Красавица писяная• 30 октября 2023
Как убрать пигментацию? Потемнения..
В интимной зоне?
Я как-то не особо парилась,но сейчас мне это очень не нравится. Реально как то это убрать витамином С ?Или только радикально в клинике?
Кто сталкивался?
Метелики на душі• 30 октября 2023
Господи, автор, да кому нужна ваша интимная зона и её цвет, кроме вас? Мужчинам всё равно
палка-копалка• 30 октября 2023
Хіба це не міф, що відбілюють?. Ніколи не бачила реальну клініку з таким видом послуги.
Губи з філером• 30 октября 2023
Читала что это из за гормонов. Крема не помогут. Может к эндокринологу обратиться?
Красавица писяная
• 30 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
И ник вам в тему
Ну, так))
Нарочно не придумаешь))
Красавица писяная
• 30 октября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Не все равно.
И я бы хотела осветлить
Красавица писяная
• 30 октября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Отвеливаеться ,есть лазерная шлифовка
Красавица писяная
• 30 октября 2023
Ответ дляГуби з філером
Ну,для лица же помагают.
Да,это из-за гормонов и родов. и возраст перевалил уже за 35
Но хочется попробовать не радикальные методы для начала
Метелики на душі• 30 октября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Не міф, звісно, майже в усіх косметологічних клініках, де є лазер, пропонують.
Метелики на душі• 30 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Не все равно.
И я бы хотела осветлить
Вам кто-то сказал : о боже, у тебя там пигментация?
Метелики на душі• 30 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Ну,для лица же помагают.
Это просто индивидуальная особенность, мне 43, рожала и никаких потемнений у меня нет.
палка-копалка• 30 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Ну,для лица же помагают.
Для лиця допомагає детокс. Навіть без шліфовок.
палка-копалка• 30 октября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Ясно. А сенс, гроші для клінік?
Красавица писяная
• 30 октября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Я сама белокожая,но зона бикини именно складки ,потемнели . Мне не нравится
Красавица писяная
• 30 октября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Ну, понятно,что индивидуальная особенность. Как и веснушки- например,многим они не нравятся,вот и сводят. Так и с другими частями тела
Дивне створіння• 30 октября 2023
Ответ дляпалка-копалка
В мене не обличчі вся пігментація сама зійшла коли жовчогінне пропила і вітаміни, а там трохи є і не сходить, мене це не парить, чоловіка теж.
Рожева юбка• 30 октября 2023
Ответ дляДивне створіння
Подскажите, какие желчегонные Вы принимали? Спасибо.
Дивне створіння• 30 октября 2023
Ответ дляРожева юбка
Та звичайні з аптеки, не пам´ятаю вже, зелені якісь. Їх море, по ціні обирайте.
палка-копалка• 30 октября 2023
Ответ дляДивне створіння
Саме так, в мене була прилічна пігментація на скулі, почала відвідувати систематично баню з усіма правилами, розвантажувальні дні, чаї (а це детокс прилічний), і пігментація навіть літом не дала про себе знати, лице і літом спф не захищала (кепка, панамка максимум), а раніше пілінги у косметолога, спф креми, і лиш десь не почну весною захист, все: полізла пігментація. А там якось пігментація останнє, що мене ткрбує
Дивне створіння• 30 октября 2023
Ответ дляпалка-копалка
А чаї які, трав´яні чи якісь спец?
палка-копалка• 30 октября 2023
Ответ дляДивне створіння
А чаї які, трав´яні чи якісь спец?
Ні, ні, по перше в бані де я можу є вже самовар з фіточаєм, збір карпатських трав, додатково беру ще . Справжні поціновувачі здоров´я через баню(це не про тих хто для пару ллє пиво на каміння) знають що і як, підкажуть. А людина з базою власних знань аналізує і пробує своє, отримує досвід. Я беру комбучу часто, збори з солодкою
Дивне створіння• 30 октября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Дякую, мені баня заборонена- вени( але чаї люблю, часто щось міксую.