Марина -dd09• Изменено 29 октября 2023

Демобілізація зсу

Що думаєте з приводу мітингу по демобілізації? Жінки виснажені, чоловіки в моральному і фізичному плані також. Відпустила чоловіка після відпустки, народилася дитина. І бачила як тяжко йому їхати, наче прощався, я каже може не приїду. ( І це мій сильний духом чоловік, який був присутній на евакуаціях, на нулю)
Сподіваюсь є шанси що демобілізують, тим паче є кому воювати
Yana_pl• 29 октября 2023
Автор, звісно людей треба замінити давно. Що тут казати, але мітінгу у військовий час не буде, розгонять не встигне початися.

kotmisty• 29 октября 2023
Не будет никакой демобилизации. Неужели этого ещё никто не понял? Новыми просто меняют 200-х. Все. Дай бог вам не знать что происходит в моргах Киева.
автор Марина -dd09 • 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Мирні протести, чи їх почують
Yana_pl• 29 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Мирні протести, чи їх почують
Ні, не можна. Та і правильно дівчата пишуть, не зможуть зробити демобілізацію. Але будут активно набирати зараз, бо вже нікому
Olenavs• 29 октября 2023
Для чоловіків, які там довгий час, дуже потрібна демобілізація....
Але я розумію, що це можливо тільки за рахунок нових мобілізованих.
Тому я хочу, щоб раша зникла, і нікому не треба було більше брати зброю в руки
Lady Luck 99• 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
Так а сколько могут воевать, те кто воюет с 22 года? это ж капец((
автор Марина -dd09 • 29 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Ті що впевнені що не буде це або жінки тих що стоять вдома. Або самі ухилянти

spain2406• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Как ’удачно и предусмотрительно’ приняли закон о запрете митингов, чтобы люди и гавкнуть не смогли
Solnet• 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
И на кладбищах Днепра
dream7• 29 октября 2023
Так Вы ж разводиться хотели, а тут уже на митинг собрались.
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Бачила вчора відео воїна ,каже ’стомився страшенно,сил немає вже’. Це ж ненормально і дико що одні безвилазно там ,а інші Буковелями,ресторанами та весіллями.
автор Марина -dd09 • 29 октября 2023
Ответ дляdream7
Дуже приємно що я комусь настільки цікава що запам´ятали
kotmisty• 29 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Судя по всему, то пока не приедут 200 или 300 - будут воевать. Какая может быть демобилизации, если сравнить количество населения у нас и раши?
автор Марина -dd09 • 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
В нас сусід через дорогу втомився, настрою немає. Чоловік каже їдь на нуль. Там з´явиться
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Ай ,це болюча тема ....поговоримо тут та й на тому все
kotmisty• 29 октября 2023
Ответ дляSolnet
И на кладбищах Днепра
Не знаю что там в Днепре, но у мужа друг работает в ритуалке в Киеве. Каждый день ездит в морги. Там ппц. Реально жопа. Подозреваю, что в Днепре не лучше.
Yana_pl• 29 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Ухилянти, хто не виїхав, всі підуть. Вірно казали військові, що не залишиться того, хто не воюватиме. Зараз та впевненість трохи проходить. Вже і віськомати зачистили, хто взятки брав. Врачів. Підкрутили гайки де могли. Але, те що нових наберуть, не означає, що хлопців, що там, відпустять. Нажаль..
автор Марина -dd09 • 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
Скрізь таке. І в Запоріжжі і в донецькому направленні, у чоловіка є знайомі скрізь за два роки. Знає про що каже тому і прощається кожен раз
Espresso_caffe• 29 октября 2023
Зашла я в ваш профиль и не совсем поняла, недавно вы с мужем разводиться собирались, а тут вдруг вы ждёте его демобилизации.

Объясните? Т.е у него есть ещё кураж вас грызть? Или тут выброс очередной?

vikohka• 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
к чeму это заламываnиe рук? у nас войnа. бога, зачeм- то приплeли.
Lady Luck 99• 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
Та везде жопа, 11 больница в кое каком городе забита ранеными, там и год назад жопа была, своими глазами наблюдала(( молодые, красивые хлопци -инвалиды😭😭 просто пздц
Charming• 29 октября 2023
Повинна бути хоча б ротація, можна ж міняти тих, то на 0 на тих, хто в тилу.
Yana_pl• 29 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe

Помирились мабудь.
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляCharming
Можна,але не міняють
Yana_pl• 29 октября 2023
Ответ дляCharming
Нема на кого міняти. За взятки всіх повипускали за кордон. Ціх, хто залишився підберуть то, але їх мало.
Solnet• 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
25-30 человек в день
kotmisty• 29 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Все это печально. И судя по некоторым реакциям, то пару орчих набежало в тему, тварюки. Но ничего, им уже рассказывают как класно в Северной Корее. Готовят. Скоро будут смотреть три канала по телевизору : Хвала Хозяину, Отдать жизнь родине и Уроки о главном
Espresso_caffe• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Помирились мабудь.
Кто-то просто подрабатывает. Тут же спец задние - пятница и воскресенье вечер обосрать ЗСУ и испортить нам настроение.
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Чому немає? Є.Але то ’каста недоторканих’.
автор Марина -dd09 • 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Помирились мабудь.
Ракета прилетіла, довго калатало, зрозуміла трохи тих хто на війні.