ПультОт_БМВ• Изменено 30 октября 2023
Вперше рознервувалась через роботу(
Загалом ситуація така: працюю на цій роботі десь приблизно 5 місяць, спочатку все було ок, мені все подобалось, я хотіла набратись досвіду більше робила всю роботу, ту що треба, ту що не треба. Потім з часом моя керуюча почала все більше і більше підкидати мені роботи. Зараз практично днями працюю не присідаючи, немає часу не те, що по людськи пообідати, а й в туалет сходити, якщо двічі на день зайду то й то ок. Тепер взагалі начальницю наче підмінили( сказала, що не всі виконують роботу як слід, і вона буде вживати заходів, що буде ще важче ніж було, буде штрафувати і тому подібне. Дівчатка, в мене вже руки опускаються.. не знаю, що робити. Якщо раніше приходила на роботу, і в мене було бажання зробити якомога більше роботи, щось покращити, то тепер руки опустились..
Сердючка• 30 октября 2023
А от не треба було зі штанів випригувати...
Раз все встигаєте зробити значить роботи мало.
ЯниЯ• 30 октября 2023
Это низкооплачиваемая работа? На нее очередь стоит? Чего вы разнервничались? Намекните, что можете и уволиться
Сердючка• 30 октября 2023
Ответ дляЯниЯ
Тільки якщо дійсно готова піти, інакше може бути сюрприз
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляЯниЯ
Ну як вам сказати, зп 16 тисяч, спеціалістів не вистачає. Я порахувала, що за місяць я відпрацьовую 180 годин
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляСердючка
Ви маєте на увазі, щоб був варіант куди піти?
ЯниЯ• 30 октября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Если это работа квалифицированная, то вы можете спокойно поговорить с начальницей. Тем более нехватка кадров.
Стрекоза любви• 30 октября 2023
У вас був якийсь перелік обовʼязків повʼязаних з даною вакансією? Зараз ви можете порівняти, що додалось нового? Поговоріть з керівницею, якщо є реальні нові обовʼязки то це тягне на підвищення ЗП.
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
На жаль, кар´єрного росту немає, тут ти топчешся на одному місці, страшно, не те, що просити підвищення, а щоб хоч не зняли, те що отримую
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляЯниЯ
Робота кваліфікована, начальниця натякнула, що не всі роблять роботу як слід, що відтепер ніяких посиденьок, перекурів, кави, що тепер буде все жостко. Хоча я ніколи не сиділа без діла, сигарети не ходила курити, на відміну від неї. Мене ображає те, що я і так з ніг валюсь, на фоні цього всього, частіша стала хворіти, судоми турбують, ноги болять під вечір, бо доводиться ганяти скрізь
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Був, але як і на будь якій роботі, з часом кількість обов´язків стає все більше і більше, від цього нікуди не дінешся, на жаль
П´яна вишня• 30 октября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
це тюрьма, нах така робота, будуть вийо*, пошлете на і шукайте іншу, тим паче ви в Києві, тю
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляП´яна вишня
Я теж про це думаю, що треба працювати, і паралельно, щось інше підшукувати
Ответ дляПультОт_БМВ
так с чего ві взяли, что єто замечание к вам относится, если ві реально много работаете?
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
Вона сказала, що роботу виконують не всі добре, і похвалила лише одну нашу колегу
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
очень странно, не думаю что к вам есть реальные претензии, наверное она как-то обобщила, много человек в отделе?
Відділ невеличкий, всього 6. Спочатку вона мене хвалила, казала, що їй подобається як я працюю. Навіть було таке коли казала, сядь відпочинить, що ти літаєш як віник з самого ранку. А зараз ось таке, в мене зникла мотивація працювпти
Безсовісна кума• 30 октября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Так может это не вас касается?
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Так может это не вас касается?
Вона сказала, що тепер з усіма буде жорсткішою...
Безсовісна кума• 30 октября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Делайте свою работу,время покажет,не накручивайте себя,нервы дороже
Ответ дляПультОт_БМВ
есть такой тип руководителей - тут ты любимчик, а тут тебя гнобят. проблема не в вас однозначно. не уволит она вас, а вот качели будет устраивать. им почему-то кажется, что это стимулирует.
Сердючка• 30 октября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
якщо будете натякати чи погрожувати звыльненням роботодавець може й погодитися
Сердючка• 30 октября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
ну то може вас цей не стосувалося, чому прийняли на свою адресу?
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Намагаюсь. Ще й сказали, що відтепер будуть перевірки кожного тижня, буде приходити вище керівництво, щоб всі були готові, що можуть стояти над нами, дивитись як ми виконуємо роботу, можуть запитати в нас , які в нас обовязки
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
Стимулює до звільнення, певно що
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляСердючка
Згідна. Щоб щось пред´являти, потрібно однозначно мати варіант, куди підеш в разі звільнення
ПультОт_БМВ
• 30 октября 2023
Ответ дляСердючка
Бо вона сказала, що лише наша колега молодець, яка сьогодні виконала доручення, сказала, що не всі так виконують свою роботу
Сердючка• 30 октября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
не приймайте так близько до серця і вирішуйте проблеми по мірі поступання.
Безсовісна кума• 30 октября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Это может специально нагнетается обстановка,типа все кинуться жилы рвать за работу. Простая манипуляция.
Умничка-помощничка• 30 октября 2023
Автор, вы бы притормозили. Хватит бежать, как ломовая лошадь. С утра теперь работайте не спеша, в своём темпе. Просто морально настройтесь, уволят, так уволят, но очень вряд ли. Вы ценный кадр. Просто притормозите. Почитайте про медленное увольнение. работайте, как вам нравится и будь что будет.