Малявка ще та• 30 октября 2023

Набір ваги на ок

Дівчата як було у вас?
Змінила 2 препарати і за 8 місяців набрала 7 кг. Таке може бути? До цього легко все скидала якщо і набиралось пару кг зайвих, а тут наче на місці вага стоїть.
Чи реально її скинути? Чи тільки треба відміняти ок?
Читаю що нові ок не спричиняють росту ваги і не розумію чи це я розжерлась чи таки в моєму випадку спричиняють. Їм трохи більше ніж раніше, але не відрами.
Не будь КакСвета• 30 октября 2023
Може двері в холодильник майже не закриваєте?
Лагшмивара• 30 октября 2023
Нет. Больше года на ОК. Не влияет на мой вес никак
автор Малявка ще та • 30 октября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Та закриваю, ну ввечері після 7 їсти почала потроху.
Але дивно що така різниця, до цього 10 років я жила з вагою 52-53 кг, а тут вже 59 за 8 місяців.
Може я старію та метаболізм повільніший стає…
myVogue• 30 октября 2023
а які ок? я знаю що від спіралі вага збільшується, про ок не чула, на мене не вплинув джаз ніяк
Неначасі• 30 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Мене раздуває і від ок і від дюфастону який періодично доводиться пити - там одразу два фактори - я відчуваю звірячий жор і вода затримується.
автор Малявка ще та • 30 октября 2023
Ответ дляmyVogue
Мені закордоном виписували, тому назва не скаже нічого. Але дивлюсь що вміст гормонів маленький в них
Кофр для ноги• 30 октября 2023
У меня у подруги так было, за 2 месяца набрала 7 кг., бросила принимать, и даже после, на диете вес стоял,удалось сбросить где-то через год. А вторая подруга поставила спираль Мирену, тоже набрала 5 кг., за пару месяцев, но она маленького роста и для неё это много, и вся покрылась очень сильным целлюлитом(.
Чудо в декрете• 30 октября 2023
Скачайте додаток і рахуйте калорії, які з´їдаєте за день. Я їм приблизно 1800 ккал. Вага не міняється.
автор Малявка ще та • 30 октября 2023
Ответ дляКофр для ноги
Ох, коротше буває таке…
мимАпроходила• 30 октября 2023
я набрала немного,но сбросить не могла ни грамма. После отмены- сбросила
автор Малявка ще та • 30 октября 2023
Ответ длямимАпроходила
От і я дивлюсь, почала бігати плавати 1-2 рази в тиждень все стоїть, стараюсь менше їсти, теж стоїть вага.
Навіть подорожували, находжувала за день по 15 км і … набрала 2 кг🤦‍♀️
Коротше мабуть це точно ок
Готова до другої• 30 октября 2023
На місці вага.Хоча породисті свині і набирають.
Кофр для ноги• 30 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Ох, коротше буває таке…
Да,к сожалению(.
КаваЗМолоком• 30 октября 2023
Ничего не набирала. Наоборот все было отлично и вес и кожа . Пила одни и те же 13 лет
А ось і я• 30 октября 2023
Это надо идти к гинекологу\эндокринологу и подбирать КОК. Я много лет пила Ярину. Никогда на ней вес не набирала.
Губки-уточкой• 30 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Коротше мабуть це точно ок
Я пʼю Клайру вже два роки по мед показаннях
Відмінити не можу
Десь 5 кг набрала за цей час
Мені дуже солодкого хочеться, хоча до кок була до нього геть байдужа
Тільки сильні обмеження плюс спорт тричі на тиждень і я таки змогла це скинути
Але обмежувати себе ну дуже важко
Відповів всім• 30 октября 2023
Скоріше за все, вони підвищують апетит. Більше рухайтесь
r25-1• 31 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
о....сиськи больше стали