Марина -dd09• Изменено 29 октября 2023

Демобілізація зсу

Що думаєте з приводу мітингу по демобілізації? Жінки виснажені, чоловіки в моральному і фізичному плані також. Відпустила чоловіка після відпустки, народилася дитина. І бачила як тяжко йому їхати, наче прощався, я каже може не приїду. ( І це мій сильний духом чоловік, який був присутній на евакуаціях, на нулю)
Сподіваюсь є шанси що демобілізують, тим паче є кому воювати
diamond_shop• 29 октября 2023
Ответ дляtushka123
Вы лучший агент, садитесь, пять.
ви не палитеся ні разу, достатньо почитати ваші коменти в таких темах, одразу видно за кого ви, взагалі дивуюся, чого не поїхали до рашки, вам там саме місце, навіщо її сюди кликати?

tushka123• 29 октября 2023
Ответ дляdiamond_shop
ну вас у кожній темі видно в якому ви строю
Ух ты, уже пошарилась? Всех, кто твоим взглядам не соответствует проверила?
Solnet• 29 октября 2023
Ага, спочатку всіх на фронт! І потім: збираємо на теплік, автівку, дрон. Хто гроші дасть на той дрон? Вічні декретчици, які на роботі не були жодного дня? Чи пенсіонер 70 років?
Solnet• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Не знаю що і від кого ви там чуєте....хлопців потрібно міняти
Згодна. Але на кого?
Yana_pl• 29 октября 2023
Ответ дляdiamond_shop
ротація - це не відпустка на 10 днів, а на 1-3 місяці, ви так кажете, наче я не знаю що таке ротація

ще раз для тих, хто не зрозумів, у мене дуже багато хто воює, вже всі були на ротації, хто з початку війни, були по 2 рази вже, а є ті, хто не схотів сидіти в тилу, бо сказав ’що я там буду робити, краще тут лишуся’
Не нервуйте, майже у всіх хтось воює, і в мене теж не мало там. Я не гірше вашого знаю , що коїться у різних частинах. З моїх родичів на ротаціі було тільки 2 людини по 3 місяці. Інші, дай Боже по місяцю..А я вважаю, що тім людям треба вже ідти на довше, хоч пів року, а іншим, замість них, стати у строй прийшов час.
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляSolnet
Не починайте ,будь ласка.Усе самі військові не можуть це слухати .нехай їх додому повертають вони будуть на дрони збирати .Зручна позиція
Kira2022• 29 октября 2023
Ответ дляtushka123
Стоит власть сменить.
Ну, этого точно в ближайшее время не будет

kotmisty• 29 октября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Буданов виступає не для нас, треба не мати клепки в голові, щоб сприймати його слова буквально

стосовно ’останнього українця’ ви спізнилися, тут була вже тема, де таким розумним давали повне відео та роз’яснювали що це брехня

тому ви або матрьошка, або просто дурепа яка працює на ворога
Даже не знаю знаю что вам сказать, если вы до сих пор пор не поняли в какой мы жопе.
kryasanchik• 29 октября 2023
Ответ дляtushka123
Они и мобилизацию сделать не могут.... Воевать некому, потери огромные! Люди без единого отпуска и ротации сидят и мозгами съезжают.... Потери никто не пополняет, некем. Вместо 10 стоит двое.... Что уж говорить о потере патриотизма и боевого духа, о том, что они думают и как чувствуют, видя и зная, как здесь, в мирных городах, где людям плевать на воюющих, ведь для многих войны нет. Это страшно.... А ведь зеля и тут трындит и глазом не моргает... И об отпусках по сроку службы и о ротациях...
Как я с вами согласна. У меня муж с апреля 2022 года воюет, устал сил нет, говорит, мужики уже не вывозят, многим уже все равно.
tushka123• 29 октября 2023
Ответ дляkryasanchik
Ну тут в это никто не верит.... Ещё и гавна на голову таким как мы с вами нальют и в ладоши хлопать будут. Обнимаю Вас, ждём наших защитников живыми и здоровыми!
Solnet• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Так, так. Дуже зручна. Особливо, коли вдома два ухилянти сидять
tushka123• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Не рассыпайтесь перед ней, она только себя слышит и доказывает всем, что только она всё точно знает, остальные так,болтуны и засланцы. Да, многие не были ни на ротации ни в отпусках и у них даже не было выбора, отказаться или нет. Им просто их не дают ...
Solnet• 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
Ні, все в рожевих квіточках і поні скачуть. Мабуть, мало горя в кожній сім’ї. І зброю дають по краплі. І ніхто нам нічого не винен! Все добре, поки на цвинтар не зайдеш. Або двох сусідів не поховаєш
tushka123• 29 октября 2023
Ответ дляKira2022
Понятное дело.
Natal_ka91• 30 октября 2023
Ответ дляkotmisty
Мені здається, в більшості досі рожеві окуляри
Teonaa• 30 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Бачила вчора відео воїна ,каже ’стомився страшенно,сил немає вже’. Це ж ненормально і дико що одні безвилазно там ,а інші Буковелями,ресторанами та весіллями.
Ну
Не лише дві групи є. Є і ті, хто тихенько собі живе, працює, нічого не святкує, нікуди без потреби не йорзає
Teonaa• 30 октября 2023
Ответ дляkotmisty
А заміна одних на інших - приведе нас до перемоги?
Я до того веду, що хто пішли в перші дні - йшли на хвилі патріотизму , героізму, ідеалізму, ненависті до ворога…
А зараз всіх вже одне це слово - мобілізація - бісить/лякає/надоїло. Бо ви бачете сама що довкола. Ніхто не хоче. Бо перед очима цей бардак, що тут довкола.
анна 1986• 30 октября 2023
Не будет никакой демобилизации. Речь идёт уже о мобилизации 18леток, т.к. цитата ’солдаты заканчиваются’. Демобилизовать могут,если вы напр.оформите инвалидность или ребенок инвалид
Charming• 30 октября 2023
Ответ дляdiamond_shop

Я не знаю де воюють Ваші родичі та друзі, але жоден побратим мого чоловіка не хоче залишитись там, де він є. Жоден.
Можливо ті, хто сидять в штабах, на складах та навіть просто не в окопі на 0, де кацап в 10 метрах від тебе і спиш місяцями по 2-3 години чергуючись - і не хочуть в тил.

tushka123• 30 октября 2023
Ответ дляанна 1986
Оглянитесь вокруг и посмотрите, сколько вокруг здоровых мужиков возраст 30-50.А вы уже 18 леток приплетаете.... Но да, пока взрослые дяди ссутся и прячутся под бабскими юбками, 18-20 мальчики и девочки добровольно идут туда. Вот такая правда.
анна 1986• 30 октября 2023
Ответ дляtushka123
Я не приплетаю,цитата. Читайте внимательнее. И оценку не даю.
автор Марина -dd09 • 30 октября 2023
Ответ дляCharming
Саме так!!!! Згодна, розумник знайшовся. З нулю цікаво не хотів би повернутися сам?