Марина -dd09• Изменено 29 октября 2023

Демобілізація зсу

Що думаєте з приводу мітингу по демобілізації? Жінки виснажені, чоловіки в моральному і фізичному плані також. Відпустила чоловіка після відпустки, народилася дитина. І бачила як тяжко йому їхати, наче прощався, я каже може не приїду. ( І це мій сильний духом чоловік, який був присутній на евакуаціях, на нулю)
Сподіваюсь є шанси що демобілізують, тим паче є кому воювати
Charming• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Нема на кого міняти. За взятки всіх повипускали за кордон. Ціх, хто залишився підберуть то, але їх мало.
Я кажу міняти місцями тих , хто в тилу на тих, хто на 0. Тим більше в тилу купа кадрових військових, чого не міняти ? Місяць одні, місяць інші. І був би час відпочити, морально зокрема.

Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Кто-то просто подрабатывает. Тут же спец задние - пятница и воскресенье вечер обосрать ЗСУ и испортить нам настроение.
А чим авторка об..а і зіпсувала вам настрій? Так ж правду людина написала.Що не так?
Yana_pl• 29 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Тобто всі її теми , то фігня, чи що? Я вже так приймаю все за правду. Думаю, ну хіба можна таким жартувати, чи брехати. Але все рівно, хай на зарплаті, але правда ж. Так і є все.
tushka123• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Ні, не можна. Та і правильно дівчата пишуть, не зможуть зробити демобілізацію. Але будут активно набирати зараз, бо вже нікому
Они и мобилизацию сделать не могут.... Воевать некому, потери огромные! Люди без единого отпуска и ротации сидят и мозгами съезжают.... Потери никто не пополняет, некем. Вместо 10 стоит двое.... Что уж говорить о потере патриотизма и боевого духа, о том, что они думают и как чувствуют, видя и зная, как здесь, в мирных городах, где людям плевать на воюющих, ведь для многих войны нет. Это страшно.... А ведь зеля и тут трындит и глазом не моргает... И об отпусках по сроку службы и о ротациях...
автор Марина -dd09 • 29 октября 2023
Ответ дляCharming
Якщо поступово міняти тих хто з початку війни і далі то місця на війні всім вистачить
kotmisty• 29 октября 2023
Ответ дляvikohka
к чeму это заламываnиe рук? у nас войnа. бога, зачeм- то приплeли.
А вы понимаете, что наши закончатся раньше, чем те? Что наших меньше?
Yana_pl• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Чому немає? Є.Але то ’каста недоторканих’.
Ой, згодна , щоб саме на них в першу чергу поміняли. Так іх же мало для війни, то для нас їх багато.

Одяг та сумки• 29 октября 2023
буде усе як було(багато тут факторів
Леска• 29 октября 2023
Ответ дляspain2406
Как ’удачно и предусмотрительно’ приняли закон о запрете митингов, чтобы люди и гавкнуть не смогли
Ну якби проходять мітинги он під Київрадою , в Одесі
vikohka• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
полnыe города мужиков от 27 до 60. eсть nа кого мenять, ne вритe.
Espresso_caffe• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Сходите почитайте набор ее тревог в виде созданных тут тем.
Одяг та сумки• 29 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Мирні протести, чи їх почують
чому не буде - був ось тільки у Кривому Розі
Yana_pl• 29 октября 2023
Ответ дляvikohka
Та я ж не в війскоматі працюю, чи я знаю про ті толпи. Але і випустили достатньо. Я згодна, щоб замінили на ці толпи. Але різко всі ж каліками стали, та опікунами. Чи чого вас криє?
vikohka• 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
ваши прeдложenия? дагаваривацца?
Yana_pl• 29 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Не хочу, я не люблю ритися в темах. Пише людина зараз про те, що пише. Чого мені копатися в брудній білизні.
Yana_pl• 29 октября 2023
Ответ дляОдяг та сумки
А, доречі за демобілізацію був у Полтаві. Зараз знайду..
tushka123• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Есть на кого менять и есть кого мобилизовать, только нынче все умные стали трясти бумагами с буквой закона. Вот и выходит то, что выходит.
vikohka• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
вы по улицам ne xодитe? при чeм здeсь воenкомат? я тожe там ne работаю.
osna• 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
Не знаю что там в Днепре, но у мужа друг работает в ритуалке в Киеве. Каждый день ездит в морги. Там ппц. Реально жопа. Подозреваю, что в Днепре не лучше.
Что именно?

Solnet• 29 октября 2023
Ответ дляvikohka
А мусор вывозить, копать могилы на кладбище, ремонтировать провода на столбах, в мчс пожары тушить, рабочими на металлургический завод, устанавливать бойлеры, чинить холодильники, стиралки, чистить канализацию кто будет? Все мамки из декретов выползут?
kotmisty• 29 октября 2023
Ответ дляvikohka
ваши прeдложenия? дагаваривацца?
Нет, будем ждать пока наши закончатся. А дальше что? Вы сравнивали количество населения? Через год-два вас призвут. Готовы? Пойдёте? Ваши предложения? С меня розовые очки слетели, Буданов со своими обещаниями остался где-то в зиме 2023, фраза Зели ’до последнего украинца’ все больше приобретает смысл. Вы готовы стать последним украинцем?
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляtushka123
Так якщо всі такі розумні і знають закони то нехай й хлопців з передової повертають
diamond_shop• 29 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Зашла я в ваш профиль и не совсем поняла, недавно вы с мужем разводиться собирались, а тут вдруг вы ждёте его демобилизации.

Объясните? Т.е у него есть ещё кураж вас грызть? Или тут выброс очередной?
також почитала теми автора, такі цікаві.... з’явилося багато питань
Yana_pl• 29 октября 2023
Ответ дляvikohka
Я хочу щоб всіх змінили. В мене теж чоловік військовий. Але кажуть ніким замінити.
diamond_shop• 29 октября 2023
Ответ дляCharming
Повинна бути хоча б ротація, можна ж міняти тих, то на 0 на тих, хто в тилу.
ротація є, ви як з неба впали, чи у вас ніхто не воює? в мене воюють друзі, родичі, колеги, сусіди, вже усі були на ротації окрім зятя, але він сам не хоче, йому пропонували, відмовляється, але у відпустці був вже рази 4, воює з початку березня 2022
diamond_shop• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Можна,але не міняють
міняють, не брешіть будь ласка
Yana_pl• 29 октября 2023
Ось в Полтаві мітінг був.
vikohka• 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
всe поnято, ждуnы...разговор бeсполeзen, и по- этому окоnчen.
автор Марина -dd09 • 29 октября 2023
Ответ дляdiamond_shop
міняють, не брешіть будь ласка
А вас давно поміняли? Чого так штире?
Kira2022• 29 октября 2023
Ответ дляtushka123
Ну так может стоит положение в стране привести в соответствии с законодательством, что бы не возникало таких проблем?