Патріотичні патріоти, українські гниди, брехливі українські блогери і журналісти вже сотні разів покритикуваи Трампа.
Які вони розумні і краще знають, ніж мільярдер і двічі президент Америки.
В цьому місці можна сміятися.
Справді розумні збагнули, що, по-перше, то чужі проблеми і треба за собою дивитися, бо у нас війна одинадцять років.
Без підтримки того Трампа, над яким у нас так насміхаються, Росія нас захопить і скаже, шо так було.
По-друге, якщо президент Америки так сказав про Канаду, той канал ще, то це означає, що у значної частини американських виборців уже давно були такі ідеї.
Ну так, на рівні поговорити.
І Трамп поговорив...
Кому треба, почули, схвалили.
Тільки українські иксперди засуджують.
Це ж для своїх мовлено ))
В цьому місці можна сміятися.
Ну так, на рівні поговорити.
І Трамп поговорив...
Кому треба, почули, схвалили.
Тільки українські иксперди засуджують.
Це ж для своїх мовлено ))
Olga Zelenyak• 10 января в 19:40
А если большинство так не думает, что это меняет? Они попросят маму Трампа родить его назад чи шо?
Он уже президент, теперь он может делать все что угодно, без оглядки на мнение тех, кто за него голосовал. До следующих выборов, а там придется опять лапшать, если придумают как ему идти на следующий срок.
Mrs.Ochmonek• 10 января в 19:40
Трамп непередбачуваний. Говорить одне, думає інше, робить третє.
Ответ дляOlga Zelenyak
Ви Трампа плутаєте з Зеленським.
Це він нікому нічєго нє должен.
А в Америці інші порядки, там любов вибоорців треба підтримувати і заслужити.
То українців купити легко
Це він нікому нічєго нє должен.
То українців купити легко
Olga Zelenyak• 10 января в 19:43
Ответ дляИлона_747
Ви Трампа плутаєте з Зеленським.
Це він нікому нічєго нє должен.
То українців купити легко
Це він нікому нічєго нє должен.
То українців купити легко
Нет, я ничего не путаю. Это везде работает одинаково: перед выборами звезди, как только можешь, после выборов вали на папередников.
Mrs.Ochmonek• 10 января в 19:46
Ответ дляИлона_747
Так українцям здається, бо вони від нього завжди чогось хочуть.
Щоб замість них воював, а вони в Польщі посидять, подивляться
Уже і канадійці хочуть : щоб відчепився від Канади
svitochkaa• 10 января в 19:46
Ответ дляИлона_747
Мир буде, як українці почнуть воювати і перестануть хотіти на ручки
я предлагаю взорвать курскую аэс.там легко даже дрончиками. а ракетами и тем более.она старая станция.аналог чаэс.так же начинить с наших ядерных могильников дроны и на болота .хай пво взрывае на головы
svitochkaa• 10 января в 19:48
русский ядерщик-курскую аэс повредить легко.главное-розу ветров зацепить
Mrs.Ochmonek• 10 января в 19:48
Ответ дляsvitochkaa
Захопити, а не підривати краще.
svitochkaa• 10 января в 19:49
Ответ дляMrs.Ochmonek
Захопити, а не підривати краще.
если не удастся захватить то надо взрывать-повредить.другого выхода у нас нет.