КондуктЕр тролейбуса• 30 октября 2023
Якщо за 2 роки тимчасових прав 3 штрафи
КондуктЕр тролейбуса
• 30 октября 2023
Після 2 років не можна сідати за кермо, поки не здаси іспит?
А хто знає, потрібно здавати і теорію, і практику?
Навчання в автошколі теж потрібно?
Гравіцапа• 30 октября 2023
Понакуплюють прав, а їздити не вміють. Маючи таких водіїв страшно на вулицю виходити.
Христя в тiстi• 30 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Навчання в автошколі теж потрібно?
Ні
КондуктЕр тролейбуса
• 30 октября 2023
Створила тему спеціально для племінника. 3 штрафи за перевищення швидкості!
Зараз продовжує їздити, хоча термін тимчасових прав пройшов. Слухати про те, що не можна, не хоче. Каже, що поліцейські перевіряли документи і нічого не сказали.
От як правильно?
Гравіцапа• 30 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
От як правильно?
Шукає пригоди на свою голову
КондуктЕр тролейбуса
• 30 октября 2023
Ответ дляПукимончиг
Автор,як ви так умудрилися ?
Та не я це...
Племінник живе і їздить в Києві. Молоде-зелене.
Десь на мосту камери, ще десь, і попав за перевищення швидкості
Христя в тiстi• 30 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Та не я це...
Розбереться.Є батьки,вирішать.
Гравіцапа• 30 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Та не я це...
А що батьки не можуть ключі від автомобіля забрати ?
КондуктЕр тролейбуса
• 30 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Батьки в ЗСУ. Тому я хочу допомогти вирішити
КондуктЕр тролейбуса
• 30 октября 2023
Дівчата, а в якому порядку це вирішувати?
Йти в автошколу? Чи в МРЕО?
Гравіцапа• 30 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Йти в автошколу? Чи в МРЕО?
Ну перездасть він чи купить знову права. Але це нічого не змінює, він і далі буде літати, і цим самим буде наражати на небезпеку своє життя та інших людей. Дуже шкода, коли через таких водіїв гинуть люди
Маю рацію• 30 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Навчання в автошколі теж потрібно?
Навчання потрібне явно
Простецкая• 30 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Навчання в автошколі теж потрібно?
На время действия военного положения можете пользоваться временными правами. Я так год ездила, тоже со штрафами. Потом пересдала
ПробілНеПрацює• 30 октября 2023
У меня Знакомый ездил 2 года на машине без прав. Лишили прав за то что ездил в нетрезвом виде. Потом его Опять поймали в нетрезвом виде и опять без прав и знаете что ему было ничего
Скромняшка• 30 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
От як правильно?
Правильно его лишить прав навсегда с такой ездой
Простецкая• 30 октября 2023
Ответ дляМаю рацію
Навчання потрібне явно
Почему вы такое пишете? Все штрафы на моей машине муж словил. Еще когда только камеры поставили. На трассе Одесса-Киев, два штрафа с интервалом в 20 минут. И в обратную сторону тоже. А я езжу как черепаха. Но все равно пришлось пересдавать, потому что никто вовремя не посоветовал сразу пойти доказать, что за рулём была не я.
Простецкая• 30 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Йти в автошколу? Чи в МРЕО?
В мрэо
В шоколаде• 30 октября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Тобто ’ничего’ ,тут квітник штрафів
ПробілНеПрацює• 30 октября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Тобто ’ничего’ ,тут квітник штрафів
Деньгами всё решал
Кукарикуууууу• 30 октября 2023
Він вже заплатив штраф? Якщо ні, то хай заплатить хтось інший у кого є постійні права. Ну типу не він був за кермом.