Наталка -русалка• вчера в 16:25

Вже бачили?Через якусь мавпу за кермом все життя зруйновано тепер

Дитина миттєво загинула ,це жах
Куди вона дивилась коли їхала?

Якщо взяли в поліцію таку тупу мавку ,яка їздити навіть не вміє ,то не виключено ,що є звʼязки і від строку в тюрмі за смерть дитини відмажеться
_Annyshka____• вчера в 16:30
Мого близького родича збила швидка допомога насмерть. Тому не тільки в поліції такі працюють.
Alena.i• вчера в 16:30
Пишуть що їхали з увімкненими маячками, але щось мало віриться
kissaniya• вчера в 16:31
Полиция немного полностью очешуела. То что вижу на дороге такое впечатление что они забыли все правила дорожного движения. Ездят как в Индии
автор Наталка -русалка • вчера в 16:32
Ответ дляAlena.i
Навіть якщо так ,це не дає права збивати дитину
Дитина хто зна куди полетіла від удару ,це жах просто
Love_Love_Love_• вчера в 16:32
Був в мене однокласник і на уроці зарубіжної літератури вчителька його запитала:
- а ти читав Червоні вітрила?
- так, звісно
- яка була мрія в Асоль?
(Він дивився на мене з надією на підказку, але він тааак задовбав мене своєю тупістю і я наважилась: пооообачити чеееекрвого жучка)
- побачити червоного жучка ( гордо відповів однокласник)
По сьогодні я ржу при нашій зустрічі з цієї історії, а він так і не розуміє з чого і не знає яка була мрія, але займає дуже круту посаду в МВС
Perfect look• вчера в 16:32
Ответ дляAlena.i
Свидетели говорят обратное, на камерах конечно же всё сотрут, эти шакалы сейчас неприкасаемы, как и тцк, могут убивать безнаказанно кого хотят и им за это ничего не будет
Jul-Ap• вчера в 16:34
Ответ дляAlena.i
Маячок виден на видорегистраторе, он был включен.
Но этого мало, чтобы иметь преимущество перед другими участниками дорожного движения.
Был ли звуковой сигнал - непонятно, это ключевой вопрос .
Только сирена + проблесковый маячок дают право нарушать ПДД.
автор Наталка -русалка • вчера в 16:35
Ответ дляPerfect look
Саме так ,можуть відмазати типу авто їхало на службове завдання і все ,але життя цієї жінки та її чоловіка повністю зруйновані,життя дитини не повернути
анна 1986• вчера в 16:35
Вызов не вызов, но видно же что дорога широченная,значит наехали специально. Во всех дтп с пешеходами без исключения виноват водитель. На водителе ответственность за управление машиной,а не умеешь-не садись за руль.
Like-995b• вчера в 16:36
Ответ дляанна 1986
Ну тут вы неправы. Машину весом несколько тонн невозможно остановить в секунду, и когда пешеход выскакивает на дорогу в неположенном месте вина только его
автор Наталка -русалка • вчера в 16:36
Ответ дляJul-Ap
І навіть збивати дітей можна при цьому?
Наскільки я розумію водій вбачаючи перешкоду у вигляді людини в будь-якому разі повинен загальмувати,це його відповідальність
Jul-Ap• вчера в 16:37
Ответ дляНаталка -русалка
Сирена+маячок дает право не приостанавливаться перед пешеходным переходом, превышать скорость и т.д.
Машина справа остановилась, полиция не видела вышедших на переход людей, о зор был затруднён.
Если сирена была включена, вина на взрослом, который повел ребенка на дорогу, не пропустив полицию.
Пока информации о сирене я не видела.
автор Наталка -русалка • вчера в 16:38
Ответ дляLike-995b
Пішоход вже ішов більше ,як на середині коли його збили
автор Наталка -русалка • вчера в 16:38
Ответ дляLike-995b
І там був пішохідний
Like-995b• вчера в 16:38
Ответ дляНаталка -русалка
Я не об этой ситуации, там автор пишет что виноват всегда водитель. Нет
Sverchok2012• вчера в 16:39
Ответ дляJul-Ap
Пока информации о сирене я не видела.
Ну не просто ж так зупинилось авто попереду, а вони по зустрічній його об´їхали. Да і по відео видно, що включили маячки в останню мить, майже на моменті зіткнення.
автор Наталка -русалка • вчера в 16:39
Ответ дляJul-Ap
Пока информации о сирене я не видела.
Не дає право зупиняти?
А вбивши цих людей кому тепер краще?
HupBaHa• вчера в 16:39
Ответ дляLove_Love_Love_
- а ти читав Червоні вітрила?
- так, звісно
- яка була мрія в Асоль?
автор Наталка -русалка • вчера в 16:40
Ответ дляSverchok2012
Типу спеціально коли вже збили?
Нелюди просто(
Nathalie27• вчера в 16:41
Навряд чи відмажеться. Надто тяжкий випадок. А для пішоходів це як ще одне нагадування - завжди виглядати за автомобілі, які зупинились. Бо їхня зупинка - це не гарантія, що й інші водії теж зупиняться. Хоча правила їх до цього зобовʼязують.
Sverchok2012• вчера в 16:42
Ответ дляНаталка -русалка
Типу спеціально коли вже збили?
Нелюди просто(
Не спеціально збили, звісно, але зневажили багатьма правилами. А маячки так, спеціально.
автор Наталка -русалка • вчера в 16:42
Ответ дляLike-995b
Взагалі так,якщо мав змогу загальмувати і цього не зробив і це призвело до зіткнення то винен водій ,навіть якщо це не пішохідний перехід і вискочили раптово ,у водія має бути швидка реакція
Natalia505• вчера в 16:42
Ответ дляLove_Love_Love_
- а ти читав Червоні вітрила?
- так, звісно
- яка була мрія в Асоль?
Я завжди кажу що нами керують дебіли. Це одна з причин, чому ми так фігово зараз живемо.
автор Наталка -русалка • вчера в 16:43
Ответ дляSverchok2012
Спеціально ,щоб їх не посадили?
Alena.i• вчера в 16:43
Ответ дляНаталка -русалка
Не дає право зупиняти?
А вбивши цих людей кому тепер краще?
У разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного та (або) синього кольору і (або) спеціальним звуковим сигналом пішоходи повинні утриматися від переходу проїзної частини або негайно залишити її

Є правило і вони легко можуть скинути вину на матір
Я так розумію ви не водій і не в курсі що в пдд є правила і для пішоходів.
Вони легко можуть цим скористатись, цим мусорам закон не писаний.
Like-995b• вчера в 16:43
Ответ дляНаталка -русалка
Не советую так делать. С физикой не поспорить , есть тормозной путь. Моему знакомому так кинулась под колеса на трассе , его оправдали
автор Наталка -русалка • вчера в 16:43
Ответ дляNathalie27
Так включили маячок і сирену коли збивали
Totka• вчера в 16:44
Ответ дляНаталка -русалка
Была ли сирена включена - неизвестно пока, маячки включены были. Мама с ребенком бежали по пешеходному
Jul-Ap• вчера в 16:45
Ответ дляНаталка -русалка
Не дає право зупиняти?
А вбивши цих людей кому тепер краще?
Машина, едущая с сиреной, имеет преимущество перед всеми другими участниками дорожного движения.
Для вас это новость?
Может, кого-то убивают или кто-то умирает.
У спецмашин с включенными сигналами особый статус.
У нас в городе мама с наушниками в ушах повела малыша на дорогу, когда ехала скорая с сиренами и маяками и десятки других пешеходов, видя и слыша это, пропускали .
Jul-Ap• вчера в 16:45
Ответ дляНаталка -русалка
Не дає право зупиняти?
А вбивши цих людей кому тепер краще?
Для вас это новость?