Що думаєте з приводу мітингу по демобілізації? Жінки виснажені, чоловіки в моральному і фізичному плані також. Відпустила чоловіка після відпустки, народилася дитина. І бачила як тяжко йому їхати, наче прощався, я каже може не приїду. ( І це мій сильний духом чоловік, який був присутній на евакуаціях, на нулю)
Сподіваюсь є шанси що демобілізують, тим паче є кому воювати
Ответ дляYana_pl
Нема на кого міняти. За взятки всіх повипускали за кордон. Ціх, хто залишився підберуть то, але їх мало.
Я кажу міняти місцями тих , хто в тилу на тих, хто на 0. Тим більше в тилу купа кадрових військових, чого не міняти ? Місяць одні, місяць інші. І був би час відпочити, морально зокрема.
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Кто-то просто подрабатывает. Тут же спец задние - пятница и воскресенье вечер обосрать ЗСУ и испортить нам настроение.
А чим авторка об..а і зіпсувала вам настрій? Так ж правду людина написала.Що не так?
Ответ дляEspresso_caffe
Тобто всі її теми , то фігня, чи що? Я вже так приймаю все за правду. Думаю, ну хіба можна таким жартувати, чи брехати. Але все рівно, хай на зарплаті, але правда ж. Так і є все.
Ответ дляYana_pl
Ні, не можна. Та і правильно дівчата пишуть, не зможуть зробити демобілізацію. Але будут активно набирати зараз, бо вже нікому
Они и мобилизацию сделать не могут.... Воевать некому, потери огромные! Люди без единого отпуска и ротации сидят и мозгами съезжают.... Потери никто не пополняет, некем. Вместо 10 стоит двое.... Что уж говорить о потере патриотизма и боевого духа, о том, что они думают и как чувствуют, видя и зная, как здесь, в мирных городах, где людям плевать на воюющих, ведь для многих войны нет. Это страшно.... А ведь зеля и тут трындит и глазом не моргает... И об отпусках по сроку службы и о ротациях...
Ответ дляCharming
Якщо поступово міняти тих хто з початку війни і далі то місця на війні всім вистачить
Espresso_caffe• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Сходите почитайте набор ее тревог в виде созданных тут тем.
Одяг та сумки• 29 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Мирні протести, чи їх почують
чому не буде - був ось тільки у Кривому Розі
Ответ дляYana_pl
Та я ж не в війскоматі працюю, чи я знаю про ті толпи. Але і випустили достатньо. Я згодна, щоб замінили на ці толпи. Але різко всі ж каліками стали, та опікунами. Чи чого вас криє?
вы по улицам ne xодитe? при чeм здeсь воenкомат? я тожe там ne работаю.
Ответ дляvikohka
полnыe города мужиков от 27 до 60. eсть nа кого мenять, ne вритe.
А мусор вывозить, копать могилы на кладбище, ремонтировать провода на столбах, в мчс пожары тушить, рабочими на металлургический завод, устанавливать бойлеры, чинить холодильники, стиралки, чистить канализацию кто будет? Все мамки из декретов выползут?
Ответ дляvikohka
ваши прeдложenия? дагаваривацца?
Нет, будем ждать пока наши закончатся. А дальше что? Вы сравнивали количество населения? Через год-два вас призвут. Готовы? Пойдёте? Ваши предложения? С меня розовые очки слетели, Буданов со своими обещаниями остался где-то в зиме 2023, фраза Зели ’до последнего украинца’ все больше приобретает смысл. Вы готовы стать последним украинцем?
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляtushka123
Есть на кого менять и есть кого мобилизовать, только нынче все умные стали трясти бумагами с буквой закона. Вот и выходит то, что выходит.
Так якщо всі такі розумні і знають закони то нехай й хлопців з передової повертають
diamond_shop• 29 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Зашла я в ваш профиль и не совсем поняла, недавно вы с мужем разводиться собирались, а тут вдруг вы ждёте его демобилизации.
Объясните? Т.е у него есть ещё кураж вас грызть? Или тут выброс очередной?
також почитала теми автора, такі цікаві.... з’явилося багато питань
diamond_shop• 29 октября 2023
Ответ дляCharming
Повинна бути хоча б ротація, можна ж міняти тих, то на 0 на тих, хто в тилу.
ротація є, ви як з неба впали, чи у вас ніхто не воює? в мене воюють друзі, родичі, колеги, сусіди, вже усі були на ротації окрім зятя, але він сам не хоче, йому пропонували, відмовляється, але у відпустці був вже рази 4, воює з початку березня 2022
diamond_shop• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Можна,але не міняють
міняють, не брешіть будь ласка
Ответ дляkotmisty
всe поnято, ждуnы...разговор бeсполeзen, и по- этому окоnчen.
Ответ дляdiamond_shop
міняють, не брешіть будь ласка
А вас давно поміняли? Чого так штире?
Ответ дляtushka123
Ну так может стоит положение в стране привести в соответствии с законодательством, что бы не возникало таких проблем?