Дитина миттєво загинула ,це жах
Куди вона дивилась коли їхала?
Якщо взяли в поліцію таку тупу мавку ,яка їздити навіть не вміє ,то не виключено ,що є звʼязки і від строку в тюрмі за смерть дитини відмажеться
Куди вона дивилась коли їхала?
Кusalochka• 10 декабря 2025
Ответ дляанна 1986
Вызов не вызов, но видно же что дорога широченная,значит наехали специально. Во всех дтп с пешеходами без исключения виноват водитель. На водителе ответственность за управление машиной,а не умеешь-не садись за руль.
Такие комментарии заставляют возить в багажнике лопату и большие мусорные пакеты
Nathalie27• 10 декабря 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Так воно далеко було ,коли вони почали переходити
Як Ви це можете оцінити? На відео чітко видно, що ні мама ні дитина не дивляться в сторону, звідки їхало поліцейське авто
Ответ дляНаталка -русалка
А з чого ви взяли,що це все було в них включено?
Я вам в загальному написала на ваше повідомлення про швидку і пожежну. А їхала поліцейська машина згідно ПДР чи ні, я не знаю, мене там не було. Але і звинувачувати тільки одну сторону не можна не знаючи всіх деталей ДТП, там може бути, як вина водія, так і вина пішохода, а також можуть бути винні 2 сторони. Але знаючи нашу поліцію, навіть якщо вони винні, то дупу їм прикриють і це огидно
Ответ дляkuskus
М-да, оче у вас предмет для гордості і сміху. Він посаду займає, а вам залишилось лише сміятись
Сміятись із власної тупості
Ответ дляНаталка -русалка
І навіть збивати дітей можна при цьому?
Наскільки я розумію водій вбачаючи перешкоду у вигляді людини в будь-якому разі повинен загальмувати,це його відповідальність
Я наскільки пам´ятаю, пішоходи зобов´язані пропустити поліцейську машину, навіть якщо тільки вогні, не можна переходити дорогу. Але сперечатись не буду,ви ж мабуть перевірили правила перед тим як кидатись і обзиватись
Ответ дляКusalochka
Жаль конечно, но пешеход обязан перед тем, как начать переходить, удостовериться в своей безопасносности. Я всегда так делаю, жизнь у меня одна. И при этом я неоднократно видела как мамаши с колясками прут под летящую скорую с мигалками, а шо такого им...
Навіть якщо ви будете стояти не на проїзній частині то все одно наїхати авто може
Ответ дляМария10
Пішоходи теж мають обовʼязки
Воно було далеко ,перед тим,як вони вийшли на перехід
Love_Love_Love_• 10 декабря 2025
Ответ дляkuskus
А де гордість і сміх?
Ответ дляJul-Ap
Сирена+маячок дает право не приостанавливаться перед пешеходным переходом, превышать скорость и т.д.
Машина справа остановилась, полиция не видела вышедших на переход людей, о зор был затруднён.
Если сирена была включена, вина на взрослом, который повел ребенка на дорогу, не пропустив полицию.
Пока информации о сирене я не видела.
В ПДР нічого такого немає. Поліція з увікненими проблисковими маячками і звуковим сигналом може відступати від правид маневрування і обгону і має перевагу в русі перед іншими ТЗ. Що вона не має пропускати пішоходів на переході - немає такого. Навпаки, наголошується що кожен водій перед переходом має зупинитись, якщо авто поряд зупинилося або зупиняється/знижує швидкість. Це типова ситуація на дорозі.
Ответ дляНаталка -русалка
Це типу, якби водій сів за кермо і немає машин, можна виїхати і далі не дивитись? Так і пішохід має дивитись на дорогу.
Головою крутимо, на дорогу дивимось весь час!
Так мене батьки вчили. Дивитись в дві сторони, переконатись у безпеці. потім ступати, після кожної полоси
Ответ дляNathalie27
Бо їх пропустила перша машина вже ,вони побачили,що їх пропускають та вийшли на перехід і та мавка збила потім
Ответ дляНаталка -русалка
Це вони вже включили називається коли запізно було?
Видно маячки.
Вряд ли за секунду можно сориентироваться(когда понимаешь, что точно собьёшь) и включить.
Но мама очень быстро с ребёнком переходили. И у обоих(по факту) и у водителя и у пешехода слепая зона была.
На счёт сигнала - не ясно(есть свидетели, по видео).
Ответ дляМария10
А сирена не обовʼязкова. Читайте пдд, поки не вивчите, не переходьте дорогу
Я все це вже вчила
Ответ дляНадя М
А якщо її не видно було і вони перші вийшли на дорогу то що?
Ответ дляJul-Ap
Пока информации о сирене я не видела.
Дает право. Но если, к примеру, дорогу переходят первоклассники, которые не в курсе, что нужно пропустить машину полиции или скорой, это же не повод давить детей, верно?
Ответ дляAlena.i
Поліція їхала з маячками, згідно пдд, пішоходи порушили правила, бо мали їх пропустити а не бігти. Це все видно на відео
Мати ідіотка і через неї загинула її дитина
А якщо машина в той час коли вони вийшли на перехід була ще далеко ,то теж мати винна?
Love_Love_Love_• 10 декабря 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
А чому мені не варто, з чого ви зробили цей висновок?
Nathalie27• 10 декабря 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Зупинка першого авто ніяк не гарантує, що сусідні також зупиняться
Full House• 10 декабря 2025
Жахливий нещасний випадок. У таких ситуаціях шкода обидві сторони. Хто винен чи не винен - вже немає різниці, усі покарані, тепер з цим мають жити
Ответ дляКusalochka
И не говорите. У нас в городе вчера вообще выключили городское освещение + дождь, еду 30 км потому, что темень и не видно вообще ничего, и тут посреди дороги мне под колеса кидается нечто, я даже не поняла мужчина или женщина, потому... что опаздывает на автобус напротив. А мне потом сидеть из-за этого?
Потому безотноситетельно трагедии в теме: к сожалению наши пешеходы забыли совсем, что являясь участниками дорожного движения у них тоже есть обязанности и главная из них - убедиться в безопасности перехода, особенно с ребенком.
Love_Love_Love_• 10 декабря 2025
Ответ дляkuskus
Сміх в тексті, гордість-між рядками
Удалено администрацией...