...
• 29 октября 2023
Ответ дляКатастрофа
Сума?
Давайте прямо.
Навіть не підрахувати, тягне на огого
Катастрофа• 29 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Навіть не підрахувати, тягне на огого
100 000?
Чи більше?
Кукарикуууууу• 29 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Навіть не підрахувати, тягне на огого
А що на Вас є із майна? Переписати на рідних неможна?
Я пані прохана...
• 29 октября 2023
Ответ дляДомашка
Зізнатися в чому?
Що ви чогось не брали?
Зізнатись піти в податкову, що я тупа і рік робила все неправильно, вона мене штрафує і я не вилізу з того, або чекати коли вони самі прийдуть до мене
Рву и мечу• 29 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Навіть не підрахувати, тягне на огого
Сума в гривнах? Автор, інфляцію ніхто не відміняв, років 10 назад 1 тис. грн буда значною сумою..