Ласунка• 30 октября 2023
підкажіть, таке собі спілкування з чоловіком
чоловік запросив на зустріч, прогулянка та пообідати. До цього пару раз ходили в кафе, підвозить додому. Сексу в нас не було, просто поцілунки та обійми. також він робить мені приємно руками. Сексу в нас не було. як він говорить, перший секс в нас буде в ліжку, він пообіцяв. питання - навіщо йому такі зустрічі? Він же збуджується.. а розрядки в нього немає.
Фізик-ядерщик заочно• 30 октября 2023
Сколько вам и ему лет? Он может импотент. Может в постели не будет у вас ничего. Трудно сказать
Админко• 30 октября 2023
Якщо він чоловік, то це не означає автоматичної готовності до сексу будь-коли та будь з ким. Повинно бути про що сексом займатися, а розрядку він може й самостійно отримати.
Ласунка
• 30 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
А де він це робить?
в авто.. також ціуємось на вулиці, де немає людей.
Моторошні троянди• 30 октября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
50+ ему
Ласунка
• 30 октября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну, вот вам и ответ
так в нього є збудження.
Моторошні троянди• 30 октября 2023
Ответ дляЛасунка
Ви ще молода жінка.
Не знаю...50+ у нього може бути вже не дуже
Админко• 30 октября 2023
Ответ дляЛасунка
50 з чимось
Ну, ще й в режимі економії еякуляту. Можливо, в цьому році секс в нього вже був, накоплює на наступний ;)
Ласунка
• 30 октября 2023
Ответ дляАдминко
не розумію. а навіщо йому таке що в нас. при цьому він говорить, що я така класна, але ’не даю йому’0
ОхиИВздохи• 30 октября 2023
Если оттягивает секс, то может не все в порядке быть: плохо стоит, мало стоит, свою разрядку достигает тоже ручным путем. У таких с обычным сексом напряги.
Ласунка
• 30 октября 2023
Ответ дляЛамборджини
Так в чем проблема? У него кровати нет?
я йому на зустрічі сказала, що хочу його. але не тут.. а іін став говорити щось що вдома в нього сьогодні (приходить на вихідних) племінник.. думаєте бреше?
Моторошні троянди• 30 октября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
или женат и негде
Ласунка
• 30 октября 2023
Ответ дляТут надолго
90% вірогідності,що там вже крім пальців нема чим
блін..
Фізик-ядерщик заочно• 30 октября 2023
Ответ дляЛасунка
Как он вам в целом? Он вам нравится в принципе? Тогда почему у вас нет постели реально?
Ласунка
• 30 октября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
жесть. якось сумно. так а навіщо йому ці полілунки та дотики?
ОхиИВздохи• 30 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
или женат и негде
Как вариант, но с другой стороны измена - это вполне конкретная цель: секс. А его нет.
Ламборджини• 30 октября 2023
Ответ дляЛасунка
Без понятия. Не в выходной день он вас тоже может до кровати довести.
Тут надолго• 30 октября 2023
Ответ дляЛасунка
блін..
Уви,як в анекдоті:’ он не должен стоять, он должен блестеть’
Моторошні троянди• 30 октября 2023
Ответ дляЛасунка
Їм також близькість приємна
Кукарикуууууу• 30 октября 2023
Ответ дляЛасунка
А кроме домашней кровати он нигде не может? Вот честно, это явно проблемный персонаж в половой сфере.
Ласунка
• 30 октября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
у кого ’у вас’? я до себе додому ніколти нікого не приводжу. і так, він мені подобаєтся