Илона_747• 10 января в 19:33

Трамп знає що і для кого каже

Патріотичні патріоти, українські гниди, брехливі українські блогери і журналісти вже сотні разів покритикуваи Трампа.
Які вони розумні і краще знають, ніж мільярдер і двічі президент Америки.
В цьому місці можна сміятися.
Справді розумні збагнули, що, по-перше, то чужі проблеми і треба за собою дивитися, бо у нас війна одинадцять років.
Без підтримки того Трампа, над яким у нас так насміхаються, Росія нас захопить і скаже, шо так було.
По-друге, якщо президент Америки так сказав про Канаду, той канал ще, то це означає, що у значної частини американських виборців уже давно були такі ідеї.
Ну так, на рівні поговорити.
І Трамп поговорив...
Кому треба, почули, схвалили.
Тільки українські иксперди засуджують.
Це ж для своїх мовлено ))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 января в 19:35
Ипаш их, Трамп.
Леска• 10 января в 19:36
Ви типу знаєте шо там трамп.
Totka• 10 января в 19:37
Задрали эти деды
Ніка Найз• 10 января в 19:37
Трамп прийде! Проядок наведе!
Ніка Найз• 10 января в 19:38
І Трамп поговорив..
И я поговорила...
lus_so• 10 января в 19:39
Хєхє, ваш текст нагадує вилизування кацапами їхнього путіна - ’не сцянина в морду, а многоходовочка’.
Ніка Найз• 10 января в 19:39
Трам икона стиля Советчицы
Olga Zelenyak• 10 января в 19:40
А если большинство так не думает, что это меняет? Они попросят маму Трампа родить его назад чи шо?
Он уже президент, теперь он может делать все что угодно, без оглядки на мнение тех, кто за него голосовал. До следующих выборов, а там придется опять лапшать, если придумают как ему идти на следующий срок.
Mrs.Ochmonek• 10 января в 19:40
Трамп непередбачуваний. Говорить одне, думає інше, робить третє.
автор Илона_747 • 10 января в 19:40
Ответ дляНіка Найз
Трамп прийде! Проядок наведе!
Трамп як був перший раз президентом, видав сотні антиросійських санкцій і нам - Джавеліни, яких ми до того довго випрошували у Обами
Ніка Найз• 10 января в 19:41
Ответ дляИлона_747
Мир за 24 часа!
автор Илона_747 • 10 января в 19:42
Ответ дляOlga Zelenyak
Ви Трампа плутаєте з Зеленським.
Це він нікому нічєго нє должен.
А в Америці інші порядки, там любов вибоорців треба підтримувати і заслужити.
То українців купити легко
автор Илона_747 • 10 января в 19:43
Ответ дляНіка Найз
Мир за 24 часа!
Мир буде, як українці почнуть воювати і перестануть хотіти на ручки
Ніка Найз• 10 января в 19:43
Ответ дляИлона_747
Ви Трампа плутаєте з Зеленським.
Це він нікому нічєго нє должен.
То українців купити легко
Совьетчицы за польскую помаду не продаються!
Леска• 10 января в 19:43
Ответ дляИлона_747
А до цих пір не воювали українці? А хто?
Olga Zelenyak• 10 января в 19:43
Ответ дляИлона_747
Ви Трампа плутаєте з Зеленським.
Це він нікому нічєго нє должен.
То українців купити легко
Нет, я ничего не путаю. Это везде работает одинаково: перед выборами звезди, как только можешь, после выборов вали на папередников.
Ніка Найз• 10 января в 19:43
Ответ дляИлона_747
Может заставит, посморим...
автор Илона_747 • 10 января в 19:44
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так українцям здається, бо вони від нього завжди чогось хочуть.
Щоб замість них воював, а вони в Польщі посидять, подивляться
автор Илона_747 • 10 января в 19:45
Ответ дляЛеска
Удалено администрацией...
автор Илона_747 • 10 января в 19:46
Ответ дляOlga Zelenyak
Аргументуйте
Mrs.Ochmonek• 10 января в 19:46
Ответ дляИлона_747
Уже і канадійці хочуть : щоб відчепився від Канади
svitochkaa• 10 января в 19:46
Ответ дляИлона_747
я предлагаю взорвать курскую аэс.там легко даже дрончиками.https://lenta.ru/articles/2024/08/24/kuaes/?ysclid... а ракетами и тем более.она старая станция.аналог чаэс.так же начинить с наших ядерных могильников дроны и на болота .хай пво взрывае на головы
Леска• 10 января в 19:47
Ответ дляИлона_747
Удалено администрацией...
автор Илона_747 • 10 января в 19:47
Ответ дляMrs.Ochmonek
То вже справи канадців.
Нам треба за собою дивитися, у нас війна 11 років
svitochkaa• 10 января в 19:48
https://lenta.ru/articles/2024/08/24/kuaes/?ysclid... русский ядерщик-курскую аэс повредить легко.главное-розу ветров зацепить
Mrs.Ochmonek• 10 января в 19:48
Ответ дляsvitochkaa
Захопити, а не підривати краще.
Ніка Найз• 10 января в 19:48
Ответ дляsvitochkaa
Трамп знает?
svitochkaa• 10 января в 19:49
Ответ дляMrs.Ochmonek
Захопити, а не підривати краще.
если не удастся захватить то надо взрывать-повредить.другого выхода у нас нет.
автор Илона_747 • 10 января в 19:49
Ответ дляНіка Найз
Может заставит, посморим...
Ні, телевізор з 2022 накручує українців, що наші патрнери нам все повинні давати
І повністю взяти на себе відповідальність за нас
Ніка Найз• 10 января в 19:50
Ответ дляsvitochkaa
А не повредим, значит надо украсть реактор!