Трільчиха• 30 октября 2023
З родичами сильно посварились, наговорили всякого
Коли про них розмовляю мені якось потім аж зле, ніби якісь нечисті сили в мене вселяються
Миритись з ними не хочу на даний момент, але і ось ці неприємні відчуття мені не подобаються
Мабуть треба перестати про них говорити з кимось і може свічку за їх здоровʼя поставити, як думаєте допоможе зняти негатив?
Трільчиха
• 30 октября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Свечка? Вы чего?
Ну взагалі то коли ходять в церкву , то за здоровʼя ставлять свічі
Чи ви про таке 1 раз чуєте?
Золота орда• 30 октября 2023
Ответ дляТрільчиха
Ні, а до чого це?
Бо сьогодні всі срачі із-за мови
Намазюкана нішою• 30 октября 2023
’Мабуть треба перестати про них говорити з кимось’
Алилуйя. Здравая мысль
Українська Мрія• 30 октября 2023
и святой водой умойтесь,углы окропите и в полночь соль на перекрестке рассыпьте.
БезникаяЯ• 30 октября 2023
Мне одной кажется, что этот стиль написания и время постоянно совпадают? ну явно за деняжки 🤔 и чаще либо тупые, либо срачные темы.
Пополняю_Карму• 30 октября 2023
Ответ дляБезникаяЯ
тут всем платят денежки за темы? просветите.