Як думаєте хто цей найближчий помічник, Єрмак?
Видання цитує слова якогось "одного з найближчих помічників" президента: "Він обманює себе. Ми не перемагаємо. Але спробуй сказати йому це"
За словами одного з давніх членів команди президента, "тепер він приходить, отримує новини, віддає накази та йде".
Попри відсутність прориву на фронті та спроби Росії перехопити стратегічну ініціативу перед зимою, віра Зеленського в успіх Сил оборони "непохитна" і "межує з месіанством", зазначив автор.
Оксана-004e• 30 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Знаете лучше руководителя? Украина держится и имеет шанс выиграть. Не военный путем. Но путем дипломатии и союзников.
Ага, лучший дипломат, лучший
Mrs.Ochmonek• 30 октября 2023
Ответ дляrybka21
’Нацисты из ’Азова’: правда, которую Запад предпочел забыть.
таку назву має його публікація від 12 квітня 22 року
от падлюка! І його ще читають українці??
Оксана-004e• 30 октября 2023
Ответ дляKorsika999
ЗСУ стоят за народ. Я понимаю к чему вы ведёте. Что надо воевать самим, а власти то так, мимо пробегали. На них не стоит и внимания обращать. Пусть себе сидят. А мы должны воевать сами, за все платить и так далее.
А они тут ваще не при чём. Просто пришли нас пограбить
Трудно воевать с 2 фронтами - внешними и внутренними врагами, сил не хватит на всех отбиваться ((
L-i-s-a-92af• 30 октября 2023
Ответ дляAlen_Ka
Ви праві. Ніколи не пробачу цієй владі за свій Південь, за мій Херсон...Здали 100%, на розстріл і знущання...
Української армії б не вистачило для захисту кордону такої довжини.Чи може треба було всі сили вистроїти вздовж кордону?+ купу агентів кремля і проросійськи налаштованих серед керівних посад в ЗСУ і інших структурах.
Те,що погано підготувалися до наступу-то факт.
Га Донбасі готувалися до наступу,то досі на тих же майже позиціях в тій же Авдіївці і на межу Донецької обл.рашисти так і не вийшли за 1,5,року.
Історія всіх розсудить і роздасть оцінки.
Але в Ізраїлі теж проспали наступ,тому не тфлтки в нас таке буває(
Оксана-004e• 30 октября 2023
Ответ дляTeonaa
А не можна домовлятися якось так, щоб не все віддати?
Можно
L-i-s-a-92af• 30 октября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Вы знаете, возможно, так и есть. Потому что журналист Саймон Шустер писал достаточно разные статьи. Вот например: ’Корреспондент издания Time посетил Украину в 2019 году и там пообщался с местными неонацистами. Его поразило, как много украинцев на организованных ’Азовом’ массовых мероприятиях воспринимают его участников не как боевиков и экстремистов, а как ’героев’... В результате терактов в двух мечетях в Новой Зеландии погибло минимум 49 человек. ’Перед нападением стрелок опубликовал манифест на 74 страницах, изобилующий риторикой, характерной для сторонников превосходства белой расы. По словам агентов ФБР, он выражал желание отправиться на Украину, чтобы сражаться в рядах одного ультраправого военизированного формирования. Минимум один член американской расистской группировки тоже прошел подготовку на Украине в рядах батальона „Азов”’...Рекрут из Швеции Робин Карелл (Robin Carell): ’Очень сложно объяснить, что именно здесь происходит, человеку, который это видит. Это не укладывается в голове. Это как будто что-то такое, о чем вы когда-то читали, – великая Германия до начала 1920-х годов. Это возрождение внутриевропейской души. И это происходит здесь, на Украине’
Дана-Нирвана•
Учасник проєкту з 29.05.23
Ну если НА Украине,то точно ’ правда’
Учасник проєкту з 29.05.23
Ну если НА Украине,то точно ’ правда’
Mrs.Ochmonek• 30 октября 2023
Ответ дляrybka21
ну як бачите.
ще він шось писав про те, як в Харкові чекають на рузькій мір.
не можу зараз знайти
Запам´ятаю цього путініста тепер.
Ответ дляKorsika999
На самом деле ситуация, как говорится вилка. Менять власть сейчас нельзя, остановится никак нельзя, наступать нечем.
Единственное,это как то принудить действующую власть к нормальным действиям, нормальным законам, или хотя бы соблюдению того что есть. Потому что если так дальше пойдет, украинцы как нация, просто вымрут. Мы закончимся раньше чем рашисты, это факт.
Я думаю, это вполне реальный план, учитывая, что у власти стоит популист, а не диктатор.
L-i-s-a-92af• 30 октября 2023
Ответ дляОксана-004e
Ага, лучший дипломат, лучший
Оксана-004e•
Учасник проєкту з 29.05.22
А нужно было принять капитуляцию и минск-3 подписать?
Учасник проєкту з 29.05.22
Дана-Нирвана• 30 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Дана-Нирвана•
Учасник проєкту з 29.05.23
Ну если НА Украине,то точно ’ правда’
Учасник проєкту з 29.05.23
Ну если НА Украине,то точно ’ правда’
Так, что за наезды? Я привожу цитаты, это раз. А второе, я восстанавливала аккаунт, потому что больше года не юзала. Если покажу переписку с админами, извинитесь?
Irina-5d24• 30 октября 2023
Ответ дляkuskus
Так а де зброя? На@я вони гроші дають? Дайте нормальної зброї, вони не бачать що у нас нема нічого і ми не потягнемо цього монстра? Су@ки
Вони гроші дають для існування країни. Це окремо і до постачання зброї відношення не має. А от наші корупціонери чудово ці гроші освоюють. А ще не здивуюся як і зброю продають потроху. Але про це ж не можна говорити. Я матрьоха
Korsika999• 30 октября 2023
Ответ дляanducci
Так он не имеет никакой реальной власти. За ним стоят олигархи с Ермаком во главе. Вот на кого надо влиять.
Irina-5d24• 30 октября 2023
Ответ дляammakat
После этой статьи в Тайм даже страшно, насколько у Зеленского плохо с головой
А у него есть выбор? Все, он глубоко увяз. Выбора нет
Ответ дляKorsika999
Нет-нет, власти это часть народа. Их надо активно вовлекать во все это. И не давать им себя грабить.
Irina-5d24• 30 октября 2023
Ответ дляспейси
На заборе тоже пишут.Но его там нет
Ну убеждайте себя. По факту ничего другого не остается, с ума ж сойти можно(
Irina-5d24• 30 октября 2023
Ответ дляWitty
І знову ви, і знову всепропало 😂
Не, все зашибись. Живите этим
Mrs.Ochmonek• 30 октября 2023
Ответ дляammakat
Як з’ясувалось, погано з головою саме у автора статті Саймона Шустера, який писав рашиську гидоту про азовців.
Ответ дляAlice_Sherman
Это уже не смешно даже.
І ще стосовно окупації та маячні, яку ви вище генерували.
Українці, які не хочуть розмовляти російською зможуть спокійно виїхати з окупованої парашею України, згідно ваших прогнозів.
А куди повинні подітись українці, які не хочуть під парашею жити?
Не хочуть, щоб їхнім дітям брехали у школі, що параша нас визволяла і російські солдати герої, а скоєні парашкою злочини вчинили українські терористи-нацисти-бандерівці.
Не хочуть співати парашенський гімн, брати парашенський паспорт, ставати «громадянином», тобто рабом країни-вбивці, насильника.
Куди всі ці українці повинні подітись навіть за умови, що параша дозволить виїхати?
Наразі це 90% мешканців України.
Чи може ваажаєте, що війна триває через україномовних, які не хочуть перейти на російську?
Наразі це 90% мешканців України.
Ответ дляKorsika999
Если у вас проблема с пониманием, это ваша проблема. Написала уже несколько раз. Нужно влиять на текущую власть.
Что не ясно? Искать рычаги давления на них. Как и чем, это уже не ко мне вопрос. Они должны выполнять свои обязанности. А не только красть.
Мне не нравится слово ’давление’. Лучше учиться договариваться с властями, проталкивая свои интересы.
L-i-s-a-92af• 30 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Запам´ятаю цього путініста тепер.
Знаєте скільки цих потвор по всьому світу серед експертів і журналістів?
Читаю канал з описом робіт таких,їх дуже багато,нажаль(
🔹 Ванесса Білі – британська журналістка.
*🔸 В інформаційному просторі розповідає про «нацистів в Україні» та намагається дискредитувати Президента В. Зеленського, називаючи його «шахраєм» та «маріонеткою Заходу».*
🔻 Тези роспропаганди, які поширює Ванесса Білі на Заході, читайте в інфографіці Центру протидії дезінформації за посиланням:
❌ Ексрозвідник США Скотт Ріттер в інтерв´ю на YouTube-каналі Dialogue works заявив: *«Українська армія зазнала стратегічної поразки, але це не означає, що війна закінчилася. Українці будуть битися до останнього, росіяни втратять багато людей, але українці втратять ще більше. Українці втратили ініціативу, для них все скінчено, вони програють».*
🔶 *Маніпуляція*
❌ Американське видання The Washington Post написало: *«Негайна і рішуча підтримка Ізраїлю в боротьбі проти ХАМАСу з боку В. Зеленського поставила під загрозу майже річні зусилля Києва, спрямовані на заручення підтримкою арабських і мусульманських країн у війні проти росії».*
❌ *«Україна не в змозі відновити боєздатність, тоді як російська боєздатність і ВПК продовжують зростати. Як і передбачалося задовго до початку контрнаступу, ця операція зробила Україну вразливішою і на крок ближчою до поразки»,* – написав у X американський аналітик Брайан Берлетік.
*🔹 Канадський міжнародний юрист Боб Амстердам розповів про «кримінальну» діяльність Православної церкви України.*
🔸 Таку заяву він зробив під час інтерв’ю американському ведучому Такеру Карлсону, де вони обговорювали ухвалення в першому читанні Верховною Радою законопроєкту про заборону діяльності релігійних організацій, повʼязаних з рф.
💬 «Ця церква, яка називається ПЦУ, веде абсолютно жорстоку, необмежену кампанію з розкрадання майна, переслідування, залякування та ув´язнення священнослужителів, примусу віруючих до військової служби, діючи у спосіб, який майже немислимий у цивілізованому суспільстві», – заявив він.
*🔻 Подібні тези перегукуються з російськими пропагандистськими наративами, що мають на меті дискредитувати та демонізувати автокефальну помісну церкву України.*
🔹Лора Лумер – американська ультраправа активістка, конспірологиня.
*🔸В інформаційному просторі активно просуває російський наратив про нацизм в Україні, наголошуючи на тому, що путін «був правий, коли говорив про денацифікацію України».*
🔻Тези роспропаганди, які поширює Лора Лумер на Заході, читайте в інфографіці Центру протидії дезінформації за посиланням:
❌ Американський публіцист Mайкл Ноулз заявив: *«Той факт, що Д. Байден не зацікавлений у припиненні війни в Україні, той факт, що було багато можливостей для досягнення миру, а Д. Байден сказав ’ні, дякую’. Чому? Тому що військові яструби у Вашингтоні кажуть, що війна в Україні вигідна для нас, тому що ми виснажуємо російську армію».*
❌ Французьке видання Le Monde написало: *«Київська армія досягла дуже незначного прогресу і, головне, більше не просувається вперед. Незважаючи на рішучі зусилля ЗСУ, за п´ять місяців наступальних операцій не вдалося прорвати російську лінію оборони».*
❌ *«Коли ви бачите, як гинуть тисячі палестинців, пам´ятайте про обурення США та ЄС щодо цивільних осіб, вбитих у їхній маріонетковій війні з росією, і пам´ятайте про їхню бездіяльність, коли Україна вбивала тисячі людей на Донбасі»,* – написав у X німецько-фінський блогер Кім Дотком.
🔶 *Маніпуляція*
Ответ дляДана-Нирвана
Я ответила на коммент, что коррумпированных руководителей военкоматов уволили, а теперь их коррумпированные замы саботируют работу. Понятно, что нужны честные. Не понятно, почему офицер, который беседовал с журналистом, считает, что сейчас работать в военкомате это все равно, что прицепить себе на спину табличку ’коррупционер’. Можно просто не брать взятки.
Это все равно что вор сказал бы: так там теперь светло, воровать неудобно)))
Оксана-004e• 30 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Оксана-004e•
Учасник проєкту з 29.05.22
И? Ноут с паролем дома остался, пришлось заново региться, так как на старую почту не могла зайти
Чем это меняет суть, что в каждой теме ты мне тычешь регистрацией?
Mrs.Ochmonek• 30 октября 2023
Ответ для vihola
Наразі це 90% мешканців України.
Про ’спокійно виїхати’, як раз читаю:
Російська Федерація проводить наймасовіший сценарій викрадення українських дітей з окупованих територій.
Уповноважена президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук розповіла, що росіяни провадять сплановану геноцидну політику відносно українців, і що це не хаотичні дії. У російських фільтраційних таборах процедуру приниження людської гідності проходять не лише українські військовополонені, дорослі цивільні, а й діти.
’Їм так само ламають волю. Їм так само ламають свідомість, і відразу їм показують, що вони абсолютно ніхто. Їх так само під час фільтрації і перевірки змушують роздягатися та віддавати усі особисті речі, мобільні телефони’, - сказала Герасимчук.
Вона зазначила, що росіяни в умовах фільтраційних заходів не дають жодних відповідей українським дітям на будь-які питання про їхніх батьків, якщо родини примусово розділяють, і не кажуть, куди дітей перевозять.
’Дитина, яка потрапила на фільтраційний захід, взагалі позбавлена гідності. Її одразу намагаються зламати’, - наголосила Герасимчук і додала, що йдеться про абсолютне зло.
Окремо вона розповіла, що коли з окупованих українських територій росіяни депортують українських дітей в РФ, то в багатьох випадках батьки взагалі не підписують жодних документів для надання дозволу на вивезення дітей. Українці в окупації позбавлені доступу до об´єктивної інформації і не мають гуманітарних коридорів для виїзду на вільну територію України. Батьків змушують оформлювати російські документи, у тому числі на дітей.
’Все що відбувалося в умовах тимчасово окупованої території - воно в теорії не може бути за згодою’, - сказала вона. Росіяни після вивезення українських дітей в табори нібито на реабілатацію, потім не повертають дітей рідним батькам.
РФ слідує чітко розробленій покроковій методичці і реалізує наймасовіший сценарій викрадення дітей.
Після примусового переміщення українців до фільтраційних таборів, росіяни вчиняли ще один злочин - перевозили українців більш глибше на територію РФ до так званих пунктів тимчасового розміщення, де відбирають та знищують українські документи, проводять примусову російську паспортизацію, батьків змушують одразу влаштовувати українських дітей до російських шкіл для русифікації.
’Дітей без батьківського піклування і дітей, які є інституційними - їх намагаються влаштовувати під опіку або усинювлювати’, - сказала Суслова.
Вона підкреслила, що Росія навмисно і усвідомлено вчиняє усі дії, щоб перевезти українських дітей з одної етнічної групи до іншої.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не погано підготувалися, а це був цілеспрямований план, план по здачі Херсону. І зараз той жах, що там є, це теж частина страшного плану. Не треба, напевно, херсонцям було жертувати собою і зупиняти танки голими руками, закривая собою як щитом Україну з Півдня. На жаль, у нас не було свого генерала Марченка...
L-i-s-a-92af• 30 октября 2023
Ответ для vihola
Наразі це 90% мешканців України.
Згодна з вами 100%
Ніколи з родиною не планували еміграцію.Але якщо Україну здадуть росії,як 100 років тому,то поїдемо однозначно.Жити під ’ русским миром’,найгірше,що може бути.
Mrs.Ochmonek• 30 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
🔶 *Маніпуляція*
Риторичне запитання: західні країни досі сліпі і не бачать загрози для СЕБЕ від цих пропагандистів кремля, журнашлюх і політиків?
Сонная Сова• 30 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
потрібні не просто хтось на заміну, а саме чесні
Самые честные норму не будут выполнять по призыву. Бо народа для призыва все меньше и меньше.
L-i-s-a-92af• 30 октября 2023
Ответ дляAlen_Ka
Ми не можемо робити адекватну оцінку,бо не знаємо всіх деталей.
Можливо і здали,бо розуміли,що треба сконцетрувати обмежені сили ЗСУ в інших регіонах.
Не берусь судити поки так багато невідомих факторів.