Сумчатая кошка• Изменено 30 октября 2023

Панкреатин купити аналог з Iherb, чи в Німеччині

Я знаходжуся в Німеччині, і потребую періодично фестал чи креон. В аптеці купувала мезим, але тут під замовлення і ціна , що око тіпає( підкажіть, чи є гарний аналог на айхерб, щоб реально був не гірший за наш панкреатин? Дякую за відповіді.
А_я_ЛОЖУ!• 30 октября 2023
Энзимы посмотрите на IHerb.
Распутница• 30 октября 2023
Если вы имеете ввиду панкреатин 8 т, то нет. На Хербе все с амилазой, протеазой, но не липазой. Если у вас не внпж, а просто несварение, можно пить 2капсулы панкреатин Нау фудс вместо мезима
Качка в тапцях• 30 октября 2023
Хороші варіанти:
Now Foods Super enzyme
або бренда Enzymedica - дорожчі, великий вибір.
ничевока• 30 октября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Хороші варіанти:
Now Foods Super enzyme
Кроен так и стоит, около 20 за 100 таблеток.
З вишневого садка• 30 октября 2023
https://ua.iherb.com/pr/now-foods-pancreatin-2000-...
Качка в тапцях• 30 октября 2023
Ответ дляРаспутница
Є ензими з ліпазою, наприклад https://ua.iherb.com/pr/enzymedica-lypo-gold-for-f...
Распутница• 30 октября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Да, но по цене они как лечебный креон/панзинорм и прочие препараты для внпж(
Йцфыяч• 30 октября 2023
Ензаймедіка, gold enzyme
Гарні диньки• 30 октября 2023
А креон чим вам не підходить?він є в німеччині
Ждун с Нибиру• 30 октября 2023
Креон в Германии
автор Сумчатая кошка • 30 октября 2023
Ответ дляГарні диньки
Дівчата немає! Мезим і той під замовлення (
Гарні диньки• 31 октября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Шось дуже дивно,бо я в баготьох аптеках знайшла. Дорого,але там по 200 штук в банці. Можливо замовте онлайн